О внесении изменений в решение Балхашского районного маслихата от 9 января 2019 года № 44-196 "О бюджетах сельских округов Балхашского района на 2019-2021 годы"
Решение Балхашского районного маслихата Алматинской области от 18 декабря 2019 года № 57-244. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 24 декабря 2019 года № 5366
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Балхашский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Балхашского районного маслихата "О бюджетах сельских округов Балхашского района на 2019-2021 годы" от 9 января 2019 года № 44-196 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5037, опубликован 30 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункты 2, 7 указанного решения изложить в новой редакции:
"2. Утвердить бюджет Баканасского сельского округа Балхашского района на 2019-2021 годы, согласно приложениям 4, 5 и 6 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 170 346 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 18 920 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 151 426 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 24 231 тысяча тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
субвенции 127 195 тысяч тенге;
2) затраты 176 336 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 5 990 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 5 990 тысяч тенге.";
"7. Утвердить бюджет Каройского сельского округа Балхашского района на 2019-2021 годы, согласно приложениям 19, 20 и 21 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 22 785 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 3 363 тысячи тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 19 422 тысячи тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 2 755 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
субвенции 16 667 тысяч тенге;
2) затраты 23 098 тысяч тенге;

Балқаш аудандық мәслихатының 2019 жылғы 9 қаңтардағы "Балқаш ауданының ауылдық округтерінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 44-196 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Балқаш аудандық мәслихатының 2019 жылғы 18 желтоқсандағы № 57-244 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2019 жылы 24 желтоқсанда № 5366 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Балқаш аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Балқаш аудандық мәслихатының "Балқаш ауданының ауылдық округтерінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2019 жылғы 9 қаңтардағы № 44-196 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5037 тіркелген, 2019 жылдың 30 қаңтарында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 2, 7-тармақтары жаңа редакцияда баяндалсын:
"2. Балқаш ауданы Бақанас ауылдық округінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 4, 5 және 6-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 170 346 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 18 920 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 151 426 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 24 231 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
субвенциялар 127 195 мың теңге;
2) шығындар 176 336 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 5 990 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 5 990 мың теңге.";
"7. Балқаш ауданы Қарой ауылдық округінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 19, 20 және 21-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 22 85 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 3 63 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 19 422 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 2 755 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
субвенциялар 16 667 мың теңге;
2) шығындар 23 098 мың теңге;

3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 313 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 313 тысяч тенге.".
2. Приложения 4, 19 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.

3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 313 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 313 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 4, 19-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.

3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата "По экономической реформе, бюджету, тарифной политике, развитию малого и среднего предпринимательства".
4. Настоящее решение вводится действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии Балхашского районного маслихата Г. Абдукулов
Секретарь Балхашского районного маслихата К. Омаров
Приложение 1 к решению Маслихата Балхашского района от 18 декабря 2019 года № 57-244

3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың "Экономикалық реформа, бюджет, тарифтік саясат, шағын және орта кәсіпкерлікті дамыту жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешiм 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгiзiледі.
Балқаш аудандық мәслихатының сессия төрағасы Г. Абдукулов
Секретарь Балхашского районного маслихата К. Омаров
Балқаш аудандық мәслихатының 2019 жылғы 18 желтоқсаны № 57-244 шешіміне 1-қосымша