О бюджетах сельских округов Жамбылского района на 2019-2021 годы
Решение Жамбылского районного маслихата Алматинской области от 21 января 2019 года № 48-228. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 24 января 2019 года № 5038.
В соответствии c пунктом 2 статьи 9-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Жамбылский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Аккайнарского сельского округа на 2019-2021годы согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 50 306 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 8 383 тысячи тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 41 923 тысячи тенге;
2) затраты 51 095 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 789 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 789 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Жамбылского районного маслихата Алматинской области от 13.12.2019 № 64-297 (вводится в действие с 01.01.2019).
2. Утвердить бюджет Актерекского сельского округа на 2019-2021годы согласно приложениям 4, 5, 6 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 23 608 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 7 503 тысячи тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 16 105 тысяч тенге;
2) затраты 26 723 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 3 115 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 3 115 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 2 - в редакции решения Жамбылского районного маслихата Алматинской области от 13.12.2019 № 64-297 (вводится в действие с 01.01.2019).
3.Утвердить бюджет Аксенгирского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 7, 8, 9 к настоящему решениюсоответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 64 182 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 11 010 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 53 172 тысячи тенге;

Жамбыл ауданының ауылдық округтерінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеттері туралы
Алматы облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 2019 жылғы 21 қаңтардағы № 48-228 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2019 жылы 24 қаңтарда № 5038 болып тіркелді.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексiнің 9-1-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Жамбыл аудандық мәслихаты ШЕШIМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2019-2021 жылдарға арналған Аққайнар ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кiрiстер 50 306 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер 8 383 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер 0 теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер 0 теңге;
трансферттер түсiмі 41 923 мың теңге;
2) шығындар 51 095 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 789 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитiн пайдалану) 789 мың теңге.
Ескерту. 1 тармақ жаңа редакцияда – Алматы облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 13.12.2019 № 64-297 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2019-2021 жылдарға арналған Ақтерек ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 4, 5, 6-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кiрiстер 23 608 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер 7 503 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер 0 теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер 0 теңге;
трансферттер түсiмі 16 105 мың теңге;
2) шығындар 26 723 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 3 115 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитiн пайдалану) 3 115 мың теңге.
Ескерту. 2 тармақ жаңа редакцияда – Алматы облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 13.12.2019 № 64-297 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
3. 2019-2021 жылдарға арналған Ақсеңгір ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 7, 8, 9-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кiрiстер 64 182 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер 11 010 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер 0 теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер 0 теңге;
трансферттер түсiмі 53 172 мың теңге;

10. Утвердить бюджет Мынбаевского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 28, 29, 30 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 44 869 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 21 979 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 22 890 тысяч тенге;
2) затраты 47 862 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 2 993 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 2 993 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 10 - в редакции решения Жамбылского районного маслихата Алматинской области от 13.12.2019 № 64-297 (вводится в действие с 01.01.2019).
11. Утвердить бюджет Матыбулакского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 31, 32, 33 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 31 654 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 10 044 тысячи тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 21 610 тысяч тенге;
2) затраты 33 444 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 1 790 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 1 790 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 11 - в редакции решения Жамбылского районного маслихата Алматинской области от 13.12.2019 № 64-297 (вводится в действие с 01.01.2019).
12. Утвердить бюджет Самсинского сельского округа на 2019-2021годы согласно приложениям 34, 35, 36 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 26 660 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 9 188 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 17 472 тысячи тенге;
2) затраты 29 467 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 2 807 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 2 807 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 12 - в редакции решения Жамбылского районного маслихата Алматинской области от 13.12.2019 № 64-297 (вводится в действие с 01.01.2019).
13. Утвердить бюджет Таранского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 37, 38, 39 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:

10. 2019-2021 жылдарға арналған Мынбаев ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 28, 29, 30-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кiрiстер 44 869 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер 21 979 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер 0 теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер 0 теңге;
трансферттер түсiмі 22 890 мың теңге;
2) шығындар 47 862 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 2 993 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитiн пайдалану) 2 993 мың теңге.
Ескерту. 10 тармақ жаңа редакцияда – Алматы облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 13.12.2019 № 64-297 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
11.2019-2021 жылдарға арналған Мәтібұлақ ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 31, 32, 33-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кiрiстер 31 654 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер 10 044 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер 0 теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер 0 теңге;
трансферттер түсiмі 21 610 мың теңге;
2) шығындар 33 444 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 1 790 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитiн пайдалану) 1 790 мың теңге.
Ескерту. 11 тармақ жаңа редакцияда – Алматы облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 13.12.2019 № 64-297 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
12. 2019-2021 жылдарға арналған Самсы ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 34, 35, 36-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кiрiстер 26 692 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер 9 188 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер 0 теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер 0 теңге;
трансферттер түсiмі 17 504 мың теңге;
2) шығындар 29 499 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 2 807 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитiн пайдалану) 2 807 мың теңге.
Ескерту. 12 тармақ жаңа редакцияда – Алматы облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 13.12.2019 № 64-297 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
13. 2019-2021 жылдарға арналған Таран ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 37, 38, 39-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:

4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 2 116 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 2 116 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 19 - в редакции решения Жамбылского районного маслихата Алматинской области от 13.12.2019 № 64-297 (вводится в действие с 01.01.2019).
20. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Жамбылского районного маслихата "Поэкономической реформе, бюджету, тарифной политике, развитию малого и среднего предпринимательства".

4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 2 116 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитiн пайдалану) 2 116 мың теңге.
Ескерту. 19 тармақ жаңа редакцияда – Алматы облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 13.12.2019 № 64-297 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
20. Осы шешімнің орындалуын бақылау Жамбыл аудандық мәслихатының "Экономикалық реформа, бюджет, тарифтік саясат, шағын және ортакәсіпкерлікті дамыту жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.

21. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии Жамбылского районного маслихата К. Керимбаев
Секретарь Жамбылского районного маслихата С. Журын
Приложение 1 к решению Жамбылского районного маслихата от "21" января 2019 года № 48-228 "О бюджетах сельских округов Жамбылского района на 2019-2021 года"
Сноска. Приложение 1 - в редакции решения Жамбылского районного маслихата Алматинской области от 13.12.2019 № 64-297 (вводится в действие с 01.01.2019).
Бюджет Аккайнарского сельского округа на 2019 год
Категория
Класс
Подкласс
Наименование
Сумма
(тысяч тенге)
I.Доходы

21. Осы шешiм 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгiзiледі.
Жамбыл аудандық мәслихатының сессия төрағасы К. Керімбаев
Жамбыл аудандық мәслихатының хатшысы С. Жұрын
Жамбыл аудандық мәслихатының 2019 жылғы "21" қаңтардағы "Жамбыл ауданының ауылдық округтерінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 48-228 шешіміне 1-қосымша
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда – Алматы облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 13.12.2019 № 64-297 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
Аққайнар ауылдық округінің 2019 жылға арналған бюджетi
Санаты
Сынып
Ішкі сынып
Атауы
Сомасы
(мың теңге)
I.Кірістер

124
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
5 000
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы развития регионов до 2020 года
5 000
Категория
Класс
Подкласс
Наименование
Сумма
(тысяч тенге)
5
Погашение бюджетных кредитов
0
Функциональная группа
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
Сумма
(тысяч тенге)
IV. Сальдо по операциям с финансовыми активами
0
Категория
Класс
Подкласс
Наименование
Сумма
(тысяч тенге)
6
Поступления от продажи финансовых активов государства
0
Категория
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
Сумма
(тысяч тенге)
V. Дефицит (профицит) бюджета
-789
VI. Финансирование дефицита (использование профицита)
789
8
Используемые остатки бюджетных средств
789
01
Остатки бюджетных средств
789
1
Свободные остатки бюджетных средств
789
01
Свободные остатки бюджетных средств
789
Функциональная группа
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
Сумма
(тысяч тенге)
16
Погашение займов
0
Приложение 2 к решению Жамбылского районного маслихата от "21" января 2019 года № 48-228 "О бюджетах сельских округов Жамбылского района на 2019-2021 года"
Бюджет Аккайнарского сельского округа на 2020 год
Категория
Класс
Подкласс
Наименование
Сумма (тысяч тенге)
I. Доходы

124
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты
5 000
040
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
5 000
Санаты
Сынып
Ішкі сынып
Атауы
Сомасы
(мың теңге)
5
Бюджеттік кредиттерді өтеу
0
Функционалдық топ
Кіші функция
Бюджеттік бағдарлама әкімшісі
Бағдарлама
Атауы
Сомасы
(мың теңге)
IV. Қаржы активтерінің операциялары бойынша сальдо
0
Санаты
Сынып
Ішкі сынып
Атауы
Сомасы
(мың теңге)
6
Мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер
0
Функционалдық топ
Кіші функция
Бюджеттік бағдарлама әкімшісі
Бағдарлама
Атауы
Сомасы
(мың теңге)
V. Бюджет тапшылығы (профициті)
-789
VI. Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)
789
8
Бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары
789
01
Бюджет қаражаты қалдықтары
789
1
Бюджет қаражатының бос қалдықтары
789
01
Бюджет қаражатының бос қалдықтары
789
Функционалдық топ
Кіші функция
Бюджеттік бағдарлама әкімшісі
Бағдарлама
Атауы
Сомасы
(мың теңге)
16
Қарыздарды өтеу
0
Жамбыл аудандық мәслихатының 2019 жылғы "21" қаңтардағы "Жамбыл ауданының ауылдық округтерінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 48-228 шешіміне 2-қосымша
Аққайнар ауылдық округінің 2020 жылға арналған бюджетi
Санаты
Сынып
Ішкі сынып
Аталуы
Сомасы (мың теңге)
I. Кірістер