О внесении изменений в решение Жамбылского районного маслихата от 27 декабря 2018 года № 47-220 "О бюджете Жамбылского района на 2019-2021 годы"
Решение Жамбылского районного маслихата Алматинской области от 6 сентября 2019 года № 58-273. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 19 сентября 2019 года № 5244
В соответствии c пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Жамбылский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жамбылского районного маслихата "О бюджете Жамбылского района на 2019-2021 годы" от 27 декабря 2018 года № 47-220 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5004, опубликован 25 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 21 252 846 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 3 329 017 тысяч тенге;
неналоговые поступления 24 134 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала 20 857 тысяч тенге;
поступления трансфертов 17 878 838 тысяч тенге, в том числе:
трансферты из нижестоящих органов государственного управления 43 947 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные изъятия 43 947 тысяч тенге;
трансферты из вышестоящих органов государственного управления 17 834 891 тысяча тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 8 047 398 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 3 041 668 тысяч тенге;
субвенции 6 745 825 тысяч тенге;
2) затраты 21 462 077 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 145 957 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 189 121 тысяча тенге;
погашение бюджетных кредитов 43 164 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;

Жамбыл аудандық мәслихатының 2018 жылғы 27 желтоқсандағы "Жамбыл ауданының 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 47-220 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 2019 жылғы 6 қыркүйектегі № 58-273 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2019 жылы 19 қыркүйекте № 5244 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексiнің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Жамбыл аудандық мәслихаты ШЕШIМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жамбыл аудандық мәслихатының "Жамбыл ауданының 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2018 жылғы 27 желтоқсандағы № 47-220 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5004 тіркелген, 2019 жылдың 25 қаңтарында Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кiрiстер 21 252 846 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер 3 329 017 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер 24 134 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер 20 857 мың теңге;
трансферттер түсiмі 17 878 838 мың теңге; оның ішінде:
төмен тұрған мемлекеттік басқару органдарынан трансферттер 43 947 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік алып қоюлар 43 947 мың теңге;
мемлекеттік басқарудың жоғары тұрған органдарынан түсетін трансферттер 17 834 891 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 8 047 398 мың теңге;
нысаналы даму трансферттер 3 041 668 мың теңге;
субвенциялар 6 745 825 мың теңге;
2) шығындар 21 462 077 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу 145 957 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 189 121 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 43 164 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;

5) дефицит (профицит) бюджета (-) 355 188 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 355 188 тысяч тенге.
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Жамбылского районного маслихата "По экономической реформе, бюджету, тарифной политике, развитию малого и среднего предпринимательства".

5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 355 188 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитiн пайдалану) 355 188 мың теңге.
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Жамбыл аудандық мәслихатының "Экономикалық реформа, бюджет, тарифтік саясат, шағын және орта кәсіпкерлікті дамыту жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.

4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии Жамбылского районного маслихата Д. Базарбаева
Секретарь Жамбылского районного маслихата С. Журын
Приложение к решению Жамбылского районного маслихата от "6" сентября 2019 года № 58-273 "О внесении изменений в решение Жамбылского районного маслихата от 27 декабря 2018 года № 47-220 "О бюджете Жамбылского района на 2019-2021 годы"

4. Осы шешiм 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгiзiледі.
Жамбыл аудандық мәслихатының сессия төрағасы Д. Базарбаева
Жамбыл аудандық мәслихатының хатшысы С. Жұрын
Жамбыл ауданыдық мәслихатының 2019 жылғы "6" қыркүйектегі "Жамбыл аудандық мәслихатының 2018 жылғы 27 желтоқсандағы "Жамбыл ауданының 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 47-220 шешіміне өзгерістер енгізу туралы № 58-273 шешіміне қосымша