О внесении изменений в решение Жамбылского районного маслихата от 21 января 2019 года № 48-228 "О бюджетах сельских округов Жамбылского района на 2019-2021 годы"
Решение Жамбылского районного маслихата Алматинской области от 13 декабря 2019 года № 64-297. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 23 декабря 2019 года № 5361
В соответствии c пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Жамбылский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жамбылского районного маслихата "О бюджетах сельских округов Жамбылского района на 2019-2021 годы" от 21 января 2019 года № 48-228 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5038, опубликован 31 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункты 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Аккайнарского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 50 306 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 8 383 тысячи тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 41 923 тысячи тенге;
2) затраты 51 095 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 789 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 789 тысяч тенге.".
"2. Утвердить бюджет Актерекского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 4, 5, 6 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 23 608 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 7 503 тысячи тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 16 105 тысяч тенге;
2) затраты 26 723 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 3 115 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 3 115 тысяч тенге.".
"3. Утвердить бюджет Аксенгирского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 7, 8, 9 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:

Жамбыл аудандық мәслихатының 2019 жылғы 21 қаңтардағы "Жамбыл ауданының ауылдық округтерінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 48-228 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 2019 жылғы 13 желтоқсандағы № 64-297 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2019 жылы 23 желтоқсанда № 5361 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексiнің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Жамбыл аудандық мәслихаты ШЕШIМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жамбыл аудандық мәслихатының "Жамбыл ауданының ауылдық округтерінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2019 жылғы 21 қаңтардағы № 48-228 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5038 тіркелген, 2019 жылдың 31 қаңтарында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 тармақшалары жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2019-2021 жылдарға арналған Аққайнар ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кiрiстер 50 306 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер 8 383 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер 0 теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер 0 теңге;
трансферттер түсiмі 41 923 мың теңге;
2) шығындар 51 095 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 789 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитiн пайдалану) 789 мың теңге.".
"2. 2019-2021 жылдарға арналған Ақтерек ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 4, 5, 6-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кiрiстер 23 608 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер 7 503 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер 0 теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер 0 теңге;
трансферттер түсiмі 16 105 мың теңге;
2) шығындар 26 723 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 3 115 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитiн пайдалану) 3 115 мың теңге.".
"3. 2019-2021 жылдарға арналған Ақсеңгір ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 7, 8, 9-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:

1) доходы 64 182 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 11 010 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 53 172 тысячи тенге;
2) затраты 65 995 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 1 813 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 1 813 тысяч тенге.".
"4. Утвердить бюджет Бериктасского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 10, 11, 12 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 89 047 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 5 309 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 83 738 тысяч тенге;
2) затраты 90 853 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 1 806 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 1 806 тысяч тенге.".
"5. Утвердить бюджет Дегересского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 13, 14, 15 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 74 331 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления 7 483 тысячи тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 66 848 тысяч тенге;
2) затраты 75 129 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 798 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 798 тысяч тенге.".
"6. Утвердить бюджет Жамбылского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 16, 17, 18 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 45 223 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 12 765 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 32 458 тысяч тенге;
2) затраты 47 779 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 2 556 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 2 556 тысяч тенге.".
"7. Утвердить бюджет Каракастекского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 19, 20, 21 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:

1) кiрiстер 64 182 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер 11 010 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер 0 теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер 0 теңге;
трансферттер түсiмі 53 172 мың теңге;
2) шығындар 65 995 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 1 813 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитiн пайдалану) 1 813 мың теңге.".
"4. 2019-2021 жылдарға арналған Беріктас ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 10, 11, 12-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кiрiстер 89 047 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер 5 309 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер 0 теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер 0 теңге;
трансферттер түсiмі 83 738 мың теңге;
2) шығындар 90 853 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 1 806 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитiн пайдалану) 1 806 мың теңге.".
"5. 2019-2021 жылдарға арналған Дегерес ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 13, 14, 15-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кiрiстер 74 331 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер 7 483 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер 0 теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер 0 теңге;
трансферттер түсiмі 66 848 мың теңге;
2) шығындар 75 129 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 798 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитiн пайдалану) 798 мың теңге.".
"6. 2019-2021 жылдарға арналған Жамбыл ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 16, 17, 18-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кiрiстер 45 223 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер 12 765 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер 0 теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер 0 теңге;
трансферттер түсiмі 32 458 мың теңге;
2) шығындар 47 779 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 2 556 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитiн пайдалану) 2 556 мың теңге.".
"7. 2019-2021 жылдарға арналған Қарақастек ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 19, 20, 21-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:

1) доходы 92 010 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 12 401 тысяча тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 79 609 тысяч тенге;
2) затраты 96 745 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 4 735 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 4 735 тысяч тенге.".
"8. Утвердить бюджет Карасуского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 22, 23, 24 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 51 090 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступленияи 22 545 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 28 545 тысяч тенге;
2) затраты 55 600 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 4 510 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 4 510 тысяч тенге.".
"9. Утвердить бюджет Каргалинского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 25, 26, 27 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 127 754 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 123 781 тысяча тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 3 973 тысячи тенге;
2) затраты 136 059 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 8 305 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 8 305 тысяч тенге.".
"10. Утвердить бюджет Мынбаевского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 28, 29, 30 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 44 869 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 21 979 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 22 890 тысяч тенге;
2) затраты 47 862 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 2 993 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 2 993 тысячи тенге.".
"11. Утвердить бюджет Матыбулакского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 31, 32, 33 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:

1) кiрiстер 92 010 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер 12 401 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер 0 теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер 0 теңге;
трансферттер түсiмі 79 609 мың теңге;
2) шығындар 96 745 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 4 735 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитiн пайдалану) 4 735 мың теңге.".
"8. 2019-2021 жылдарға арналған Қарасу ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 22, 23, 24-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кiрiстер 51 090 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер 22 545 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер 0 теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер 0 теңге;
трансферттер түсiмі 28 545 мың теңге;
2) шығындар 55 600 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 4 510 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитiн пайдалану) 4 510 мың теңге.".
"9. 2019-2021 жылдарға арналған Қарғалы ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 25, 26, 27-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кiрiстер 127 754 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер 123 781 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер 0 теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер 0 теңге;
трансферттер түсiмі 3 973 теңге;
2) шығындар 136 059 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 8 305 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитiн пайдалану) 8 305 мың теңге.".
"10. 2019-2021 жылдарға арналған Мынбаев ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 28, 29, 30-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кiрiстер 44 869 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер 21 979 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер 0 теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер 0 теңге;
трансферттер түсiмі 22 890 мың теңге;
2) шығындар 47 862 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 2 993 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитiн пайдалану) 2 993 мың теңге.".
"11. 2019-2021 жылдарға арналған Мәтібұлақ ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 31, 32, 33-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:

1) доходы 50 080 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 10 972 тысячи тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 39 108 тысяч тенге;
2) затраты 53 731 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 3 651 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 3 651 тысяча тенге.".
"16. Утвердить бюджет Узынагашского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 46, 47, 48 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 441 199 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 266 927 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 174 272 тысячи тенге;
2) затраты 476 207 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 35 008 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 35 008 тысяч тенге.".
"17. Утвердить бюджет Шолаккаргалинского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 49, 50, 51 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 109 505 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 42 489 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 67 016 тысяч тенге;
2) затраты 116 696 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 7 191 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 7 191 тысяча тенге.".
"18. Утвердить бюджет Шиенского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 52, 53, 54 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 58 262 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 6 462 тысячи тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 51 800 тысяч тенге;
2) затраты 60 589 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 2 327 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 2 327 тысяч тенге.".
"19. Утвердить бюджет Темиржолского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 55, 56, 57 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:

1) кiрiстер 50 080 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер 10 972 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер 0 теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер 0 теңге;
трансферттер түсiмі 39 108 мың теңге;
2) шығындар 53 731 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 3 651 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитiн пайдалану) 3 651 мың теңге.".
"16. 2019-2021 жылдарға арналған Ұзынағаш ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 46, 47, 48-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кiрiстер 441 199 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер 266 927 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер 0 теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер 0 теңге;
трансферттер түсiмі 174 272 мың теңге;
2) шығындар 476 207 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 35 008 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитiн пайдалану) 35 008 мың теңге.".
"17. 2019-2021 жылдарға арналған Шолаққарғалы ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 49, 50, 51-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кiрiстер 109 505 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер 42 489 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер 0 теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер 0 теңге;
трансферттер түсiмі 67 016 мың теңге;
2) шығындар 116 696 мың теңге
3) таза бюджеттiк кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 7 191 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитiн пайдалану) 7 191 мың теңге.".
"18. 2019-2021 жылдарға арналған Шиен ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 52, 53, 54-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кiрiстер 58 262 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер 6 462 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер 0 теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер 0 теңге;
трансферттер түсiмі 51 800 мың теңге;
2) шығындар 60 589 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 2 327 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитiн пайдалану) 2 327 мың теңге.".
"19. 2019-2021 жылдарға арналған Теміржол ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 55, 56, 57- қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:

2. Приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37, 40, 43, 46, 49, 52, 55 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 к настоящему решению соответственно.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Жамбылского районного маслихата "По экономической реформе, бюджету, тарифной политике, развитию малого и среднего предпринимательства

2. Көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37, 40, 43, 46, 49, 52, 55-қосымшалары тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Жамбыл аудандық мәслихатының "Экономикалық реформа, бюджет, тарифтік саясат, шағын және орта кәсіпкерлікті дамыту жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.

4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии Жамбылского районного маслихата Д. Базарбаева
Секретарь Жамбылского районного маслихата С. Жұрын
Приложение 1 к решению Жамбылского районного маслихата от 13 декабря 2019 года № 64-297
Приложение 1 к решению Жамбылского районного маслихата от "21" января 2019 года № 48-228 "О бюджетах сельских округов Жамбылского района на 2019-2021 годы
Бюджет Аккайнарского сельского округа на 2019 год
Категория
Класс
Подкласс
Наименование
Сумма
(тысяч тенге)
I.Доходы

4. Осы шешiм 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгiзiледі.
Жамбыл аудандық мәслихатының сессия төрағасы Д. Базарбаева
Жамбыл аудандық мәслихат хатшысы С. Жұрын
Жамбыл аудандық мәслихатының 2019 жылғы 13 желтоқсандағы № 64-297 шешіміне 1-қосымша
Жамбыл аудандық мәслихатының 2019 жылғы "21" қаңтардағы "Жамбыл ауданының ауылдық округтерінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 48-228 шешіміне 1-қосымша
Аққайнар ауылдық округінің 2019 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сынып
Ішкі сынып
Атауы
Сомасы
(мың теңге)
I.Кірістер

124
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
5 000
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы развития регионов до 2020 года
5 000
Категория
Класс
Подкласс
Наименование
Сумма
(тысяч тенге)
5
Погашение бюджетных кредитов
0
Функциональная группа
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
Сумма
(тысяч тенге)
IV. Сальдо по операциям с финансовыми активами
0
Категория
Класс
Подкласс
Наименование
Сумма
(тысяч тенге)
6
Поступления от продажи финансовых активов государства
0
Категория
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
Сумма
(тысяч тенге)
V. Дефицит (профицит) бюджета
-789
VI. Финансирование дефицита (использование профицита)
789
8
Используемые остатки бюджетных средств
789
01
Остатки бюджетных средств
789
1
Свободные остатки бюджетных средств
789
01
Свободные остатки бюджетных средств
789
Функциональная группа
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
Сумма
(тысяч тенге)
16
Погашение займов
0
Приложение 2 к решению Жамбылского районного маслихата от 13 декабря 2019 года № 64-297
Приложение 4 к решению Жамбылского районного маслихата от "21" января 2019 года № 48-228 "О бюджетах сельских округов Жамбылского района на 2019-2021 годы
Бюджет Актерекского сельского округа на 2019 год
Категория
Класс
Подкласс
Наименование
Сумма
(тысяч тенге)
I.Доходы

124
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты
5 000
040
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
5 000
Санаты
Сынып
Ішкі сынып
Атауы
Сомасы
(мың теңге)
5
Бюджеттік кредиттерді өтеу
0
Функционалдық топ
Кіші функция
Бюджеттік бағдарлама әкімшісі
Бағдарлама
Атауы
Сомасы
(мың теңге)
IV. Қаржы активтерінің операциялары бойынша сальдо
0
Санаты
Сынып
Ішкі сынып
Атауы
Сомасы
(мың теңге)
6
Мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер
0
Функционалдық топ
Кіші функция
Бюджеттік бағдарлама әкімшісі
Бағдарлама
Атауы
Сомасы
(мың теңге)
V. Бюджет тапшылығы (профициті)
-789
VI. Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)
789
8
Бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары
789
01
Бюджет қаражаты қалдықтары
789
1
Бюджет қаражатының бос қалдықтары
789
01
Бюджет қаражатының бос қалдықтары
789
Функционалдық топ
Кіші функция
Бюджеттік бағдарлама әкімшісі
Бағдарлама
Атауы
Сомасы
(мың теңге)
16
Қарыздарды өтеу
0
Жамбыл аудандық мәслихатының 2019 жылғы 13 желтоқсандағы № 64-297 шешіміне 2-қосымша
Жамбыл аудандық мәслихатының 2019 жылғы "21" қаңтардағы "Жамбыл ауданының ауылдық округтерінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 48-228 шешіміне 4-қосымша
Ақтерек ауылдық округінің 2019 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сынып
Ішкі сынып
Атауы
Сомасы
(мың теңге)
I.Кірістер