О внесении изменений в решение Енбекшиказахского районного маслихата от 9 января 2019 года № 41-100 "О бюджетах города Есик и сельских округов Енбекшиказахского района на 2019-2021годы"
Решение Енбекшиказахского районного маслихата Алматинской области от 3 апреля 2019 года № 45-116. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 17 апреля 2019 года № 5115
В соответствии с пунктом 5 статьи 104 и пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Енбекшиказахский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Енбекшиказахского районного маслихата "О бюджетах города Есик и сельских округов Енбекшиказахского района на 2019-2021 годы" от 9 января 2019 года № 41-100 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5028, опубликован 4 февраля 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункты 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 26 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Аватского сельского округа на 2019-2021 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 55 310 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 32 214 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступление трансфертов 23 096 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 23 096 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
2) затраты 58 069 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 2 759 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 2 759 тенге.";
"2. Утвердить бюджет Асинского сельского округа на 2019-2021 годы, согласно приложениям 4, 5 и 6 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 76 783 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 25 342 тысячи тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступление трансфертов 51 441 тысяча тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 51 441 тысяча тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;

Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2019 жылғы 9 қаңтардағы "Еңбекшіқазақ ауданының Есік қаласы мен ауылдық округтерінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 41-100 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2019 жылғы 3 сәуірдегі № 45-116 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2019 жылы 17 сәуірде № 5115 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 104-бабының 5-тармағына және 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Еңбекшіқазақ аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының "Еңбекшіқазақ ауданының Есік қаласы мен ауылдық округтерінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2019 жылғы 9 қаңтардағы № 41-100 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5028 тіркелген, 2019 жылдың 4 ақпанында Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін;
Көрсетілген шешімнің 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 26-тармақтары жаңа редакцияда баяндалсын.
"1. 2019-2021 жылдарға арналған Ават ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 55 310 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 32 214 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 23 096 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 23 096 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
2) шығындар 58 069 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 тенге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 2 759 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану 2 759 мың теңге.";
"2. 2019-2021 жылдарға арналған Асы ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 4, 5 және 6-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 76 783 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 25 342 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 51 441 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 51 441 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;

2) затраты 78 110 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 1 327 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 1 327 тысяч тенге.";
"4. Утвердить бюджет сельского округа Байдибек бия на 2019-2021 годы, согласно приложениям 10, 11 и 12 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 44 343 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 43 374 тысячи тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступление трансфертов 969 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 969 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
2) затраты 46 840 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 2 497 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 2 497 тысяч тенге.";
"5. Утвердить бюджет Балтабайского сельского округа на 2019-2021 годы, согласно приложениям 13, 14 и 15 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 68 453 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 39 702 тысячи тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступление трансфертов 28 751 тысяча тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 28 751 тысяча тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
2) затраты 76 381 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 7 928 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 7 928 тысяч тенге.";
"6. Утвердить бюджет Байтерекского сельского округа на 2019-2021 годы, согласно приложениям 16, 17 и 18 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 121 429 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 107 645 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступление трансфертов 13 784 тысячи тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 13 784 тысячи тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
2) затраты 141 163 тысячи тенге;

2) шығындар 78 110 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 тенге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 1 327 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану 1 327 мың теңге.";
"4. 2019-2021 жылдарға арналған Бәйдібек би ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 10, 11 және 12-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 44 343 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 43 374 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 969 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 969 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
2) шығындар 46 840 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 тенге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 2 497 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 2 497 мың теңге.";
"5. 2019-2021 жылдарға арналған Балтабай ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 13, 14 және 15-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 68 453 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 39 702 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 28 751 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 28 751 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
2) шығындар 76 381 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 тенге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 7 928 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 7 928 мың теңге.";
"6. 2019-2021 жылдарға арналған Бәйтерек ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 16, 17 және 18-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 121 429 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 107 645 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 13 784 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 13 784 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
2) шығындар 141 163 мың теңге;

4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 1 497 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 1 497 тысяч тенге.".
2. Приложения 1, 4, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 34, 37, 40, 43, 46, 49, 52, 58, 61, 64, 67, 70, 76 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 к настоящему решению соответственно.

4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 тенге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 1 497 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 1 497 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1, 4, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 34, 37, 40, 43, 46, 49, 52, 58, 61, 64, 67, 70, 76-қосымшалары тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.

3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Енбекшиказахского районного маслихата "По вопросам экономики, бюджета и финансов".
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии Енбекшиказахского районного маслихата Г. Кураметова
Секретарь Енбекшиказахского районного маслихата Б. Ахметов
Приложение 1 к решению Енбекшиказахского районного маслихата от 3 апреля 2019 года № 45-116 "О внесении изменений в решение Енбекшиказахского районного маслихата от 9 января 2019 года № 41-100 "О бюджетах города Есик и сельских на 2019-2021 годы"

3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының "Экономика, бюджет және қаржы мәселелері жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының сессия төрағасы Г. Кураметова
Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының хатшысы Б. Ахметов
Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2019 жылғы 3 сәуірдегі "Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2019 жылғы 9 қаңтардағы "Еңбекшіқазақ ауданының Есік қаласы мен ауылдық округтерінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 41-100 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 45-116 шешіміне 1-қосымша

124
Аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
0
056
Погашение долга аппарата акима города районного значения, села, поселка, сельского округа перед вышестоящим бюджетом
0
Приложение 2 к решению Енбекшиказахского районного маслихата от 3 апреля 2019 года № 45-116 "О внесении изменений в решение Енбекшиказахского районного маслихата от 9 января 2019 года № 41-100 "О бюджетах города Есик и сельских на 2019-2021 годы"
Приложение 4 к решению Енбекшиказахского районного маслихата от 9 января 2019 года № 41-100 "О бюджетах города Есик и сельских округов Енбекшиказахского района на 2019-2021 годы"
Бюджет Асинского сельского округа на 2019 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

124
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты
0
056
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімі аппаратының жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
0
Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2019 жылғы 3 сәуірдегі "Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2019 жылғы 9 қаңтардағы "Еңбекшіқазақ ауданының Есік қаласы мен ауылдық округтерінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 41-100 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 45-116 шешіміне 2-қосымша
Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2019 жылғы 9 қаңтардағы "Еңбекшіқазақ ауданының Есік қаласы мен ауылдық округтерінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 41-100 шешіміне 4-қосымша
2019 жылға арналған Асы ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
I. Кірістер