О внесении изменений в решение Илийского районного маслихата от 27 декабря 2018 года № 36-169 "О бюджете Илийского района на 2019-2021 годы"
Решение Илийского районного маслихата Алматинской области от 19 марта 2019 года № 39-193. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 2 апреля 2019 года № 5089
В соответствии с подпунктом 5) пункта 4 статьи 104 и пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Илийский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Илийского районного маслихата "О бюджете Илийского района на 2019-2021 годы" от 27 декабря 2018 года № 36-169 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5011, опубликован 31 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 123 444 778 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 112 643 865 тысяч тенге;
неналоговые поступления 44 500 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 827 780 тысяч тенге;
поступления трансфертов 9 928 633 тысячи тенге, в том числе:
трансферты из нижестоящих органов государственного управления 730 907 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные изъятия 730 907 тысяч тенге;
трансферты из вышестоящих органов государственного управления 9 197 726 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 6 344 954 тысячи тенге;
целевые трансферты на развитие 2 852 772 тысячи тенге;
2) затраты 126 261 292 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 111 923 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 151 500 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 39 577 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета 2 928 437 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета (-) 2 928 437 тысяч тенге.";
в пункте 2:

Іле аудандық мәслихатының 2018 жылғы 27 желтоқсандағы "Іле ауданының 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 36-169 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Іле аудандық мәслихатының 2019 жылғы 19 наурыздағы № 39-193 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2019 жылы 2 сәуірде № 5089 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 104-бабының 4-тармағының 5) тармақшасына және 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Іле аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Іле аудандық мәслихатының "Іле ауданының 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2018 жылғы 27 желтоқсандағы № 36-169 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5011 тіркелген, 2019 жылдың 31 қаңтарында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағын жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кiрiстер 123 444 778 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер 112 643 865 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер 44 500 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер 827 780 мың теңге;
трансферттер түсiмі 9 928 633 мың теңге, оның ішінде:
төмен тұрған мемлекеттiк басқару органдарынан трансферттер 730 907 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік алып қоюлар 730 907 мың теңге;
мемлекеттік басқарудың жоғары тұрған органдарынан түсетін трансферттер 9 197 726 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 6 344 954 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 2 852 772 мың теңге;
2) шығындар 126 261 292 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу 111 923 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 151 500 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 39 577 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) 2 928 437 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитiн пайдалану) (-) 2 928 437 мың теңге.";
2-тармақтағы:

цифры "100 542 506" заменить на цифры "103 542 506".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Илийского районного маслихата "По вопросам бюджета, социально-экономического развития, транспорта, строительства, связи, промышленности, сельского хозяйства, земельных отношений и предпринимательства".
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии Илийского районного маслихата А. Исаев
Секретарь Илийского районного маслихата Р. Абилова

"100 542 506" саны "103 542 506" санына ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Іле аудандық мәслихатының "Бюджет, әлеуметтік-экономикалық даму, көлік, құрылыс, байланыс, өнеркәсіп, ауыл шаруашылығы, жер қатынастары және кәсіпкерлік мәселелері жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін
4. Осы шешiм 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгiзiледі.
Іле аудандық мәслихатының сессия төрағасы А. Исаев
Іле аудандық мәслихатының хатшысы Р. Абилова

Приложение к решению Илийского районного маслихата от "19" марта 2019 года № 39 -193 "О внесении изменений в решение Илийского районного маслихата от 27 декабря 2018 года № 36-169 "О бюджете Илийского района на 2019-2021 годы"
Приложение 1 к решению Илийского районного маслихата от 27 декабря 2018 года №36-169 "О бюджете Илийского района на 2019-2021 годы"
Бюджет Илийского района на 2019 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
І. Доходы

Іле аудандық маслихатының 2019 жылғы 19 наурыздағы "Іле аудандық мәслихатының 2018 жылғы 27 желтоқсандағы "Іле ауданының 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 36-169 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 39-193 шешіміне қосымша
Іле аудандық мәслихатының 2018 жылғы 27 желтоқсандағы "Іле ауданының 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 36-169 шешіміне 1-қосымша
2019 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
І. Кірістер