О внесении изменений в решение Илийского районного маслихата от 9 января 2019 года № 37-176 "О бюджетах поселка Боралдай и сельских округов Илийского района на 2019-2021 годы"
Решение Илийского районного маслихата Алматинской области от 2 апреля 2019 года № 40-194. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 15 апреля 2019 года № 5105
В соответствии с пунктом 5 статьи 104 и пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Илийский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Илийского районного маслихата "О бюджетах поселка Боралдай и сельских округов Илийского района на 2019-2021 годы" от 9 января года № 37-176 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5035, опубликован 4 февраля 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункты 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Боралдай 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 369 177 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 282 165 тысяч тенге;
поступления трансфертов 87 012 тысяч тенге;
2) затраты 379 095 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета (-) 9 918 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 9 918 тысяч тенге.";
"2. Утвердить бюджет Ащыбулакского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 4, 5, 6 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 313 719 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 251 068 тысяч тенге;
поступления трансфертов 62 651 тысяча тенге;
2) затраты 327 269 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета (-) 13 550 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 13 550 тысяч тенге.";
"3. Утвердить бюджет Байсеркенского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 7, 8, 9 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 301 619 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 297 513 тысяч тенге;
поступления трансфертов 4 106 тысяч тенге;
2) затраты 333 692 тысячи тенге;

Іле аудандық мәслихатының 2019 жылғы 9 қаңтардағы "Іле ауданының Боралдай кенті және ауылдық округтерінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 37-176 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Іле аудандық мәслихатының 2019 жылғы 2 сәуірдегі № 40-194 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2019 жылы 15 сәуірде № 5105 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 104-бабының 5-тармағына және 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Іле аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Іле аудандық мәслихатының "Іле ауданының Боралдай кенті және ауылдық округтерінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2019 жылғы 9 қаңтардағы № 37-176 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5035 тіркелген, 2019 жылдың 4 ақпанда Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10-тармақтары жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2019-2021 жылдарға арналған Боралдай кентінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 369 177 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 282 165 мың теңге;
трансферттер түсімі 87 012 мың теңге;
2) шығындар 379 095 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 9 918 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 9 918 мың теңге.";
"2. 2019-2021 жылдарға арналған Ащыбұлақ ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 4, 5, 6-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 313 719 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдері 251 068 мың теңге;
трансферттер түсімі 62 651 мың теңге;
2) шығындар 327 269 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 13 550 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 13 550 мың теңге.";
"3. 2019-2021 жылдарға арналған Байсерке ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 7, 8, 9-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 301 619 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдері 297 513 мың теңге;
трансферттер түсімі 4 106 мың теңге;
2) шығындар 333 692 мың теңге;

3) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета (-) 32 073 тысячи тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 32 073 тысячи тенге.";
"4. Утвердить бюджет Жетыгенского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 10, 11, 12 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 137 805 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 133 909 тысяч тенге;
поступления трансфертов 3 896 тысяч тенге;
2) затраты 150 451 тысяча тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета (-) 12 646 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 12 646 тысяч тенге.";
"5. Утвердить бюджет КазЦИКовского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 13, 14, 15 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 103 322 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 102 492 тысячи тенге;
поступления трансфертов 830 тысяч тенге;
2) затраты 105 672 тысячи тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета (-) 2 350 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 2 350 тысяч тенге.";
"6. Утвердить бюджет Караойского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 16, 17, 18 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 234 330 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 88 200 тысяч тенге;
поступления трансфертов 146 130 тысяч тенге;
2) затраты 236 775 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета (-) 2 445 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 2 445 тысяч тенге.";
"7. Утвердить бюджет Куртинского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 19, 20, 21 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 48 281 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления 26 722 тысячи тенге;
поступления трансфертов 21 559 тысяч тенге;
2) затраты 54 946 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета (-) 6 665 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 6 665 тысяч тенге.";
"8. Утвердить бюджет Междуреченского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 22, 23, 24 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 79 608 тысяч тенге, в том числе:

3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 32 073 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 32 073 мың теңге.";
"4. 2019-2021 жылдарға арналған Жетіген ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 10, 11, 12-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 137 805 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдері 133 909 мың теңге;
трансферттер түсімі 3 896 мың теңге;
2) шығындар 150 451 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 12 646 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 12 646 мың теңге.";
"5. 2019-2021 жылдарға арналған КазЦИК ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 13, 14, 15-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 103 322 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдері 102 492 мың теңге;
трансферттер түсімі 830 мың теңге;
2) шығындар 105 672 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 2 350 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 2 350 мың теңге.";
"6. 2019-2021 жылдарға арналған Қараой ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 16, 17, 18-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 234 330 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдері 88 200 мың теңге;
трансферттер түсімі 146 130 мың теңге;
2) шығындар 236 775 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 2 445 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 2 445 мың теңге.";
"7. 2019-2021 жылдарға арналған Күрті ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 19, 20, 21-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 48 281 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдері 26 722 мың теңге;
трансферттер түсімі 21 559 мың теңге;
2) шығындар 54 946 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 6 665 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 6 665 мың теңге.";
"8. 2019-2021 жылдарға арналған Междуреченский ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 22, 23, 24-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 79 608 мың теңге, оның ішінде:

налоговые поступления 65 548 тысяч тенге;
поступления трансфертов 14 060 тысяч тенге.
2) затраты 84 043 тысячи тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета (-) 4 435 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 4 435 тысяч тенге.";
"9. Утвердить бюджет Чапаевского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 25, 26, 27 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 158 583 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 66 259 тысяч тенге;
поступления трансфертов 92 324 тысячи тенге;
2) затраты 163 719 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета (-) 5 136 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 5 136 тысяч тенге.";
"10. Утвердить бюджет Энергетического сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 28, 29, 30 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 444 416 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 425 124 тысячи тенге;
поступления трансфертов 19 292 тысячи тенге;
2) затраты 472 047 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;

салықтық түсімдері 65 548 мың теңге;
трансферттер түсімі 14 060 мың теңге;
2) шығындар 84 043 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 4 435 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 4 435 мың теңге.";
"9. 2019-2021 жылдарға арналған Чапаев ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 25, 26, 27-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 158 583 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдері 66 259 мың теңге;
трансферттер түсімі 92 324 мың теңге;
2) шығындар 163 719 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 5 136 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 5 136 мың теңге.";
"10. 2019-2021 жылдарға арналған Энергетический ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 28, 29, 30-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 444 416 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдері 425 124 мың теңге;
трансферттер түсімі 19 292 мың теңге;
2) шығындар 472 047 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;

4) дефицит (профицит) бюджета (-) 27 631 тысяча тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 27 631 тысяча тенге.".
2. Приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28 к указанному решению соответственно изложить новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Илийского районного маслихата "По вопросам бюджета, социально-экономического развития, транспорта, строительства, связи, промышленности, сельского хозяйства, земельных отношений и предпринимательства".

4) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 27 631 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 27 631 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28-қосымшалары тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Іле аудандық мәслихатының "Бюджет, әлеуметтік-экономикалық даму, көлік, құрылыс, байланыс, өнеркәсіп, ауыл шаруашылығы, жер қатынастары және кәсіпкерлік мәселелері жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.

4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии Илийского районного маслихата Нургисаева С.
Секретарь Илийского районного маслихата Абилова Р.
Приложение 1 к решению Илийского районного маслихата от 2 апреля 2019 года № 40-194 "О внесении изменений в решение Илийского районного маслихата от 9 января 2019 года №37-176 "О бюджетах поселка Боралдай и сельских округов Илийского района на 2019-2021 годы"

4. Осы шешім 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Іле аудандық мәслихатының сессия төрағасы С. Нургисаева
Іле аудандық мәслихатының хатшысы Р. Абилова
Іле аудандық мәслихатының 2019 жылғы 2 сәуірдегі Іле аудандық мәслихатының 2019 жылғы 9 қаңтардағы "Іле ауданының Боралдай кенті және ауылдық округтерінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеттері туралы" №37-176 шешіміне өзгеістер енгізу туралы" № 40-194 шешіміне 1-қосымша

124
Аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
0
054
Возврат, использованных не по целевому назначению кредитов, выданных из районного (города областного значения) бюджета
0
Приложение 3 к решению Илийского районного маслихата от 2 апреля 2019 года № 40-194 "О внесении изменений в решение Илийского районного маслихата от 9 января 2019 года №37-176 "О бюджетах поселка Боралдай и сельских округов Илийского района на 2019-2021 годы"
Приложение 7 к решению Илийского районного маслихата от 9 января 2019 года № 37-176 "О бюджетах поселка Боралдай и сельских округов Илийского района на 2019-2021 годы"
Бюджет Байсеркенского сельского округа на 2019 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
І. Доходы

124
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты
0
054
Аудандық (облыстық маңызы бар қаланың) бюджетінен бөлінген нысыналы мақсатқа сай пайдаланылмаған кредиттерді қайтару
0
Іле аудандық мәслихатының 2019 жылғы 2 сәуірдегі Іле аудандық мәслихатының 2019 жылғы 9 қаңтардағы "Іле ауданының Боралдай кенті және ауылдық округтерінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеттері туралы" №37-176 шешіміне өзгеістер енгізу туралы" № 40-194 шешіміне 3-қосымша
Іле аудандық мәслихатының 2019 жылғы 9 қаңтардағы "Іле ауданының Боралдай кенті және ауылдық округтерінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 37-176 шешіміне 7-қосымша
Байсерке ауылдық округінің 2019 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
І. Кірістер