Об установлении границ населенных пунктов Илийского района Алматинской области
Решение Илийского районного маслихата Алматинской области от 26 апреля 2019 года № 41-198 и постановление акимата Илийского района Алматинской области от 26 апреля 2019 года № 182. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 3 мая 2019 года № 5128.
В соответствии с подпунктом 3) статьи 12 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" Илийский районный маслихат РЕШИЛ, акимат Илийского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить границы следующих населенных пунктов Илийского района:
1) село Отеген батыр Энергетического сельского округа общей площадью 1432,9157 гектар, согласно приложению 1 к настоящему совместному постановлению акимата и решению маслихата;
2) село Покровка Энергетического сельского округа общей площадью 382,0872 гектар, согласно приложению 2 к настоящему совместному постановлению акимата и решению маслихата;
3) село Карасу Энергетического сельского округа общей площадью 93,2177 гектар, согласно приложению 3 к настоящему совместному постановлению акимата и решению маслихата;
4) село Караой Караойского сельского округа общей площадью 678,0311 гектар, согласно приложению 4 к настоящему совместному постановлению акимата и решению маслихата;
5) село Нургиса Тилендиев Караойского сельского округа общей площадью 590,4476 гектар, согласно приложению 5 к настоящему совместному постановлению акимата и решению маслихата;
6) село Косозен Караойского сельского округа общей площадью 519,0215 гектар, согласно приложению 6 к настоящему совместному постановлению акимата и решению маслихата;
7) село Жетыген Жетыгенского сельского округа общей площадью 2256,2697 гектар, согласно приложению 7 к настоящему совместному постановлению акимата и решению маслихата;
8) село Енбек Жетыгенского сельского округа общей площадью 159,0317 гектар, согласно приложению 8 к настоящему совместному постановлению акимата и решению маслихата;
9) село Жанаарна Жетыгенского сельского округа общей площадью 143,4372 гектар, согласно приложению 9 к настоящему совместному постановлению акимата и решению маслихата;
10) село Куйган Жетыгенского сельского округа общей площадью 118,2437 гектар, согласно приложению 10 к настоящему совместному постановлению акимата и решению маслихата;
11) село Междуреченское Междуреченского сельского округа общей площадью 1522,8240 гектар, согласно приложению 11 к настоящему совместному постановлению акимата и решению маслихата;

Алматы облысы Іле ауданының елді мекендерінің шекараларын белгілеу туралы
Алматы облысы Іле аудандық мәслихатының 2019 жылғы 26 сәуірдегі № 41-198 шешімі және Алматы облысы Іле ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 26 сәуірдегі № 182 қаулысы. Алматы облысы Әділет департаментінде 2019 жылы 3 мамырда № 5128 болып тіркелді.
"Қазақстан Республикасының әкімшілік–аумақтық құрылысы туралы" 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Заңының 12–бабы 3) тармақшасына сәйкес Іле аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ Іле ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Іле ауданының келесі елді мекендерінің шекаралары белгіленсін:
1) осы бірлескен әкімдік қаулысының және мәслихат шешімінің 1-қосымшасына сәйкес, Энергетический ауылдық округінің Өтеген батыр ауылының жалпы көлемі 1432,9157 гектар;
2) осы бірлескен әкімдік қаулысының және мәслихат шешімінің 2-қосымшасына сәйкес, Энергетический ауылдық округінің Покровка ауылының жалпы көлемі 382,0872 гектар;
3) осы бірлескен әкімдік қаулысының және мәслихат шешімінің 3-қосымшасына сәйкес, Энергетический ауылдық округінің Қарасу ауылының жалпы көлемі 93,2177 гектар;
4) осы бірлескен әкімдік қаулысының және мәслихат шешімінің 4-қосымшасына сәйкес, Қараой ауылдық округінің Қараой ауылының жалпы көлемі 678,0311 гектар;
5) осы бірлескен әкімдік қаулысының және мәслихат шешімінің 5-қосымшасына сәйкес, Қараой ауылдық округінің Нұрғиса Тілендиев ауылының жалпы көлемі 590,4476 гектар;
6) осы бірлескен әкімдік қаулысының және мәслихат шешімінің 6-қосымшасына сәйкес, Қараой ауылдық округінің Қосөзен ауылының жалпы көлемі 519,0215 гектар;
7) осы бірлескен әкімдік қаулысының және мәслихат шешімінің 7-қосымшасына сәйкес, Жетіген ауылдық округінің Жетіген ауылының жалпы көлемі 2256,2697 гектар;
8) осы бірлескен әкімдік қаулысының және мәслихат шешімінің 8-қосымшасына сәйкес, Жетіген ауылдық округінің Еңбек ауылының жалпы көлемі 159,0317 гектар;
9) осы бірлескен әкімдік қаулысының және мәслихат шешімінің 9-қосымшасына сәйкес, Жетіген ауылдық округінің Жаңаарна ауылының жалпы көлемі 143,4372 гектар;
10) осы бірлескен әкімдік қаулысының және мәслихат шешімінің 10-қосымшасына сәйкес, Жетіген ауылдық округінің Құйған ауылының жалпы көлемі 118,2437 гектар;
11) осы бірлескен әкімдік қаулысының және мәслихат шешімінің 11-қосымшасына сәйкес, Междуреченский ауылдық округінің Междуреченское ауылының жалпы көлемі 1522,8240 гектар;

12) село Екпинды Междуреченского сельского округа общей площадью 403,2097 гектар, согласно приложению 12 к настоящему совместному постановлению акимата и решению маслихата;
13) село Жаугашты Междуреченского сельского округа общей площадью 158,2510 гектар, согласно приложению 13 к настоящему совместному постановлению акимата и решению маслихата;
14) село Чапаев Чапаевского сельского округа общей площадью 505,4890 гектар, согласно приложению 14 к настоящему совместному постановлению акимата и решению маслихата;
15) село Акши Куртинского сельского округа общей площадью 722,1814 гектар, согласно приложению 15 к настоящему совместному постановлению акимата и решению маслихата;
16) село Комсомол КазЦИКовского сельского округа общей площадью 418,6627 гектар, согласно приложению 16 к настоящему совместному постановлению акимата и решению маслихата;
17) село КазЦИК КазЦИКовского сельского округа общей площадью 1002,2552 гектар, согласно приложению 17 к настоящему совместному постановлению акимата и решению маслихата;
18) село Байсерке Байсеркенского сельского округа общей площадью 2032,2477 гектар, согласно приложению 18 к настоящему совместному постановлению акимата и решению маслихата;
19) село Жанадауир Байсеркенского сельского округа общей площадью 693,7746 гектар, согласно приложению 19 к настоящему совместному постановлению акимата и решению маслихата;
20) село Али Байсеркенского сельского округа общей площадью 236,5286 гектар, согласно приложению 20 к настоящему совместному постановлению акимата и решению маслихата;
21) село Жанаталап Байсеркенского сельского округа общей площадью 547,7514 гектар, согласно приложению 21 к настоящему совместному постановлению акимата и решению маслихата;
22) село Коктерек Байсеркенского сельского округа общей площадью 105,1485 гектар, согласно приложению 22 к настоящему совместному постановлению акимата и решению маслихата;
23) село Ынтымак Байсеркенского сельского округа общей площадью 201,7298 гектар, согласно приложению 23 к настоящему совместному постановлению акимата и решению маслихата;
24) село Коянкус Байсеркенского сельского округа общей площадью 985,8900 гектар, согласно приложению 24 к настоящему совместному постановлению акимата и решению маслихата;
25) село Жапек батыр Ащибулакского сельского округа общей площадью 528,7469 гектар, согласно приложению 25 к настоящему совместному постановлению акимата и решению маслихата;
26) село Коккайнар Ащибулакского сельского округа общей площадью 777,7067 гектар, согласно приложению 26 к настоящему совместному постановлению акимата и решению маслихата;

12) осы бірлескен әкімдік қаулысының және мәслихат шешімінің 12-қосымшасына сәйкес, Междуреченский ауылдық округінің Екпінді ауылының жалпы көлемі 403,2097 гектар;
13) осы бірлескен әкімдік қаулысының және мәслихат шешімінің 13-қосымшасына сәйкес, Междуреченский ауылдық округінің Жауғашты ауылының жалпы көлемі 158,2510 гектар;
14) осы бірлескен әкімдік қаулысының және мәслихат шешімінің 14-қосымшасына сәйкес, Чапаев ауылдық округінің Чапаев ауылының жалпы көлемі 505,4890 гектар;
15) осы бірлескен әкімдік қаулысының және мәслихат шешімінің 15-қосымшасына сәйкес, Күрті ауылдық округінің Ақши ауылының жалпы көлемі 722,1814 гектар;
16) осы бірлескен әкімдік қаулысының және мәслихат шешімінің 16-қосымшасына сәйкес, КазЦИК ауылдық округінің Комсомол ауылының жалпы көлемі 418,6627 гектар;
17) осы бірлескен әкімдік қаулысының және мәслихат шешімінің 17-қосымшасына сәйкес, КазЦИК ауылдық округінің КазЦИК ауылының жалпы көлемі 1002,2552 гектар;
18) осы бірлескен әкімдік қаулысының және мәслихат шешімінің 18-қосымшасына сәйкес, Байсерке ауылдық округінің Байсерке ауылының жалпы көлемі 2032,2477 гектар;
19) осы бірлескен әкімдік қаулысының және мәслихат шешімінің 19-қосымшасына сәйкес, Байсерке ауылдық округінің Жаңадәуір ауылының жалпы көлемі 693,7746 гектар;
20) осы бірлескен әкімдік қаулысының және мәслихат шешімінің 20-қосымшасына сәйкес, Байсерке ауылдық округінің Әли ауылының жалпы көлемі 236,5286 гектар;
21) осы бірлескен әкімдік қаулысының және мәслихат шешімінің 21-қосымшасына сәйкес, Байсерке ауылдық округінің Жаңаталап ауылының жалпы көлемі 547,7514 гектар;
22) осы бірлескен әкімдік қаулысының және мәслихат шешімінің 22-қосымшасына сәйкес, Байсерке ауылдық округінің Көктерек ауылының жалпы көлемі 105,1485 гектар;
23) осы бірлескен әкімдік қаулысының және мәслихат шешімінің 23-қосымшасына сәйкес, Байсерке ауылдық округінің Ынтымақ ауылының жалпы көлемі 201,7298 гектар;
24) осы бірлескен әкімдік қаулысының және мәслихат шешімінің 24-қосымшасына сәйкес, Байсерке ауылдық округінің Қоянқұс ауылының жалпы көлемі 985,8900 гектар;
25) осы бірлескен әкімдік қаулысының және мәслихат шешімінің 25-қосымшасына сәйкес, Ащыбұлақ ауылдық округінің Жәпек батыр ауылының жалпы көлемі 528,7469 гектар;
26) осы бірлескен әкімдік қаулысының және мәслихат шешімінің 26-қосымшасына сәйкес, Ащыбұлақ ауылдық округінің Көкқайнар ауылының жалпы көлемі 777,7067 гектар;

27) село Толе би Ащибулакского сельского округа общей площадью 140,0000 гектар, согласно приложению 27 к настоящему совместному постановлению акимата и решению маслихата;
28) село Мухаметжан Туймебаев Ащибулакского сельского округа общей площадью 1506,6392 гектар, согласно приложению 28 к настоящему совместному постановлению акимата и решению маслихата;
29) поселок Боралдай общей площадью 2542,1775 гектар, согласно приложению 29 к настоящему совместному постановлению акимата и решению маслихата.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Илийского районного маслихата Алматинской области от 10 июня 2022 года № 21-87 и постановление акимата Илийского района Алматинской области от 10 июня 2022 года № 227 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Контроль за исполнением настоящего совместного решения маслихата Илийского района и постановления акимата Илийского района возложить на заместителя акима Илийского района Куматаева Нурлана Орынбасаровича.
3. Настоящее совместное решение маслихата Илийского района и постановление Акимата Илийского района вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии маслихата Илийского района С. Нургисаева
Аким Илийского района Б. Карасаев
Секретарь маслихата Илийского района Р. Абилова
Приложение 1 к совместному постановлению акимата Илийского района от 26 апреля 2019 года № 182 и к решению Илийского районного маслихата от 26 апреля 2019 года № 41-198
Сноска. Дополнено приложением 1 в редакции решения Илийского районного маслихата Алматинской области от 10 июня 2022 года № 21-87 и постановление акимата Илийского района Алматинской области от 10 июня 2022 года № 227 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Граница (черта) села Отеген батыр Энергетического сельского округа Илийского района
Приложение 2 к совместному постановлению акимата Илийского района от 26 апреля 2019 года № 182 и к решению Илийского районного маслихата
от 26 апреля 2019 года № 41-198
Сноска. Дополнено приложением 2 в редакции решения Илийского районного маслихата Алматинской области от 10 июня 2022 года № 21-87 и постановление акимата Илийского района Алматинской области от 10 июня 2022 года № 227 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Граница (черта) села Покровка Энергетического сельского округа Илийского района
Приложение 3 к совместному постановлению акимата Илийского района от 26 апреля 2019 года № 182 и к решению Илийского районного маслихата
от 26 апреля 2019 года № 41-198
Сноска. Дополнено приложением 3 в редакции решения Илийского районного маслихата Алматинской области от 10 июня 2022 года № 21-87 и постановление акимата Илийского района Алматинской области от 10 июня 2022 года № 227 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Граница (черта) села Карасу Энергетического сельского округа Илийского района
Приложение 4 к совместному постановлению акимата Илийского района от 26 апреля 2019 года № 182 и к решению Илийского районного маслихата
от 26 апреля 2019 года № 41-198
Сноска. Дополнено приложением 4 в редакции решения Илийского районного маслихата Алматинской области от 10 июня 2022 года № 21-87 и постановление акимата Илийского района Алматинской области от 10 июня 2022 года № 227 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Граница (черта) села Караой Караойского сельского округа Илийского района
Приложение 5 к совместному постановлению акимата Илийского района от 26 апреля 2019 года № 182 и к решению Илийского районного маслихата
от 26 апреля 2019 года № 41-198
Сноска. Дополнено приложением 5 в редакции решения Илийского районного маслихата Алматинской области от 10 июня 2022 года № 21-87 и постановление акимата Илийского района Алматинской области от 10 июня 2022 года № 227 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Граница (черта) села Нургиса Тилендиев Караойского сельского округа Илийского района
Приложение 6 к совместному постановлению акимата Илийского района от 26 апреля 2019 года № 182 и к решению Илийского районного маслихата
от 26 апреля 2019 года № 41-198
Сноска. Дополнено приложением 6 в редакции решения Илийского районного маслихата Алматинской области от 10 июня 2022 года № 21-87 и постановление акимата Илийского района Алматинской области от 10 июня 2022 года № 227 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Граница (черта) села Косозен Караойского сельского округа Илийского района
Приложение 7 к совместному постановлению акимата Илийского района от 26 апреля 2019 года № 182 и к решению Илийского районного маслихата
от 26 апреля 2019 года № 41-198
Сноска. Дополнено приложением 7 в редакции решения Илийского районного маслихата Алматинской области от 10 июня 2022 года № 21-87 и постановление акимата Илийского района Алматинской области от 10 июня 2022 года № 227 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Граница (черта) села Жетыген Жетыгенского сельского округа Илийского района

27) осы бірлескен әкімдік қаулысының және мәслихат шешімінің 27-қосымшасына сәйкес, Ащыбұлақ ауылдық округінің Төле би ауылының жалпы көлемі 140,0000 гектар;
28) осы бірлескен әкімдік қаулысының және мәслихат шешімінің 28-қосымшасына сәйкес, Ащыбұлақ ауылдық округінің Мұхаметжан Түймебаев ауылының жалпы көлемі 1506,6392 гектар;
29) осы бірлескен әкімдік қаулысының және мәслихат шешімінің 29-қосымшасына сәйкес, Боралдай кентінің жалпы көлемі 2542,1775 гектар.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Алматы облысы Іле аудандық мәслихатының 10.06.2022 № 21-87 шешімі және Алматы облысы Іле ауданы әкімдігінің 10.06.2022 № 227 қаулысы (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2. Осы бірлескен Іле аудандық мәслихаттың шешімі мен Іле ауданы әкімдігінің қаулысының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Куматаев Нурлан Орынбасаровичке жүктелсін.
3. Осы бірлескен Іле аудандық мәслихатының шешімі мен Іле ауданы әкімдігінің қаулысы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланғанған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Іле аудандықмәслихатының сессия төрағасы С. Нургисаева
Іле ауданының әкімі Б. Карасаев
Іле аудандық мәслихатының хатшысы Р. Абилова
Іле ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 26 сәуірдегі № 182 мен Іле аудандық мәслихатының 2019 жылғы 26 сәуірдегі № 41-198 бірлескен қаулысы мен шешіміне 1-қосымша
Ескерту. 1-қосымшамен толықтырылды - Алматы облысы Іле аудандық мәслихатының 10.06.2022 № 21-87 шешімі және Алматы облысы Іле ауданы әкімдігінің 10.06.2022 № 227 қаулысы (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Іле ауданының Энергетический ауылдық округінің Өтеген батыр ауылының шекарасы (шегі)
Іле ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 26 сәуірдегі № 182 мен Іле аудандық мәслихатының 2019 жылғы 26 сәуірдегі № 41-198 бірлескен қаулысы мен шешіміне 2-қосымша
Ескерту. 2-қосымшамен толықтырылды - Алматы облысы Іле аудандық мәслихатының 10.06.2022 № 21-87 шешімі және Алматы облысы Іле ауданы әкімдігінің 10.06.2022 № 227 қаулысы (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Іле ауданының Энергетический ауылдық округінің Покровка ауылының шекарасы (шегі)
Іле ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 26 сәуірдегі № 182 мен Іле аудандық мәслихатының 2019 жылғы 26 сәуірдегі № 41-198 бірлескен қаулысы мен шешіміне 3-қосымша
Ескерту. 3-қосымшамен толықтырылды - Алматы облысы Іле аудандық мәслихатының 10.06.2022 № 21-87 шешімі және Алматы облысы Іле ауданы әкімдігінің 10.06.2022 № 227 қаулысы (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Іле ауданының Энергетический ауылдық округінің Қарасу ауылының шекарасы (шегі)
Іле ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 26 сәуірдегі № 182 мен Іле аудандық мәслихатының 2019 жылғы 26 сәуірдегі № 41-198 бірлескен қаулысы мен шешіміне 4-қосымша
Ескерту. 4-қосымшамен толықтырылды - Алматы облысы Іле аудандық мәслихатының 10.06.2022 № 21-87 шешімі және Алматы облысы Іле ауданы әкімдігінің 10.06.2022 № 227 қаулысы (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Іле ауданының Қараой ауылдық округінің Қараой ауылының шекарасы (шегі)
Іле ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 26 сәуірдегі № 182 мен Іле аудандық мәслихатының 2019 жылғы 26 сәуірдегі № 41-198 бірлескен қаулысы мен шешіміне 5-қосымша
Ескерту. 6-қосымшамен толықтырылды - Алматы облысы Іле аудандық мәслихатының 10.06.2022 № 21-87 шешімі және Алматы облысы Іле ауданы әкімдігінің 10.06.2022 № 227 қаулысы (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Іле ауданының Қараой ауылдық округінің Нұрғиса Тілендиев ауылының шекарасы (шегі)
Іле ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 26 сәуірдегі № 182 мен Іле аудандық мәслихатының 2019 жылғы 26 сәуірдегі № 41-198 бірлескен қаулысы мен шешіміне 6-қосымша
Ескерту. 6-қосымшамен толықтырылды - Алматы облысы Іле аудандық мәслихатының 10.06.2022 № 21-87 шешімі және Алматы облысы Іле ауданы әкімдігінің 10.06.2022 № 227 қаулысы (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Іле ауданының Қараой ауылдық округінің Қосөзен ауылының шекарасы (шегі)
Іле ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 26 сәуірдегі № 182 мен Іле аудандық мәслихатының 2019 жылғы 26 сәуірдегі № 41-198 бірлескен қаулысы мен шешіміне 7-қосымша
Ескерту. 7-қосымшамен толықтырылды - Алматы облысы Іле аудандық мәслихатының 10.06.2022 № 21-87 шешімі және Алматы облысы Іле ауданы әкімдігінің 10.06.2022 № 227 қаулысы (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Іле ауданының Жетіген ауылдық округінің Жетіген ауылының шекарасы (шегі)