О внесении изменений в решение Илийского районного маслихата от 27 декабря 2018 года № 36-169 "О бюджете Илийского района на 2019-2021 годы"
Решение Илийского районного маслихата Алматинской области от 29 мая 2019 года № 42-204. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 5 июня 2019 года № 5155
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Илийский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Илийского районного маслихата "О бюджете Илийского района на 2019-2021 годы" от 27 декабря 2018 года № 36-169 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5011, опубликован 31 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 133 977418 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 119 393 865 тысяч тенге;
неналоговые поступления 44500 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 1 398 531 тысяча тенге;
поступления трансфертов 13 140 522 тысячи тенге, в том числе:
трансферты из нижестоящих органов государственного управления 575 690 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные изъятия 575 690 тысяч тенге;
трансферты из вышестоящих органов государственного управления 12 564 832 тысячи тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 9 742 879 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 2 821 953 тысячи тенге;
2) затраты 136 793932 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 111923 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 151 500 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 39577 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета(-) 2 928 437 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 2 928 437 тысяч тенге.";
в пункте 2:
цифры "103 542 506" заменить на цифры "110 092 506";
в пункте 4:
цифры "730 907" заменить на цифры "575 690";
поселка Боралдай цифры "105 235" заменить на цифры "78 022";
Ащыбулакского сельского округа цифры "135 791" заменить на цифры "94 950";
Байсеркенского сельского округацифры "155 878" заменить на цифры "140 906";
Жетыгенского сельского округа цифры "16 014" заменить на цифры "4 000";

Іле аудандық мәслихатының 2018 жылғы 27 желтоқсандағы "Іле ауданының 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 36-169 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Іле аудандық мәслихатының 2019 жылғы 29 мамырдағы № 42-204 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2019 жылы 5 маусымда № 5155 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Іле аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Іле аудандық мәслихатының "Іле ауданының 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2018 жылғы 27 желтоқсандағы № 36-169 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5011 тіркелген, 2019 жылдың 31 қаңтарында Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кiрiстер 133 977 418 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер 119 393 865 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер 44500 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер 1 398 531 мың теңге;
трансферттер түсiмі 13 140 522 мың теңге, оның ішінде:
төмен тұрған мемлекеттiк басқару органдарынан трансферттер 575 690 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік алып қоюлар 575 690 мың теңге;
мемлекеттік басқарудың жоғары тұрған органдарынан түсетін трансферттер 12 564 832 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 9 742 879 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 2 821 953 мың теңге;
2) шығындар 136 793 932 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу 111923 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 151 500 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 39577 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-)2 928 437 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитiн пайдалану) 2 928 437 мың теңге.";
2-тармақтағы:
"103 542 506" саны "110 092 506" санына ауыстырылсын;
4- тармақтағы:
"730 907" саны "575 690" санына ауыстырылсын;
Боралдай кентінен"105 235" саны "78 022" санына ауыстырылсын;
Ащыбұлақ ауылдық округінен "135 791" саны "94 950" санына ауыстырылсын;
Байсерке ауылдық округінен "155 878" саны "140 906" санына ауыстырылсын;
Жетіген ауылдық округінен "16 014" саны "4 000" санына ауыстырылсын;

КазЦИКовского сельского округа цифры "25 284" заменить на цифры "7 316" тысячи тенге;
Караойского сельского округа цифры "21 297" заменить на цифры "7 554";
Энергетического сельского округа цифры "271 408" заменить на цифры "242 942".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Илийского районного маслихата "По вопросам бюджета, социально-экономического развития, транспорта, строительства, связи, промышленности, сельского хозяйства, земельных отношений и предпринимательства".

КазЦИК ауылдық округінен "25 284" саны "7 316" санына ауыстырылсын;
Қараой ауылдық округінен "21 297" саны "7 554" санына ауыстырылсын;
Энергетический ауылдық округінен"271 408" саны "242 942" санына ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Іле аудандық мәслихатының "Бюджет, әлеуметтік-экономикалық даму, көлік, құрылыс, байланыс, өнеркәсіп, ауыл шаруашылығы, жер қатынастары және кәсіпкерлік мәселелері жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін

4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии Илийского районного маслихата Турымбетов Е.
Секретарь Илийского районного маслихата Абилова Р.
Приложение к решению Илийского районного маслихата от 29 мая 2019 года № 42-204 "О внесении изменений в решение Илийского районного маслихата от 27 декабря 2018 года № 36-169 "О бюджете Илийского района на 2019-2021 годы"
Приложение 1 к решению Илийского районного маслихата от 27 декабря 2018 года №36-169 "О бюджете Илийского района на 2019-2021 годы"
Бюджет Илийского района на 2019 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
І. Доходы

4. Осы шешiм 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгiзiледі.
Іле аудандық мәслихатының сессия төрағасы Е. Тұрымбетов
Іле аудандық мәслихатының хатшысы Р. Абилова
Іле аудандық маслихатының 2019 жылғы 29 мамыр "Іле аудандық мәслихатының 2018 жылғы 27 желтоқсандағы "Іле ауданының 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 36-169 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 42-204 шешіміне қосымша
Іле аудандық мәслихатының 2018 жылғы 27 желтоқсандағы "Іле ауданының 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 36-169 шешіміне 1-қосымша
2019 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
І. Кірістер