О внесении изменений в решение Илийского районного маслихата от 27 декабря 2018 года № 36-169 "О бюджете Илийского района на 2019-2021 годы"
Решение Илийского районного маслихата Алматинской области от 5 декабря 2019 года № 47-214. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 12 декабря 2019 года № 5325
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Илийский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Илийского районного маслихата "О бюджете Илийского района на 2019-2021 годы" от 27 декабря 2018 года № 36-169 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5011, опубликован 31 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 135 278 252 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 120 002 902 тысячи тенге;
неналоговые поступления 45 475 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 341 929 тысяч тенге;
поступления трансфертов 14 887 946 тысяч тенге, в том числе:
трансферты из нижестоящих органов государственного управления 575 690 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные изъятия 575 690 тысяч тенге;
трансферты из вышестоящих органов государственного управления 14 312 256 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 12 232 923 тысячи тенге;
целевые трансферты на развитие 2 079 333 тысячи тенге;
2) затраты 138 710 574 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 79 007 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 151 500 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 72 493 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;

Іле аудандық мәслихатының 2018 жылғы 27 желтоқсандағы "Іле ауданының 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 36-169 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Іле аудандық мәслихатының 2019 жылғы 5 желтоқсандағы № 47-214 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2019 жылы 12 желтоқсанда № 5325 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Іле аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Іле аудандық мәслихатының "Іле ауданының 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2018 жылғы 27 желтоқсандағы № 36-169 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5011 тіркелген, 2019 жылдың 31 қаңтарында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кiрiстер 135 278 252 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер 120 002 902 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер 45 475 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер 341 929 мың теңге;
трансферттер түсiмі 14 887 946 теңге, оның ішінде:
төмен тұрған мемлекеттiк басқару органдарынан трансферттер 575 690 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік алып қоюлар 575 690 мың теңге;
мемлекеттік басқарудың жоғары тұрған органдарынан түсетін трансферттер 14 312 256 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 12 232 923 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 2 079 333 мың теңге;
2) шығындар 138 710 574 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу 79 007 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 151 500 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 72 493 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;

5) дефицит (профицит) бюджета(-) 3 511 329 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 3 511 329 тысяч тенге.".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Илийского районного маслихата "По вопросам бюджета, социально-экономического развития, транспорта, строительства, связи, промышленности, сельского хозяйства, земельных отношений и предпринимательства".

5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 3 511 329 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитiн пайдалану) 3 511 329 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Іле аудандық мәслихатының "Бюджет, әлеуметтік-экономикалық даму, көлік, құрылыс, байланыс, өнеркәсіп, ауыл шаруашылығы, жер қатынастары және кәсіпкерлік мәселелері жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.

4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии Илийского районного маслихата С. Доненбаев
Секретарь Илийского районного маслихата Р. Абилова
Приложение к решению Илийского районного маслихата от 5 декабря 2019 года № 47-214 "О внесении изменений в решение Илийского районного маслихата от 27 декабря 2018 года № 36-169 "О бюджете Илийского района на 2019-2021 годы"
Приложение 1 к решению Илийского районного маслихата от 27 декабря 2018 года № 36-169 "О бюджете Илийского района на 2019-2021 годы"
Бюджет Илийского района на 2019 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
І. Доходы

4. Осы шешiм 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгiзiледі.
Іле аудандық мәслихатының сессия төрағасы С. Доненбаев
Іле аудандық мәслихатының хатшысы Р. Абилова
Іле аудандық маслихатының 2019 жылғы 5 желтоқсандағы "Іле аудандық мәслихатының 2018 жылғы 27 желтоқсандағы "Іле ауданының 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 36-169 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 47-214 шешіміне қосымша
Іле аудандық мәслихатының 2018 жылғы 27 желтоқсандағы "Іле ауданының 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 36-169 шешіміне 1-қосымша
2019 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
І. Кірістер