О внесении изменений в решение Илийского районного маслихата от 9 января 2019 года № 37- 176 "О бюджетах поселка Боралдай и сельских округов Илийского района на 2019-2021 годы"
Решение Илийского районного маслихата Алматинской области от 10 декабря 2019 года № 48-218. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 19 декабря 2019 года № 5347
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Илийский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Илийского районного маслихата "О бюджетах поселка Боралдай и сельских округов Илийского района на 2019-2021 годы" от 9 января 2019 года № 37-176 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5035, опубликован 4 февраля 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункты 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Боралдай 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 415 347 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 270 640 тысяч тенге;
поступления трансфертов 144 707 тысяч тенге;
2) затраты 425 265 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета (-) 9 918 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 9 918 тысяч тенге.";
"2. Утвердить бюджет Ащыбулакского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 4, 5, 6 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 300 734 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 208 854 тысячи тенге;
поступления трансфертов 91 880 тысяч тенге;
2) затраты 314 284 тысячи тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета (-) 13 550 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 13 550 тысяч тенге.";
"3. Утвердить бюджет Байсеркенского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 7, 8, 9 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 290 867 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 277 315 тысяч тенге;
поступления трансфертов 13 552 тысячи тенге;
2) затраты 322 940 тысяч тенге;

Іле аудандық мәслихатының 2019 жылғы 9 қаңтардағы "Іле ауданының Боралдай кенті және ауылдық округтерінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 37-176 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Іле аудандық мәслихатының 2019 жылғы 10 желтоқсандағы № 48-218 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2019 жылы 19 желтоқсанда № 5347 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Іле аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Іле аудандық мәслихатының "Іле ауданының Боралдай кенті және ауылдық округтерінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2019 жылғы 9 қаңтардағы № 37-176 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5035 тіркелген, 2019 жылдың 4 ақпанында Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10-тармақтары жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2019-2021 жылдарға арналған Боралдай кентінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 415 347 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 270 640 мың теңге;
трансферттер түсімі 144 707 мың теңге;
2) шығындар 425 265 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 9 918 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 9 918 мың теңге.";
"2. 2019-2021 жылдарға арналған Ащыбұлақ ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 4, 5, 6-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 300 734 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдері 208 854 мың теңге;
трансферттер түсімі 91 880 мың теңге;
2) шығындар 314 284 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 13 550 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 13 550 мың теңге.";
"3. 2019-2021 жылдарға арналған Байсерке ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 7, 8, 9-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 290 867 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдері 277 315 мың теңге;
трансферттер түсімі 13 552 мың теңге;
2) шығындар 322 940 мың теңге;

3) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета (-) 32 073 тысячи тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 32 073 тысячи тенге.";
"4. Утвердить бюджет Жетыгенского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 10, 11, 12 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 160 516 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 110 076 тысяч тенге;
поступления трансфертов 50 440 тысяч тенге;
2) затраты 173 162 тысячи тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета (-) 12 646 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 12 646 тысяч тенге.";
"5. Утвердить бюджет КазЦИКовского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 13, 14, 15 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 96 747 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 93 230 тысяч тенге;
поступления трансфертов 3 517 тысяч тенге;
2) затраты 99 097 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета (-) 2 350 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 2 350 тысяч тенге.";
"6. Утвердить бюджет Караойского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 16, 17, 18 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 255 178 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 71 123 тысячи тенге;
поступления трансфертов 184 055 тысяч тенге;
2) затраты 257 623 тысячи тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета (-) 2 445 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 2 445 тысяч тенге.";
"7. Утвердить бюджет Куртинского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 19, 20, 21 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 66 882 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 16 968 тысяч тенге;
поступления трансфертов 49 914 тысяч тенге;
2) затраты 73 547 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета (-) 6 665 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 6 665 тысяч тенге.";
"8. Утвердить бюджет Междуреченского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 22, 23, 24 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 97 117 тысяч тенге, в том числе:

3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 32 073 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 32 073 мың теңге.";
"4. 2019-2021 жылдарға арналған Жетіген ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 10, 11, 12-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 160 516 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдері 110 076 мың теңге;
трансферттер түсімі 50 440 мың теңге;
2) шығындар 173 162 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 12 646 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 12 646 мың теңге.";
"5. 2019-2021 жылдарға арналған КазЦИК ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 13, 14, 15-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 96 747 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдері 93 230 мың теңге;
трансферттер түсімі 3 517 мың теңге;
2) шығындар 99 097 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 2 350 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 2 350 мың теңге.";
"6. 2019-2021 жылдарға арналған Қараой ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 16, 17, 18 -қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 255 178 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдері 71 123 мың теңге;
трансферттер түсімі 184 055 мың теңге;
2) шығындар 257 623 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 2 445 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 2 445 мың теңге.";
"7. 2019-2021 жылдарға арналған Күрті ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 19, 20, 21-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 66 882 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдері 16 968 мың теңге;
трансферттер түсімі 49 914 мың теңге;
2) шығындар 73 547 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 6 665 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 6 665 мың теңге.";
"8. 2019-2021 жылдарға арналған Междуреченский ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 22, 23, 24-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 97 117 мың теңге, оның ішінде:

налоговые поступления 54 250 тысяч тенге;
поступления трансфертов 42 867 тысяч тенге.
2) затраты 101 552 тысячи тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета (-) 4 435 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 4 435 тысяч тенге.";
"9. Утвердить бюджет Чапаевского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 25, 26, 27 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 183 218 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 60 129 тысяч тенге;
поступления трансфертов 123 089 тысяч тенге;
2) затраты 188 354 тысячи тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета (-) 5 136 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 5 136 тысяч тенге.";
"10. Утвердить бюджет Энергетического сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 28, 29, 30 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 448 859 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 392 010 тысяч тенге;
поступления трансфертов 56 849 тысяч тенге;
2) затраты 477 190 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;

салықтық түсімдері 54 250 мың теңге;
трансферттер түсімі 42 867 мың теңге;
2) шығындар 101 552 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 4 435 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 4 435 мың теңге.";
"9. 2019-2021 жылдарға арналған Чапаев ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 25, 26, 27-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 183 218 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдері 60 129 мың теңге;
трансферттер түсімі 123 089 мың теңге;
2) шығындар 188 354 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 5 136 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 5 136 мың теңге.";
"10. 2019-2021 жылдарға арналған Энергетический ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 28, 29, 30-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 448 859 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдері 392 010 мың теңге;
трансферттер түсімі 56 849 мың теңге;
2) шығындар 477 190 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;

4) дефицит (профицит) бюджета (-) 28 331 тысяча тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 28 331 тысяча тенге.".
2. Приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28 к указанному решению соответственно изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Илийского районного маслихата "По вопросам бюджета, социально-экономического развития, транспорта, строительства, связи, промышленности, сельского хозяйства, земельных отношений и предпринимательства".

4) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 28 331 мыңтеңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 28 331 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28-қосымшалары тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Іле аудандық мәслихатының "Бюджет, әлеуметтік-экономикалық даму, көлік, құрылыс, байланыс, өнеркәсіп, ауыл шаруашылығы, жер қатынастары және кәсіпкерлік мәселелері жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.

4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии Илийского районного маслихата С. Доненбаев
Секретарь Илийского районного маслихата Р. Абилова
Приложение к решению ГУ "Маслихат Илийского района" от 10 декабря 2019 года № 48-218
Приложение 1 к решению Илийского районного маслихата от 9 января 2019 года № 37-176 " О бюджетах поселка Боралдай и сельских округов Илийского района на 2019-2021 годы"
Бюджет поселка Боралдай на 2019 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
І. Доходы

4. Осы шешім 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Іле аудандық мәслихатының сессия төрағасы С. Доненбаев
Іле аудандық мәслихатының хатшысы Р. Абилова
"Іле ауданының мәслихаты" ММ 2019 жылғы 10 желтоқсаны № 48-218 шешіміне 1-қосымша
Іле аудандық мәслихатының 2019 жылғы 9 қаңтардағы "Іле ауданының Боралдай кенті және ауылдық округтерінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 37-176 шешіміне 1-қосымша
Боралдай кентінің 2019 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
І. Кірістер

Приложение 3 к решению Илийского районного маслихата от 10 декабря 2019 года № 48-218
Приложение 7 к решению Илийского районного маслихата от 9 января 2019 года № 37-176 "О бюджетах поселка Боралдай и сельских округов Илийского района на 2019-2021 годы"
Бюджет Байсеркенского сельского округа на 2019 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
І. Доходы
290 867
1
Налоговые поступления

Іле аудандық мәслихатының 2019 жылғы 10 желтоқсандағы № 48-218 шешіміне 3-қосымша
Іле аудандық мәслихатының 2019 жылғы 9 қаңтардағы "Іле ауданының Боралдай кенті және ауылдық округтерінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 37-176 шешіміне 7-қосымша
Байсерке ауылдық округінің 2019 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
І. Кірістер
290 867
1
Салықтық түсімдер

124
Аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
0
054
Возврат, использованных не по целевому назначению кредитов, выданных из районного (города областного значения) бюджета
0
Приложение 6 к решению Илийского районного маслихата от 10 декабря 2019 года № 48-218
Приложение 16 к решению Илийского районного маслихата от 9 января 2019 года № 37-176 "О бюджетах поселка Боралдай и сельских округов Илийского района на 2019-2021 годы"
Бюджет Караойского сельского округа на 2019 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
І. Доходы

124
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты
0
054
Аудандық (облыстық маңызы бар қаланың) бюджетінен бөлінген нысыналы мақсатқа сай пайдаланылмаған кредиттерді қайтару
0
Іле аудандық мәслихатының 2019 жылғы 10 желтоқсандағы № 48-218 шешіміне 6-қосымша
Іле аудандық мәслихатының 2018 жылғы 9 қаңтардағы "Іле ауданының Боралдай кенті және ауылдық округтерінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 37-176 шешіміне 16-қосымша
Қараой ауылдық округінің 2019 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
І. Кірістер