О повышении ставок единого земельного налога на не используемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан земли сельскохозяйственного назначения в Карасайском районе
Решение Карасайского районного маслихата Алматинской области от 22 августа 2019 года № 45-5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 28 августа 2019 года № 5224
В соответствии со статьей 50 Закона Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О введении в действие Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс)", подпунктом 13) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Карасайский районный маслихат, РЕШИЛ:
1. Повысить ставки единого земельного налога в десять раз на не используемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан земли сельскохозяйственного назначения в Карасайском районе.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию маслихата Карасайского района "По экономике, бюджету, трудоустройству, развитию предпринимательства и социальной инфраструктуры".
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции, вводится в действие со дня официального опубликования и действует до 1 января 2020 года.
Председатель сессии районного маслихата,
секретарь районного маслихата А. Кошкимбаев

Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес Қарасай ауданында пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге бірыңғай жер салығының мөлшерлемелерін арттыру туралы
Алматы облысы Қарасай аудандық мәслихатының 2019 жылғы 22 тамыздағы № 45-5 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2019 жылы 28 тамызда № 5224 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасының Кодексін (Салық кодексі) қолданысқа енгізу туралы" Заңының 50-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 13) тармақшасына сәйкес, Қарасай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қарасай ауданында Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерге бірыңғай жер салығының мөлшерлемелері он есеге арттырылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Қарасай аудандық мәслихатының "Экономика, бюджет, жұмыспен қамту, кәсіпкерлік пен әлеуметтік инфрақұрылымдарды дамыту жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді, ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 2020 жылғы 1 қаңтарына дейін қолданылады.
Аудандық мәслихат сессиясының төрағасы,
аудандық мәслихат хатшысы А. Көшкімбаев