О внесении изменений в решение Каратальского районного маслихата от 10 января 2019 года № 48-183 "О бюджетах города Уштобе и сельских округов Каратальского района на 2019-2021 годы"
Решение Каратальского районного маслихата Алматинской области от 12 июня 2019 года № 55-197. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 18 июня 2019 года № 5177
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Каратальский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Каратальского районного маслихата "О бюджетах города Уштобе и сельских округов Каратальского района на 2019-2021 годы" от 10 января 2019 года № 48-183 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5029, опубликован 23 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункты 1, 2, 3, 4, 5 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Уштобе на 2019-2021 годы, согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 209678 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 119400 тысяч тенге;
поступления трансфертов 90278 тысяч тенге;
2) затраты 209678 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.";
"2. Утвердить бюджет Бастобинского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 4, 5, 6 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 41527 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 10550 тысяч тенге;
поступления трансфертов 30977 тысяч тенге;
2) затраты 41527 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.";
"3. Утвердить бюджет Балпыкского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 7, 8, 9 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 35343 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 4750 тысяч тенге;
поступления трансфертов 30593 тысячи тенге;
2) затраты 35343 тысячи тенге;

Қаратал аудандық мәслихатының 2019 жылғы 10 қаңтардағы "Қаратал ауданының Үштөбе қаласы мен ауылдық округтерінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 48-183 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Қаратал аудандық мәслихатының 2019 жылғы 12 маусымдағы № 55-197 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2019 жылы 18 маусымда № 5177 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Қаратал аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қаратал аудандық мәслихатының "Қаратал ауданының Үштөбе қаласы мен ауылдық округтерінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2019 жылғы 10 қаңтардағы № 48-183 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5029 тіркелген, 2019 жылдың 23 қаңтарында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1, 2, 3, 4, 5-тармақтары жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2019-2021 жылдарға арналған Үштөбе қаласының бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 209678 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 119400 мың теңге;
трансферттер түсімі 90278 мың теңге;
2) шығындар 209678 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге.";
"2. 2019-2021 жылдарға арналған Бастөбе ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 4, 5, 6-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 41527 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 10550 мың теңге;
трансферттер түсімі 30977 мың теңге;
2) шығындар 41527 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге.";
"3. 2019-2021 жылдарға арналған Балпық ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 7, 8, 9-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 35343 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 4750 мың теңге;
трансферттер түсімі 30593 мың теңге;
2) шығындар 35343 мың теңге;

3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.";
"4. Утвердить бюджет сельского округа Жолбарыс батыра на 2019-2021 годы согласно приложениям 10, 11, 12 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 24277 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 4230 тысяч тенге;
поступления трансфертов 20047 тысяч тенге;
2) затраты 24277 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.";
"5. Утвердить бюджет Ескельдинского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 13, 14, 15 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 28169 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 5820 тысяч тенге;
поступления трансфертов 22349 тысяч тенге;
2) затраты 28169 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;

3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге.";
"4. 2019-2021 жылдарға арналған Жолбарыс батыр ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 10, 11, 12-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 24277 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 4230 мың теңге;
трансферттер түсімі 20047 мың теңге;
2) шығындар 24277 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге.";
"5. 2019-2021 жылдарға арналған Ескелді ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 13, 14, 15-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 28169 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 5820 мың теңге;
трансферттер түсімі 22349 мың теңге;
2) шығындар 28169 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге;

4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.".
2. Приложение 1, 4, 7, 10, 13 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5 к настоящему решению соответственно.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Каратальского районного маслихата "По вопросам планирования, бюджета, хозяйственной деятельности, строительства, землепользования, охраны природы и рационального использования природных ресурсов".

4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13-қосымшалары тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Қаратал аудандық мәслихатының "Жоспарлау, бюджет, шаруашылық қызмет, құрылыс, жерді пайдалану, табиғат қорғау және табиғи қорды ұтымды пайдалану мәселелері жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.

4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии Каратальского районного маслихата М. Тілеубай
Секретарь Каратальского районного маслихата Б. Смаилов
Приложение 1 к решению Каратальского районного маслихата от 12 июня 2019 года № 55-197 "О внесении изменений в решение Каратальского районного маслихата от 10 января 2019 года № 48-183 "О бюджетах города Уштобе и сельских округов Каратальского района на 2019-2021 годы"

4. Осы шешім 2019 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қаратал аудандық мәслихатының сессия төрағасы М. Тілеубай
Қаратал аудандық мәслихатының хатшысы Б. Смаилов
Қаратал аудандық мәслихатының 2019 жылғы 12 маусымдағы "Қаратал ауданының Үштөбе қаласы мен ауылдық округтерінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 48-183 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 55-197 шешіміне 1-қосымша

5. Дефицит (профицит) бюджета
0
6. Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
0
Функциональная группа
Сумма (тысяч тенге)
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
Погашение займов
0
Приложение 2 к решению Каратальского районного маслихата от 12 июня 2019 года № 55-197 "О внесении изменений в решение Каратальского районного маслихата от 10 января 2019 года № 48-183 "О бюджетах города Уштобе и сельских округов Каратальского района на 2019-2021 годы"

5. Бюджет тапшылығы (профициті)
0
6. Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)
0
Функционалдық топ
Сомасы (мың теңге)
Кіші функция
Атауы
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
Қарыздарды өтеу
0
Қаратал аудандық мәслихатының 2019 жылғы 12 маусымдағы "Қаратал ауданының Үштөбе қаласы мен ауылдық округтерінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 48-183 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 55-197 шешіміне 2-қосымша