О внесении изменений в решение Кербулакского районного маслихата от 27 декабря 2018 года № 42-227 "О бюджете Кербулакского района на 2019-2021 годы"
Решение Кербулакского районного маслихата Алматинской области от 9 сентября 2019 года № 50-275. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 20 сентября 2019 года № 5250
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Кербулакский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кербулакского районного маслихата "О бюджете Кербулакского района на 2019-2021 годы" от 27 декабря 2018 года № 42-227 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5012, опубликован 18 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункты 1, 3 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 11 763 081 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления 271 182 тысячи тенге;
неналоговые поступления 35 099 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 10 052 тысячи тенге;
поступление трансфертов 11 446 748 тысяч тенге, в том числе:
трансферты из нижестоящих органов государственного управления 13 тысяч тенге;
целевые текущие трансферты 4 784 625 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 1 661 055 тысяч тенге;
субвенции 5 001 055 тысяч тенге;
2) затраты 11 801 702 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 96 747 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 128 775 тысяч тенге;

Кербұлақ аудандық мәслихатының 2018 жылғы 27 желтоқсандағы "Кербұлақ ауданының 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 42-227 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Кербұлақ аудандық мәслихатының 2019 жылғы 9 қыркүйектегі № 50-275 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2019 жылы 20 қыркүйекте № 5250 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Кербұлақ аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Кербұлақ аудандық мәслихатының "Кербұлақ ауданының 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2018 жылғы 27 желтоқсандағы № 42-227 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5012 тіркелген, 2019 жылдың 18 қаңтарында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1, 3-тармақтары жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 11 763 081 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 271 182 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 35 099 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 10 052 мың теңге;
трансферттер түсімдері 11 446 748 мың теңге, оның ішінде:
төмен тұрған мемлекеттiк басқару органдарынан трансферттер 13 мың теңге;
ағымдағы нысаналы трансферттер 4 784 625 мың теңге;
нысаналы даму трансферттер 1 661 055 мың теңге;
субвенциялар 5 001 055 мың теңге;
2) шығындар 11 801 702 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 96 747 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 128 775 мың теңге;

погашение бюджетных кредитов 32 028 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 135 368 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 135 368 тысяч тенге.";
"3. Учесть, что в районном бюджете на 2019 год предусмотрены трансферты органам местного самоуправления в сумме 18 249 тысяча тенге, согласно приложению 4 к настоящему решению.".

бюджеттік кредиттерді өтеу 32 028 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 135 368 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 135 368 мың теңге.";
"3. 2019 жылға арналған аудандық бюджетте жергілікті өзін-өзі басқару органдарына осы шешімнің 4-қосымшасына сәйкес, 18 249 мың теңге сомасында трансферттер көзделгені ескерілсін.".

2. Приложение 1, 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1, 2 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата "По экономике и бюджету района, налогу, поддержке малого и среднего предпринимательства, коммунального хозяйства, озеленению и оказанию услуг населению".
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии Кербулакского
районного маслихата М. Ахметжанов
Секретарь Кербулакского
районного маслихата Б. Рысбеков
Приложение 1 к решению Кербулакского районного маслихата от 09 сентября 2019 года № 50-275 "О внесении изменений в решение Кербулакского районного маслихата от 27 декабря 2018 года № 42-227 "О бюджете Кербулакского района на 2019-2021 годы"
Приложение 1 к решению Кербулакского районного маслихата от 27 декабря 2018 года № 42-227 "О бюджете Кербулакского района на 2019-2021 годы"
Районный бюджет на 2019 год
Категория Наименование
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
1
2
3
4
5

2. Көрсетілген шешімнің 1, 4-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың "Аудан экономикасы мен бюджеті, салық, кіші және орта кәсіпкерлікті қолдау, коммуналдық шаруашылық, көгалдандыру және халыққа қызмет көрсету жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Кербұлақ аудандық мәслихатының
сессия төрағасы М. Ахметжанов
Кербұлақ аудандық
мәслихатының хатшысы Б. Рысбеков
Кербұлақ аудандық мәслихатының 2019 жылғы 09 қыркүйектегі "Кербұлақ аудандық мәслихатының 2018 жылғы 27 желтоқсандағы "Кербұлақ ауданының 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 42-227 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 50-275 шешіміне
1-қосымша Кербұлақ аудандық мәслихатының 2018 жылғы 27 желтоқсандағы "Кербұлақ ауданының 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 42-227 шешіміне 1-қосымша
2019 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты Атауы
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
1
2
3
4
5

18 194
004
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
20 700
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
115 969
012
Капитальные расходы государственного органа
150
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
13 162
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
554 697
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
1 033 124
1
Социальное обеспечение
566 917
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
557 134
005
Государственная адресная социальная помощь
556 876
057
Обеспечение физических лиц, являющихся получателями государственной адресной социальной помощи, телевизионными абонентскими приставками
258
464
Отдел образования района (города областного значения)
9 783
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
1 538
031
Государственная поддержка по содержанию детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, в детских домах семейного типа и приемных семьях
8 245
2
Социальная помощь
425 721
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
425 721
002
Программа занятости
202 565
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
30 553
006
Оказание жилищной помощи
19 183
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
19 528
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1 940
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
49 123
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
59 633
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
43 196
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
40 486
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
40 486
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения

18 194
004
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
20 700
005
Ауданның (аудандық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдістемелік кешендерді сатып алу және жеткізу
115 969
012
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
150
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
13 162
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
554 697
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
1 033 124
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
566 917
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
557 134
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
556 876
057
Атаулы мемлекеттік әлеуметтік көмек алушылар болып табылатын жеке тұлғаларды телевизиялық абоненттiк жалғамалармен қамтамасыз ету
258
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
9 783
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
1 538
031
Жетім балаларды және ата-аналарының қамқорынсыз қалған, отбасылық үлгідегі балалар үйлері мен асыраушы отбасыларындағы балаларды мемлекеттік қолдау
8 245
2
Әлеуметтiк көмек
425 721
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
425 721
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
202 565
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
30 553
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
19 183
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
19 528
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1 940
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
49 123
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
59 633
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
43 196
9
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
40 486
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
40 486
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер