О внесении изменений в решение Кербулакского районного маслихата от 27 декабря 2018 года № 42-227 "О бюджете Кербулакского района на 2019-2021 годы"
Решение Кербулакского районного маслихата Алматинской области от 10 декабря 2019 года № 52-295. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 12 декабря 2019 года № 5326
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Кербулакский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кербулакского районного маслихата "О бюджете Кербулакского района на 2019-2021 годы" от 27 декабря 2018 года № 42-227 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5012, опубликован 18 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 12 036 901 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления 269 747 тысяч тенге;
неналоговые поступления 31 314 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 10 052 тысячи тенге;
поступление трансфертов 11 725 788 тысяч тенге, в том числе:
трансферты из нижестоящих органов государственного управления 13 тысяч тенге;
целевые текущие трансферты 4 828 302 тысячи тенге;
целевые трансферты на развитие 1 896 418 тысяч тенге;
субвенции 5 001 055 тысяч тенге;
2) затраты 12 075 522 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 96 747 тысяч тенге, в том числе:

Кербұлақ аудандық мәслихатының 2018 жылғы 27 желтоқсандағы "Кербұлақ ауданының 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 42-227 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Кербұлақ аудандық мәслихатының 2019 жылғы 10 желтоқсандағы № 52-295 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2019 жылы 12 желтоқсанда № 5326 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Кербұлақ аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Кербұлақ аудандық мәслихатының "Кербұлақ ауданының 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2018 жылғы 27 желтоқсандағы № 42-227 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5012 тіркелген, 2019 жылдың 18 қаңтарында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 12 036 901 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 269 747 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 31 314 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 10 052 мың теңге;
трансферттер түсімдері 11 725 788 мың теңге, оның ішінде:
төмен тұрған мемлекеттiк басқару органдарынан трансферттер 13 мың теңге;
ағымдағы нысаналы трансферттер 4 828 302 мың теңге;
нысаналы даму трансферттер 1 896 418 мың теңге;
субвенциялар 5 001 055 мың теңге;
2) шығындар 12 075 522 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 96 747 мың теңге, оның ішінде:

бюджетные кредиты 128 775 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 32 028 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 135 368 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 135 368 тысяч тенге".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата "По экономике и бюджету района, налогу, поддержке малого и среднего предпринимательства, коммунального хозяйства, озеленению и оказанию услуг населению".

бюджеттік кредиттер 128 775 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 32 028 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 135 368 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 135 368 мың теңге".
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың "Аудан экономикасы мен бюджеті, салық, кіші және орта кәсіпкерлікті қолдау, коммуналдық шаруашылық, көгалдандыру және халыққа қызмет көрсету жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.

4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии Кербулакского
районного маслихата К. Кыстаубаева
Секретарь Кербулакского районного
Маслихата Б. Рысбеков
Приложение к решению Кербулакского районного маслихата от 10 декабря 2019 года № 52-295 "О внесении изменений в решения Кербулакского районного маслихата от 27 декабря 2018 года № 42-227 "О бюджете Кербулакского района на 2019-2021 годы"

4. Осы шешім 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Кербұлақ аудандық мәслихатының
сессия төрайымы К. Кыстаубаева
Кербұлақ аудандық мәслихатының
хатшысы Б. Рысбеков
Кербұлақ аудандық мәслихатының 2019 жылғы 10 желтоқсандағы "Кербұлақ аудандық мәслихатының 2018 жылғы 27 желтоқсандағы "Кербұлақ ауданының 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті туралы" №42-227 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 52-295 шешіміне қосымша