О внесении изменений в решение маслихата Коксуского района от 9 января 2019 года № 41-1 "О бюджетах сельских округов Коксуского района на 2019-2021 годы"
Решение Коксуского районного маслихата Алматинской области от 3 апреля 2019 года № 45-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 18 апреля 2019 года № 5117
В соответствии с пунктом 5 статьи 104 и пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат Коксуского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Коксуского района "О бюджетах сельских округов Коксуского района на 2019-2021 годы" от 9 января 2019 года № 41-1 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5033, опубликован 5 февраля 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункты 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Балпыкского сельского округа на 2019-2021 годы, согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 443 868 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 105 008 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 338 860 тысяч тенге, в том числе:
поступления целевых текущих трансфертов 293 455 тысяч тенге;
субвенция 45 405 тысяч тенге;
2) затраты 443 869 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 1 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 1 тысяча тенге.";
"2. Утвердить бюджет Жарлыозекского сельского округа на 2019-2021 годы, согласно приложениям 4, 5, 6 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 108 897 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 6 456 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 102 441 тысяча тенге, в том числе:
поступления целевых текущих трансфертов 87 839 тысяч тенге;
субвенция 14 602 тысячи тенге;
2) затраты 108 897 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.";

Көксу ауданы мәслихатының 2019 жылғы 9 қаңтардағы "Көксу ауданының ауылдық округтерінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 41-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Көксу аудандық мәслихатының 2019 жылғы 3 сәуірдегі № 45-1 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2019 жылы 18 сәуірде № 5117 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 104-бабының 5-тармағына және 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Көксу ауданы мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Көксу ауданы мәслихатының "Көксу ауданының ауылдық округтерінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2019 жылғы 9 қаңтардағы № 41-1 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5033 тіркелген, 2019 жылдың 5 ақпанындағы Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7-тармақтары жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2019-2021 жылдарға арналған Балпық ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 443 868 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 105 008 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 338 860 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 293 455 мың теңге;
субвенциялар 45 405 мың теңге;
2) шығындар 443 869 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге,
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 1 мың теңге.";
"2. 2019-2021 жылдарға арналған Жарлыөзек ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 4, 5, 6-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 108 897 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 6 456 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 102 441 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 87 839 мың теңге;
субвенциялар 14 602 мың теңге;
2) шығындар 108 897 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге.";

"3. Утвердить бюджет Лабасинского сельского округа на 2019-2021 годы, согласно приложениям 7, 8, 9 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 91 911 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 10314 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 81 597 тысяч тенге, в том числе:
поступления целевых текущих трансфертов 70 879 тысяч тенге;
субвенция 10 718 тысяч тенге;
2) затраты 91 911 тысячтенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.";
"4. Утвердить бюджет Мукрынского сельского округа на 2019-2021 годы, согласно приложениям 10, 11, 12 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 75 205 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 6 639 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 68 566 тысяч тенге, в том числе:
поступления целевых текущих трансфертов 53 692 тысячи тенге;
субвенция 14 874 тысячи тенге;
2) затраты 75 414 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 209 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 209 тысяч тенге.";
"5. Утвердить бюджет Муканчинского сельского округа на 2019-2021 годы, согласно приложениям 13, 14, 15 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 41 201 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления 7 326 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 33 875 тысяч тенге, в том числе:
поступления целевых текущих трансфертов 21 165 тысяч тенге;
субвенция 12 710 тысяч тенге;
2) затраты 41 202 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 1 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 1 тысяча тенге.";
"6. Утвердить бюджет Алгабасского сельского округа на 2019-2021 годы, согласно приложениям 16, 17, 18 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 69 055 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 4 358 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;

"3. 2019-2021 жылдарға арналған Лабасы ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 7, 8, 9-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 91 911 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 10 314 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 81 597 мың теңге;
ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі 70 879 мың теңге;
субвенциялар 10 718 мың теңге;
2) шығындар 91 911 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге.";
"4. 2019-2021 жылдарға арналған Мұқыры ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 10, 11, 12-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 75 205 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 6 639 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 68 566 мың теңге;
ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі 53 692 мың теңге;
субвенциялар 14 874 мың теңге;
2) шығындар 75 414 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 209 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 209 мың теңге.";
"5. 2019-2021 жылдарға арналған Мұқаншы ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 13, 14, 15-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 41 201 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 7 326 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 33 875 мың теңге;
ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі 21 165 мың теңге;
субвенциялар 12 710 мың теңге;
2) шығындар 41 202 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 1 мың теңге.";
"6. 2019-2021 жылдарға арналған Алғабас ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 16, 17, 18-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 69 055 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 4 358 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;

2. Приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 к настоящему решению соответственно.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию маслихата Коксуского района "По экономическому развитию района, местному бюджету, охраны природы и вопросам сельского хозяйства".
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии
маслихата Коксуского района К. Карабасов
Секретарь маслихата
Коксуского района А. Досымбеков

2. Көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19-қосымшалары тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Көксу ауданы мәслихатының "Ауданның экономикалық дамуы, жергілікті бюджет, табиғатты қорғау және ауыл шаруашылығы мәселелері жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім 2019 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Көксу ауданы мәслихатының
сессия төрағасы К. Карабасов
Көксу ауданы
мәслихатының хатшысы А. Досымбеков

Приложение 1 к решению маслихата Коксуского района "3" апреля 2019 года № 45-1 "О внесении изменений в решение маслихата Коксуского района от 9 января 2019 года № 41-1 "О бюджетах сельских округов Коксуского района на 2019-2021 годы"
Приложение 1 к решению маслихата Коксуского района от "9" января 2019 года № 41-1 "О бюджетах сельских округов Коксуского района на 2019-2021 годы"
Бюджет Балпыкского сельского округа на 2019 год
Категория
Сумма
(тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование

Көксу ауданы мәслихатының 2019 жылғы "3" сәуірдегі "Көксу ауданы мәслихатының 2019 жылғы "9" қаңтардағы "Көксу ауданының ауылдық округтерінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 41-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 45-1 шешіміне 1-қосымша
Көксу ауданы мәслихатының 2019 жылғы "9" қаңтардағы "Көксу ауданының ауылдық округтерінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 41-1 шешіміне 1-қосымша
2019 жылға арналған Балпық ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы
(мың тенге)
Сыныбы
Атауы
Кіші сыныбы