О внесении изменений в решение Райымбекского районного маслихата от 26 декабря 2018 года № 48-223 "О бюджете Райымбекского района на 2019-2021 годы"
Решение Райымбекского районного маслихата Алматинской области от 9 декабря 2019 года № 61-289. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 12 декабря 2019 года № 5330
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Райымбекский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Райымбекского районного маслихата "О бюджете Райымбекского района на 2019-2021 годы" от 26 декабря 2018 года № 48-223 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5015, опубликован 25 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 9 806 176 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 73 086 тысяч тенге;
неналоговые поступления 3 422 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала 6 554 тысячи тенге;
поступления трансфертов 9 723 114 тысяч тенге, в том числе:
трансферты из нижестоящих органов государственного управления 8 792 тысячи тенге, в том числе:
возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов 8 792 тысячи тенге;
трансферты из вышестоящих органов государственного управления 9 714 322 тысячи тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 2 815 095 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 554 472 тысячи тенге;
субвенции 6 344 755 тысяч тенге;
2) затраты 9 889 834 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 64 477 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 106 050 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 41 573 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 148 135 тысяч тенге;

Райымбек аудандық мәслихатының 2018 жылғы 26 желтоқсандағы "Райымбек ауданының 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 48-223 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Райымбек аудандық мәслихатының 2019 жылғы 9 желтоқсандағы № 61-289 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2019 жылы 12 желтоқсанда № 5330 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Райымбек аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Райымбек аудандық мәслихатының "Райымбек ауданының 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2018 жылғы 26 желтоқсандағы № 48-223 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5015 тіркелген, 2019 жылдың 25 қаңтарында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 9 806 176 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 73 086 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 3 422 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер 6 554 мың теңге;
трансферттер түсімі 9 723 114 мың теңге, оның ішінде:
төмен тұрған мемлекеттiк басқару органдарынан трансферттер 8 792 мың теңге, оның ішінде:
нысаналы пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) трансферттерді қайтару 8 792 мың теңге;
мемлекеттік басқарудың жоғары тұрған органдарынан түсетін трансферттер 9 714 322 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 2 815 095 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 554 472 мың теңге;
субвенциялар 6 344 755 мың теңге;
2) шығындар 9 889 834 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 64 477 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 106 050 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 41 573 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 148 135 мың теңге;

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 148 135 тысяч тенге.".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Райымбекского районного маслихата "По местному самоуправлению, социальному и экономическому развитию, бюджету, торговле, оказанию бытовых услуг, развитию малого и среднего предпринимательства, туризму".

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 148135 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Райымбек аудандық мәслихаттың "Жергілікті өзін-өзі басқару, әлеуметтік және экономикалық даму, бюджет, сауда, тұрмыстық қызмет көрсету, шағын және орта кәсіпкерлікті дамыту, туризм жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.

4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии С. Мусирбаев
Секретарь Райымбекского
районного маслихата Е. Кудабаев
Приложение к решению Райымбекского районного маслихата от 6 декабря 2019 года № 61-289 "О внесении изменений в решение Райымбекского районного маслихата от 26 декабря 2018 года № 48-223 "О бюджете Райымбекского района на 2019-2021 годы"
Приложение 1 к решению Райымбекского районного маслихата от 26 декабря 2018 года № 48-223 "О бюджете Райымбекского района на 2019-2021 годы"
Районный бюджет на 2019 год
Категория
Сумма
(тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
І. Доходы

4. Осы шешім 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы С. Мусирбаев
Райымбек аудандық
мәслихатының хатшысы Е. Кудабаев
Райымбек аудандық мәслихатының 2019 жылғы 6 желтоқсандағы "Райымбек аудандық мәслихатының 2018 жылғы 26 желтоқсандағы "Райымбек ауданының 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 48-223 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 61-289 шешіміне қосымша
Райымбек аудандық мәслихатының 2018 жылғы 26 желтоқсандағы "Райымбек ауданының 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 48-223 шешіміне 1-қосымша
2019 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сомасы
(мың теңге)
Сынып
Ішкі сынып
Атауы
I. Кірістер