О внесении изменений в решение Райымбекского районного маслихата от 9 января 2019 года № 49-236 "О бюджетах сельских округов Райымбекского района на 2019-2021 годы"
Решение Райымбекского районного маслихата Алматинской области от 12 декабря 2019 года № 62-299. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 24 декабря 2019 года № 5363
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Райымбекский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Райымбекского районного маслихата "О бюджетах сельских округов Райымбекского района на 2019-2021 годы" от 9 января 2019 года № 49-236 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5026, опубликован от 30 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункты 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Жамбылского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 78 801 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления 4 103 тысячи тенге;
поступления трансфертов 74 698 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 58 825 тысяч тенге;
субвенции 15 873 тысячи тенге;
2) затраты 82 847 тысяч тенге;
0000223) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 4 046 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 4 046 тысяч тенге.";
"2. Утвердить бюджет Кайнарского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 4, 5, 6 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 25 146 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 3 811 тысяч тенге;
поступления трансфертов 21 335 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 4 523 тысячи тенге;
субвенции 16 812 тысяч тенге;
2) затраты 27 645 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 2 499 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 2 499 тысяч тенге.";
"3. Утвердить бюджет Какпакского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 7, 8, 9 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:

Райымбек аудандық мәслихатының 2019 жылғы 9 қаңтардағы "Райымбек ауданының ауылдық округтерінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 49-236 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Райымбек аудандық мәслихатының 2019 жылғы 12 желтоқсандағы № 62-299 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2019 жылы 24 желтоқсанда № 5363 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Райымбек аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Райымбек аудандық мәслихатының "Райымбек ауданының ауылдық округтерінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2019 жылғы 9 қаңтардағы № 49-236 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5026 тіркелген, 2019 жылдың 30 қаңтарында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10-тармақтары жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2019-2021 жылдарға арналған Жамбыл ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 78 801 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 4 103 мың теңге;
трансферттер түсімдері 74 698 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 58 825 мың теңге;
000021субвенциялар 15 873 мың теңге;
2) шығындар 82 847 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 4 046 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 4 046 мың теңге.";
"2. 2019-2021 жылдарға арналған Қайнар ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 4, 5, 6-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 25 146 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 3 811 мың теңге;
трансферттер түсімдері 21 335 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 4 523 мың теңге;
субвенциялар 16 812 мың теңге;
2) шығындар 27 645 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 2 499 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 2 499 мың теңге.";
"3. 2019-2021 жылдарға арналған Қақпақ ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 7, 8, 9-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:

1) доходы 21 159 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 4 054 тысячи тенге;
поступления трансфертов 17 105 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 2 724 тысячи тенге;
субвенции 14 381 тысяча тенге;
2) затраты 22 282 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 1123 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 1123 тысячи тенге.";
"4. Утвердить бюджет Карасазского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 10, 11, 12 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 23 631 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления 3 741 тысяча тенге;
поступления трансфертов 19 890 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 3 794 тысячи тенге;
субвенции 16 096 тысяч тенге;
2) затраты 23 979 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 348 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 348 тысяч тенге.";
"5. Утвердить бюджет Нарынкольского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 13, 14, 15 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 199 414 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 20 904 тысячи тенге;
поступления трансфертов 178 510 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 151 954 тысячи тенге;
субвенции 26 556 тысяч тенге;
2) затраты 200 011 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 597 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 597 тысяч тенге.";
"6. Утвердить бюджет Сарыжазского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 16, 17, 18 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 37 255 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 5 875 тысяч тенге;
поступления трансфертов 31 380 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 12 580 тысяч тенге;
субвенции 18 800 тысяч тенге;
2) затраты 39 290 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 2 035 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 2 035 тысяч тенге.";
"7. Утвердить бюджет Сумбинского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 19, 20, 21 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:

1) кірістер 21 159 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 4 054 мың теңге;
трансферттер түсімдері 17 105 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 2 724 мың теңге;
субвенциялар 14 381 мың теңге;
2) шығындар 22 282 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 1 123 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 1 123 мың теңге.";
"4. 2019-2021 жылдарға арналған Қарасаз ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 10, 11, 12-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 23 631 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 3 741 мың теңге;
трансферттер түсімдері 19 890 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 3 794 мың теңге;
субвенциялар 16 096 мың теңге;
2) шығындар 23 979 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 348 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 348 мың теңге.";
"5. 2019-2021 жылдарға арналған Нарынқол ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 13, 14, 15-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 199 414 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 20 904 мың теңге;
трансферттер түсімдері 178 510 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 151 954 мың теңге;
субвенциялар 26 556 мың теңге;
2) шығындар 200 011 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 597 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 597 мың теңге.";
"6. 2019-2021 жылдарға арналған Сарыжаз ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 16, 17, 18-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 37 255 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 5 875 мың теңге;
трансферттер түсімдері 31 380 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 12 580 мың теңге;
субвенциялар 18 800 мың теңге;
2) шығындар 39 290 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 2 035 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 2 035 мың теңге.";
"7. 2019-2021 жылдарға арналған Сүмбе ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 19, 20, 21-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 292 тысячи тенге.".
2. Приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Райымбекского районного маслихата "По местному самоуправлению, социальному и экономическому развитию, бюджету, торговле, оказанию бытовых услуг, развитию малого и среднего предпринимательства, туризму".

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 292 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Райымбек аудандық мәслихатының "Жергілікті өзін-өзі басқару, әлеуметтік және экономикалық даму, бюджет, сауда, тұрмыстық қызмет көрсету, шағын және орта кәсіпкерлікті дамыту, туризм жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.

4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии С. Мусирбаев
Секретарь Райымбекского
районного маслихата Е. Кудабаев
Приложение 1 к решению ГУ "Маслихат Райымбекского района" от 12 декабря 2019 года № 62-299
Приложение 1
к решению Райымбекского районного маслихата от 9 января 2019 года № 49-236 "О бюджетах сельских округов Райымбекского района на 2019-2021 годы"
Бюджет Жамбылского сельского округа на 2019 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
І. Доходы

4. Осы шешім 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы С. Мусирбаев
Райымбек аудандық
мәслихатының хатшысы Е. Кудабаев
"Райымбек ауданының маслихаты" ММ 2019 жылғы 12 желтоқсаны № 62-299
шешіміне қосымша 1-қосымша Райымбек аудандық мәслихатының 2019 жылғы 9 қаңтардағы "Райымбек ауданының ауылдық округтерінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 49-236 шешіміне 1-қосымша
2019 жылға арналған Жамбыл ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
I. Кірістер

124
Аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
0
056
Погашение долга аппарата акима города районного значения, села, поселка, сельского округа перед вышестоящим бюджетом
0
Приложение 2 к решению Райымбекского районного маслихата от 12 декабря 2019 года № 62-299
Приложение 4 к решению Райымбекского районного маслихата от 9 января 2019 года № 49-236 "О бюджетах сельских округов Райымбекского района на 2019-2021 годы"
Бюджет Кайнарского сельского округа на 2019 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
І. Доходы

124
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты
0
056
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімі аппаратының жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
0
Райымбек аудандық мәслихатының 2019 жылғы 12 желтоқсандағы
№ 62-299 шешіміне 2-қосымша Райымбек аудандық мәслихатының 2019 жылғы 9 қаңтардағы "Райымбек ауданының ауылдық округтерінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 49-236 шешіміне 4-қосымша
2019 жылға арналған Қайнар ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
I. Кірістер

056
Погашение долга местного исполнительного органа перед вышестоящим бюджетом
0
Приложение 3 к решению Райымбекского районного маслихата от 12 декабря 2019 года № 62-299
Приложение 7 к решению Райымбекского районного маслихата от 9 января 2019 года № 49-236 "О бюджетах сельских округов Райымбекского района на 2019-2021 годы"
Бюджет Какпакского сельского округа на 2019 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
І. Доходы

056
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімі аппаратының жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
0
Райымбек аудандық мәслихатының 2019 жылғы 12 желтоқсандағы № 62-299 шешіміне 3-қосымша
Райымбек аудандық мәслихатының 2019 жылғы 9 қаңтардағы "Райымбек ауданының ауылдық округтерінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 49-236 шешіміне 7-қосымша
2019 жылға арналған Қақпақ ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
І. Кірістер

124
Отдел финансов района (города областного значения)
0
056
Погашение долга местного исполнительного органа перед вышестоящим бюджетом
0
Приложение 7 к решению Райымбекского районного маслихата от 12 декабря 2019 года № 62-299
Приложение 19 к решению Райымбекского районного маслихата от 9 января 2019 года № 49-236 "О бюджетах сельских округов Райымбекского района на 2019-2021 годы"
Бюджет Сумбинского сельского округа на 2019 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
І. Доходы

124
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты
0
056
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімі аппаратының жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
0
Райымбек аудандық мәслихатының 2019 жылғы 12 желтоқсандағы № 62-299 шешіміне 7-қосымша
Райымбек аудандық мәслихатының 2019 жылғы 9 қаңтардағы "Райымбек
ауданының ауылдық округтерінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 49-236 шешіміне 19-қосымша
2019 жылға арналған Сүмбе ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
І. Кірістер