О внесении изменений в решение Панфиловского районного маслихата от 9 января 2019 года № 6-48-300 "О бюджетах города Жаркент и сельских округов Панфиловского района на 2019-2021 годы"
Решение Панфиловского районного маслихата Алматинской области от 20 сентября 2019 года № 6-60-356. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 27 сентября 2019 года № 5264
В соответствии с пунктом 5 статьи 104 и пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Панфиловский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Панфиловского районного маслихата "О бюджетах города Жаркент и сельских округов Панфиловского района на 2019-2021 годы" от 9 января 2019 года № 6-48-300 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5021, опубликован 25 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункты 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Жаркент на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 494 147 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 392 076 тысяч тенге;
поступления трансфертов 102 071 тысяча тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 102 071 тысяча тенге;
2) затраты 500 382 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 6 235 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 6 235 тысяч тенге.";
"2. Утвердить бюджет Айдарлинского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 23 100 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 3 570 тысяч тенге;
поступления трансфертов 19 530 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 7 308 тысяч тенге;
субвенция 12 222 тысячи тенге;
2) затраты 23 350 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 250 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 250 тысяч тенге.";
"3. Утвердить бюджет Баскунчинского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:

Панфилов аудандық мәслихатының 2019 жылғы 9 қаңтардағы "Панфилов ауданының Жаркент қаласы мен ауылдық округтерінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 6-48-300 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Панфилов аудандық мәслихатының 2019 жылғы 20 қыркүйектегі № 6-60-356 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2019 жылы 27 қыркүйекте № 5264 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 104-бабының 5-тармағына және 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Панфилов аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Панфилов аудандық мәслихатының "Панфилов ауданының Жаркент қаласы мен ауылдық округтерінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2019 жылғы 9 қаңтардағы № 6-48-300 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5021 тіркелген, 2019 жылдың 25 қаңтарында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14-тармақтары жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2019-2021 жылдарға арналған Жаркент қаласының бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2, және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 494 147 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 392 076 мың теңге;
трансферттер түсімі 102 071 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 102 071 мың теңге;
2) шығындар 500 382 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 6 235 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 6 235 мың теңге.";
"2. 2019-2021 жылдарға арналған Айдарлы ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 4, 5 және 6-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 23 100 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 3 570 мың теңге;
трансферттер түсімі 19 530 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 7 308 мың теңге;
субвенциялар 12 222 мың теңге;
2) шығындар 23 350 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 250 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 250 мың теңге.";
"3. 2019-2021 жылдарға арналған Басқұншы ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 7, 8 және 9-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:

1) доходы 31 083 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 6 529 тысяч тенге;
поступления трансфертов 24 554 тысячи тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 8 811 тысяч тенге;
субвенция 15 743 тысячи тенге;
2) затраты 32 920 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 1 837 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 1 837 тысяч тенге.";
"4. Утвердить бюджет Бирликского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 25 712 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 7 621 тысяча тенге;
поступления трансфертов 18 091 тысяча тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 4 098 тысяч тенге;
субвенция 13 993 тысячи тенге;
2) затраты 31 171 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 5 459 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 5 459 тысяч тенге.";
"5. Утвердить бюджет Жаскентского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 22 674 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 7 432 тысячи тенге;
поступления трансфертов 15 242 тысячи тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 3 825 тысяч тенге;
субвенция 11 417 тысяч тенге;
2) затраты 27 656 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 4 982 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 4 982 тысячи тенге.";
"6. Утвердить бюджет Коктальского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 16, 17 и 18 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 92 765 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 27 912 тысяч тенге;
поступления трансфертов 64 853 тысячи тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 59 121 тысяча тенге;
субвенция 5 732 тысячи тенге;
2) затраты 115 574 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 22 809 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 22 809 тысяч тенге.";
"7. Утвердить бюджет Конуроленского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 19, 20 и 21 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:

1) кірістер 31 083 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 6 529 мың теңге;
трансферттер түсімі 24 554 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 8 811 мың теңге;
субвенциялар 15 743 мың теңге;
2) шығындар 32 920 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 1 837 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 1 837 мың теңге.";
"4. 2019-2021 жылдарға арналған Бірлік ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 10, 11 және 12-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 25 712 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 7 621 мың теңге;
трансферттер түсімі 18 091 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 4 098 мың теңге;
субвенциялар 13 993 мың теңге;
2) шығындар 31 171 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 5 459 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 5 459 мың теңге.";
"5. 2019-2021 жылдарға арналған Жаскент ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 13, 14 және 15-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 22 674 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 7 432 мың теңге;
трансферттер түсімі 15 242 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 3 825 мың теңге;
субвенциялар 11 417 мың теңге;
2) шығындар 27 656 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 4 982 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 4 982 мың теңге.";
"6. 2019-2021 жылдарға арналған Көктал ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 16, 17 және 18-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 92 765 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 27 912 мың теңге;
трансферттер түсімі 64 853 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 59 121 мың теңге;
субвенциялар 5 732 мың теңге;
2) шығындар 115 574 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 22 809 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 22 809 мың теңге.";
"7. 2019-2021 жылдарға арналған Қоңырөлең ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 19, 20 және 21-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:

3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 8 860 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 8 860 тысяч тенге.".
2. Приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37, 40 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 к настоящему решению.

3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 8 860 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 8 860 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37, 40-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.

3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Панфиловского районного маслихата "По вопросам бюджета, экономики, аграрным, предпринимательства, производства, автомобильных дорог и строительства".
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии Панфиловского
районного маслихата А. Иманбеков
Секретарь Панфиловского
районного маслихата Е. Шокпаров
Приложение 1 к решению Панфиловского районного маслихата от "__" ______ 2019 года № ___ "О внесении изменений в решение Панфиловского районного маслихата от 9 января 2019 года № 6-48-300 "О бюджетах города Жаркент и сельских округов Панфиловского района на 2019-2021 годы"

3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Панфилов аудандық мәслихатының "Бюджет, экономика, аграрлық, кәсіпкерлік, өндіріс, автокөлік жолдары және құрылыс мәселелері жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім 2019 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Панфилов аудандық мәслихатының
сессия төрағасы Ә. Иманбеков
Панфилов аудандық
мәслихатының хатшысы Е. Шоқпаров
Панфилов аудандық мәслихатының 2019 жылғы "___" ___________ "Панфилов аудандық мәслихатының 2019 жылғы 9 қаңтардағы "Панфилов ауданының Жаркент қаласы мен ауылдық округтерінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 6-48-300 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № ____ шешіміне 1-қосымша