Об установлении единых ставок фиксированного налога по Панфиловскому району
Решение Панфиловского районного маслихата Алматинской области от 26 ноября 2019 года № 6-62-362. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 29 ноября 2019 года № 5309. Утратило силу решением Панфиловского районного маслихата Алматинской области от 16 апреля 2020 года № 6-69-396
Сноска. Утратило силу решением Панфиловского районного маслихата Алматинской области от 16.04.2020 № 6-69-396 (вводится в действие с 1 января 2020 года и подлежит официальному опубликованию).

Панфилов ауданы бойынша тіркелген салықтың бірыңғай мөлшерлемелерін белгілеу туралы
Алматы облысы Панфилов аудандық мәслихатының 2019 жылғы 26 қарашадағы № 6-62-362 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2019 жылы 29 қарашада № 5309 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Панфилов аудандық мәслихатының 2020 жылғы 16 сәуірдегі № 6-69-396 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды – Алматы облысы Панфилов аудандық мәслихатының 16.04.2019 № 6-69-396 шешімімен (2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға жатады).

В соответствии с пунктом 3 статьи 546 Кодекса Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)", Панфиловский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Установить единые ставки фиксированного налога для всех налогоплательщиков, осуществляющих деятельность на территории Панфиловского района согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Панфиловского районного маслихата "По бюджету и экономике, аграрной, предпринимательства, производства, автомобильной дороги, строительства".

"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" 2017 жылғы 25 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Кодексінің 546-бабының 3-тармағына сәйкес, Панфилов аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Панфилов ауданының аумағында қызметін жүзеге асыратын барлық салық төлеушілер үшін тіркелген салықтың бірыңғай мөлшерлемелері белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Панфилов аудандық мәслихатының "Бюджет және экономика, аграрлық, кәсіпкерлік, өндіріс, автокөлік жолдары, құрылыс мәселелері жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.

3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
Панфиловского районного маслихата А. Иманбеков
Секретарь Панфиловского
районного маслихата Е. Шокпаров
Приложение к решению Панфиловского районного маслихата № ____ от "____"________ 2019 года "Об установлении единых ставок фиксированного налога по Панфиловскому району"
Единые ставки фиксированного налога для всех налогоплательщиков, осуществляющих деятельность на территории Панфиловского района
№ п/п
Наименование объекта налогообложения
Единые ставки фиксированного налога (в месячных расчетных показателях)
1
2
3
1.
Игровой автомат без выигрыша, предназначенный для проведения игры с одним игроком
5
2.
Игровой автомат без выигрыша, предназначенный для проведения игры с участием более одного игрока
7
3.
Персональный компьютер, используемый для проведения игры
2
4.
Игровая дорожка
45
5.
Карт
8
6.
Бильярдный стол
9
7.
Обменный пункт уполномоченной организации, расположенный в специальной зоне
8
8.
Обменный пункт уполномоченной организации, расположенный в населенном пункте, за исключением городов Астаны и Алматы и специальной зоны
12

3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Панфилов аудандық мәслихатының
сессиясы төрағасы А. Иманбеков
Панфилов аудандық
мәслихатының хатшысы Е. Шоқпаров
Панфилов аудандық мәслихатының 2019 жылғы "____" ______________ "Панфилов ауданы бойынша тіркелген салықтың бірыңғай мөлшерлемелерін белгілеу туралы" № _______ шешіміне қосымша
Панфилов ауданы аумағыңда қызметін жүзеге асыратын барлық салық төлеушілер үшін тіркелген салықтың бірыңғай мөлшерлемелері
Рет. №
Салық салу объектісінің атауы
Бірыңғай тіркелген салықтық мөлшерлемелері (айлық есептік көрсеткіштермен)
1
2
3
1.
Бір ойыншымен ойын өткізуге арналған ұтыссыз ойын автоматы
5
2.
Біреуден көп ойыншының қатысуымен ойын өткізуге арналған ұтыссыз ойын автоматы
7
3.
Ойын өткізу үшін пайдаланылатын дербес компьютер
2
4.
Ойын жолы
45
5.
Карт
8
6.
Бильярд үстелі
9
7.
Уәкілетті ұйымның арнайы аймақта орналасқан айырбастау пункті
8
8.
Астана және Алматы қалаларын және арнайы аймақты қоспағанда, уәкілетті ұйымның елді мекенде орналасқан айырбастау пункті
12