О внесении изменений в решение Сарканского районного маслихата от 23 января 2019 года № 54-222 "О бюджетах города Саркан и сельских округов Сарканского района на 2019-2021 годы""
Решение Сарканского районного маслихата Алматинской области от 11 июня 2019 года № 63-254. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 18 июня 2019 года № 5178
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Сарканский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сарканского районного маслихата "О бюджетах города Саркан и сельских округов Сарканского района на 2019-2021 годы" от 23 января 2019 года № 54-222 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5039, опубликован 30 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункты 1, 2, 3, 4, 5, 6 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Саркан на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 217 437 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 79 743 тысячи тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 137 694 тысячи тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 83 329 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
субвенции 54 365 тысяч тенге;
2) затраты 228 435 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге.
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 10 998 тысяч тенге.
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 10 998 тысяч тенге.";
"2. Утвердить бюджет Алмалинского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 4, 5, 6 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 63 407 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 5 976 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 57 431 тысяча тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 42 034 тысячи тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
субвенции 15 397 тысяч тенге;
2) затраты 64 834 тысячи тенге;

Сарқан аудандық мәслихатының 2019 жылғы 23 қаңтарындағы "Сарқан ауданының Сарқан қаласы мен ауылдық округтерінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 54-222 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Сарқан аудандық мәслихатының 2019 жылғы 11 маусымдағы № 63-254 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2019 жылы 18 маусымда № 5178 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Сарқан аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Сарқан аудандық мәслихатының "Сарқан ауданының Сарқан қаласы мен ауылдық округтерінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2019 жылғы 23 қаңтардағы № 54-222 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5039 тіркелген, 2019 жылдың 30 қаңтарында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған), шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6-тармақтары жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2019-2021 жылдарға арналған Сарқан қаласының бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 217 437 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 79 743 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 137 694 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 83 329 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
субвенциялар 54 365 мың теңге;
2) шығындар 228 435 мың теңге.
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 10 998 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 10 998 мың теңге.";
"2. 2019-2021 жылдарға арналған Алмалы ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 4, 5, 6-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 63 407 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 5 976 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 57 431 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 42 034 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
субвенциялар 15 397 мың теңге;
2) шығындар 64 834 мың теңге.

3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге.
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 1 427 тысяч тенге.
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 1 427 тысяч тенге.";
"3. Утвердить бюджет Екиашинского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 7, 8, 9 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 72 642 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 4 192 тысячи тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 68 450 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 14 450 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
субвенции 54 000 тысяч тенге;
2) затраты 74 143 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге.
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 1 501 тысяча тенге.
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 1501 тысяча тенге.";
"4. Утвердить бюджет Койлыкского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 10, 11, 12 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 63 118 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 6 803 тысячи тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 56 315 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 41 474 тысячи тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
субвенции 14 841 тысяча тенге;
2) затраты 67 914 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге.
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 4 796 тысяч тенге.
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 4 796 тысяч тенге.";
"5. Утвердить бюджет Лепсинского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 13, 14, 15 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 25 391 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления 6 052 тысячи тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 19 339 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 3 604 тысячи тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
субвенции 15 735 тысяч тенге;

3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 1427 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 1 427 мың теңге.";
"3. 2019-2021 жылдарға арналған Екіаша ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 7, 8, 9-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 72642 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 4 192 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 68 450 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 14 450 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
субвенциялар 54 000 мың теңге;
2) шығындар 74 143 мың теңге.
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 1501 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 1 501 мың теңге.";
"4. 2019-2021 жылдарға арналған Қойлық ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 10, 11, 12-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 63 118 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 6 803 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 56 315 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 41 474 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
субвенциялар 14 841 мың теңге;
2) шығындар 67 914 мың теңге.
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 4796 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 4 796 мың теңге.";
"5. 2019-2021 жылдарға арналған Лепсі ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 13, 14, 15-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 25 391 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 6 052 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 19 339 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 3 604 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
субвенциялар 15 735 мың теңге;

2) затраты 29 261 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге.
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 3 870 тысяч тенге.
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 3 870 тысяч тенге.";
"6. Утвердить бюджет Черкасского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 16, 17, 18 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 25 860 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 6 779 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 19 081 тысяча тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 2 794 тысячи тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
субвенции 16 287 тысяч тенге;
2) затраты 26 514 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге.
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 654 тысячи тенге.
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 654 тысячи тенге.".
2. Приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6 к настоящему решению соответственно.

2) шығындар 29 261 мың теңге.
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 3870 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 3 870 мың теңге.";
"6. 2019-2021 жылдарға арналған Черкасск ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 16, 17, 18-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 25 860 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 6 779 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 19 081 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 2 794 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
субвенциялар 16 287 мың теңге;
2) шығындар 26 514 мың теңге.
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 654 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 654 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16-қосымшалары тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.

3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Сарканского районного маслихата "По сфере экономики, финансов, налогов и бюджета, развития малого и среднего предпринимательства, аграрных вопросов и экологии".
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии
Сарканского районного маслихата С. Елюбаева
Исполняющий обязанности
секретаря Сарканского
районного маслихата Ж. Игиман

3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Сарқан аудандық мәслихатының "Экономика саласы, қаржы, салық және бюджет, шағын және орта кәсіпкерлікті дамыту, аграрлық мәселелер, экология жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сарқан аудандық
мәслихатының сессия төрағасы С. Елюбаева
Сарқан аудандық
Мәслихат хатшысының
міндетін атқарушысы Ж. Игіман

Приложение 1 к решению Сарканского районного маслихата от "11" июня 2019 года № 63-254 "О внесении изменений в решение Сарканского районного маслихата от 23 января 2019 года № 54-222 "О бюджетах города Саркан и сельских округов Сарканского района на 2019-2021 годы"
Приложение 1 к решению Сарканского районного маслихата от "23" января 2019 года № 54-222 "О бюджетах города Саркан и сельских округов Сарканского района на 2019-2021 годы"
Бюджет города Саркан на 2019 год
Категория
Сумма
(тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

Сарқан аудандық мәслихатының 2019 жылғы "11" маусымдағы Сарқан аудандық мәслихатының 2019 жылғы 23 қаңтардағы "Сарқан ауданының Сарқан қаласы мен ауылдық округтерінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 54-222 шешіміне өзгерістер енгізу туралы № 63-254 шешіміне 1- қосымша
Сарқан аудандық мәслихатының 2019 жылғы 23 қаңтардағы "Сарқан ауданының Сарқан қаласы мен ауылдық округтерінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 54-222 шешіміне 1-қосымша
Сарқан қаласының 2019 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы
(мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
I. Кірістер