О внесении изменений в решение Талгарского районного маслихата от 10 января 2019 года № 39-180 "О бюджетах города Талгар и сельских округов Талгарского района на 2019-2021 годы"
Решение Талгарского районного маслихата Алматинской области от 13 июня 2019 года № 46-214. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 21 июня 2019 года № 5187
В соответствии с пунктом 5 статьи 104 и пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Талгарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Талгарского районного маслихата "О бюджетах города Талгар и сельских округов Талгарского района на 2019-2021 годы" от 10 января 2019 года № 39-180 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5030, опубликован 1 февраля 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункты 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Талгар на 2019-2021 годы, согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) Доходы 699 048 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 649 507 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступление трансфертов 49 541 тысяча тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 49 541 тысяча тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
2) затраты 706 012 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 6 964 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 6 964 тысячи тенге.";
"2. Утвердить бюджет Алатауского сельского округа на 2019-2021 годы, согласно приложениям 4, 5, 6 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 103 400 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 85 060 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступление трансфертов 18 340 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 18 340 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
2) затраты 105 015 тысяч тенге;

Талғар аудандық маслихатының 2019 жылғы 10 қаңтарындағы "Талғар ауданының Талғар қаласы мен ауылдық округтерінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 39-180 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Талғар аудандық мәслихатының 2019 жылғы 13 маусымдағы № 46-214 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2019 жылы 21 маусымда № 5187 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 104-бабының 5-тармағына және 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Талғар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Талғар аудандық маслихатының 2019 жылғы 10 қаңтарындағы "Талғар ауданының Талғар қаласы мен ауылдық округтерінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 39-180 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізіліміне № 5030 тіркелген, 2019 жылғы 1 ақпанында Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11-тармақтары жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2019-2021 жылдарға арналған Талғар қаласының бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 699 048 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 649 507 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 49 541 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 49 541 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
2) шығындар 706 012 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 6 964 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 6964 мың теңге.";
"2. 2019-2021 жылдарға арналған Алатау ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 4, 5, 6-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 103 400 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 85 060 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 18 340 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 18 340 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
2) шығындар 105 015 мың теңге;

3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 1 615 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 1 615 тысяч тенге.";
"3. Утвердить бюджет Белбулакского сельского округа на 2019-2021 годы, согласно приложениям 7, 8, 9 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 144 797 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 125 000 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступление трансфертов 19 797 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 19 797 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
2) затраты 156 828 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 12 031 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 12 031 тысяча тенге.";
"4. Утвердить бюджет Бесагашского сельского округа на 2019-2021 годы, согласно приложениям 10, 11, 12 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 173 872 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 148 749 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступление трансфертов 25 123 тысячи тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 25 123 тысячи тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
2) затраты 178 781 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 4 909 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 4 909 тысяч тенге.";
"5. Утвердить бюджет Бескайнарского сельского округа на 2019-2021 годы, согласно приложениям 13, 14, 15 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 26 422 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 19 776 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступление трансфертов 6 646 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 6 646 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
2) затраты 27 584 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;

3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 тенге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 1 615 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 1 615 мың теңге.";
"3. 2019-2021 жылдарға арналған Белбұлақ ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 7, 8, 9-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 144 797 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 125 000 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 19 797 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 19 797 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
2) шығындар 156 828 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 12 031 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 12 031 мың теңге.";
"4. 2019-2021 жылдарға арналған Бесағаш ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 10, 11, 12-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 173 872 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 148 749 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 25 123 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 25 123 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
2) шығындар 178 781 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 4 909 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 4 909 мың теңге.";
"5. 2019-2021 жылдарға арналған Бесқайнар ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 13, 14, 15-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 26 422 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 19 776 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 6 646 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 6 646 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
2) шығындар 27 584 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 1 758 тысяч тенге.".
2. Приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 к настоящему решению соответственно.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Талгарского районного маслихата "По вопросам социально-экономического развития, тарифной политики, развития малого и среднего предпринимательства и бюджета".

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 1 758 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31-қосымшалары тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Талғар аудандық мәслихатының "Әлеуметтік-экономикалық даму, тарифтік саясат, шағын және орта кәсіпкерлікті дамыту және бюджет мәселелері жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.

4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии Талгарского
районного маслихата А. Кенжебаев
Секретарь Талгарского
районного маслихата Ж. Енкебайулы
Приложение 1 к решению Талгарского районного маслихата от " " __________2019 года № ____ "О внесении изменений в решение Талгарского районного маслихата от 10 января 2019 года № 39-180 "О бюджетах города Талгар и сельских округов Талгарского района на 2019-2021 годы"

4. Осы шешім 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Талғар аудандық мәслихатының
сессия төрағасы А. Кенжебаев
Талғар аудандық
мәслихатының хатшысы Ж. Еңкебайұлы
Талғар аудандық мәслихатының 2019 жылғы " " _____________ "Талғар аудандық мәслихатының 2019 жылғы 10 қаңтардағы "Талғар ауданының Талғар қаласы мен ауылдық округтерінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 39-180 шешіміне өзгерістер енгізу туралы №_____ шешіміне 1-қосымша

452
Отдел финансов района (города областного значения)
0
008
Погашение долга местного исполнительного органа перед вышестоящим бюджетом
0
Приложение 8 к решению Талгарского районного маслихата от " " __________2019 года № ____ "О внесении изменений в решение Талгарского районного маслихата от 10 января 2019 года № 39-180 "О бюджетах города Талгар и сельских округов Талгарского района на 2019-2021 годы"
Приложение 22 к решению Талгарского районного маслихата от 10 января 2019 года № 39-180 "О бюджетах города Талгар и сельских округов Талгарского
района на 2019-2021 годы"
Бюджет Кайнарского сельского округа на 2019 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование

452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
0
008
Жергілікті атқарушы органның жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
0
Талғар аудандық мәслихатының 2019 жылғы " " _____________ "Талғар аудандық мәслихатының 2019 жылғы 10 қаңтардағы "Талғар ауданының Талғар қаласы мен ауылдық округтерінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 39-180 шешіміне өзгерістер енгізу туралы №_____ шешіміне 8-қосымша
"Талғар аудандық мәслихатының 2019 жылғы 10 қаңтардағы "Талғар ауданының Талғар қаласы мен ауылдық округтерінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 39-180 шешіміне 22-қосымша
2019 жылғы Қайнар ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы