О внесении изменений в решение Талгарского районного маслихата от 10 января 2019 года № 39-180 "О бюджетах города Талгар и сельских округов Талгарского района на 2019-2021 годы"
Решение Талгарского районного маслихата Алматинской области от 23 сентября 2019 года № 51-225. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 1 октября 2019 года № 5275
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Талгарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Талгарского районного маслихата "О бюджетах города Талгар и сельских округов Талгарского района на 2019-2021 годы" от 10 января 2019 года № 39-180 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5030, опубликован 1 февраля 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункты 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Талгар на 2019-2021 годы, согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 703 450 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 649 507 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступление трансфертов 53 943 тысячи тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 53 943 тысячи тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
2) затраты 710 414 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 6 964 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 6 964 тысячи тенге.";
"2. Утвердить бюджет Алатауского сельского округа на 2019-2021 годы, согласно приложениям 4, 5, 6 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 104 900 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 85 060 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступление трансфертов 19 840 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 19 840 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
2) затраты 106 515 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;

Талғар аудандық маслихатының 2019 жылғы 10 қаңтарындағы "Талғар ауданының Талғар қаласы мен ауылдық округтерінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 39-180 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Талғар аудандық мәслихатының 2019 жылғы 23 қыркүйектегі № 51-225 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2019 жылы 1 қазанда № 5275 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет Кодексінің 106-бабының 4-тармағына "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Талғар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Талғар аудандық маслихатының 2019 жылғы 10 қаңтарындағы "Талғар ауданының Талғар қаласы мен ауылдық округтерінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 39-180 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5030 тіркелген, 2019 жылдың 1 ақпанында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11-тармақтары жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2019-2021 жылдарға арналған Талғар қаласының бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 703 450 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 649 507 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 53 943 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 53 943 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
2) шығындар 710 414 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 6 964 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 6964 мың теңге.";
"2. 2019-2021 жылдарға арналған Алатау ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 4, 5, 6-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 104 900 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 85 060 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 19 840 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 19 840 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
2) шығындар 106 515 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;

4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 1 615 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 1 615 тысяч тенге.";
"3. Утвердить бюджет Белбулакского сельского округа на 2019-2021 годы, согласно приложениям 7, 8, 9 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 147 053 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 125 000 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступление трансфертов 22 053 тысячи тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 22 053 тысячи тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
2) затраты 159 084 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 12 031 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 12 031 тысяча тенге.";
"4. Утвердить бюджет Бесагашского сельского округа на 2019-2021 годы, согласно приложениям 10, 11, 12 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 175 244 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 148 749 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступление трансфертов 26 495 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 26 495 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
2) затраты 180 153 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 4 909 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 4 909 тысяч тенге.";
"5. Утвердить бюджет Бескайнарского сельского округа на 2019-2021 годы, согласно приложениям 13, 14, 15 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 26 525 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 19 776 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступление трансфертов 6 749 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 6 749 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
2) затраты 27 687 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;

4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 тенге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 1 615 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 1 615 мың теңге.";
"3. 2019-2021 жылдарға арналған Белбұлақ ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 7, 8, 9-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 147 053 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 125 000 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 22 053 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 22 053 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
2) шығындар 159 084 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 12 031 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 12 031 мың теңге.";
"4. 2019-2021 жылдарға арналған Бесағаш ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 10, 11, 12-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 175 244 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 148 749 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 26 495 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 26 495 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
2) шығындар 180 153 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 4 909 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 4 909 мың теңге.";
"5. 2019-2021 жылдарға арналған Бесқайнар ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 13, 14, 15-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 26 525 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 19 776 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 6 749 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 6 749 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
2) шығындар 27 687 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 тенге;

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 1 758 тысяч тенге.".
2. Приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 к настоящему решению соответственно.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Талгарского районного маслихата "По вопросам социально-экономического развития, тарифной политики, развития малого и среднего предпринимательства и бюджета".

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 1 758 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31-қосымшалары тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Талғар аудандық мәслихатының "Әлеуметтік-экономикалық даму, тарифтік саясат, шағын және орта кәсіпкерлікті дамыту және бюджет мәселелері жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.

4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии Талгарского
районного маслихата М. Омарбаев
Секретарь Талгарского
районного маслихата Ж. Енкебайулы
Приложение 1 к решению Талгарского районного маслихата от "23" сентября 2019 года № 51-225 "О внесении изменений в решение Талгарского районного маслихата от 10 января 2019 года № 39-180 "О бюджетах города Талгар и сельских округов Талгарского района на 2019-2021 годы"
Приложение 1 к решению Талгарского районного маслихата от 10 января 2019 года № 39-180 "О бюджетах города Талгар и сельских округов Талгарского района на 2019-2021 годы"
Бюджет города Талгар на 2019 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование

4. Осы шешім 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Талғар аудандық мәслихатының
сессия төрағасы М. Омарбаев
Талғар аудандық мәслихатының
хатшысы Ж. Еңкебайұлы
Талғар аудандық мәслихатының 2019 жылғы "23" қырқүйектегі "Талғар аудандық мәслихатының 2019 жылғы 10 қаңтардағы "Талғар ауданының Талғар қаласы мен ауылдық округтерінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 39-180 шешіміне өзгерістер енгізу туралы № 51-225 шешіміне 1-қосымша
"Талғар аудандық мәслихатының 2019 жылғы 10 қаңтардағы "Талғар ауданының
Талғар қаласы мен ауылдық округтерінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 39-180 шешіміне 1-қосымша
2019 жылғы Талғар қаласының бюджеті
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы

452
Отдел финансов района (города областного значения)
0
008
Погашение долга местного исполнительного органа перед вышестоящим бюджетом
0
Приложение 8 к решению Талгарского районного маслихата от "23" сентября 2019 года № 51-225 "О внесении изменений в решение Талгарского районного маслихата от 10 января 2019 года № 39-180 "О бюджетах города Талгар и сельских округов Талгарского района на 2019-2021 годы"
Приложение 22 к решению Талгарского районного маслихата от 10 января 2019 года № 39-180 "О бюджетах города Талгар и сельских округов Талгарского района на 2019-2021 годы"
Бюджет Кайнарского сельского округа на 2019 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование

452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
0
008
Жергілікті атқарушы органның жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
0
Талғар аудандық мәслихатының 2019 жылғы "23" қырқүйектегі "Талғар аудандық мәслихатының 2019 жылғы 10 қаңтардағы "Талғар ауданының Талғар қаласы мен ауылдық округтерінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 39-180 шешіміне өзгерістер енгізу туралы № 51-225 шешіміне 8-қосымша
"Талғар аудандық мәслихатының 2019 жылғы 10 қаңтардағы "Талғар ауданының Талғар қаласы мен ауылдық округтерінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 39-180 шешіміне 22-қосымша
2019 жылғы Қайнар ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы