О внесении изменений в решение Талгарского районного маслихата от 10 января 2019 года № 39-180 "О бюджетах города Талгар и сельских округов Талгарского района на 2019-2021 годы"
Решение Талгарского районного маслихата Алматинской области от 11 декабря 2019 года № 53-230. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 20 декабря 2019 года № 5354
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Талгарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Талгарского районного маслихата "О бюджетах города Талгар и сельских округов Талгарского района на 2019-2021 годы" от 10 января 2019 года № 39-180 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5030, опубликован 1 февраля 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункты 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Талгар на 2019-2021 годы, согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 719 569 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 649 507 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступление трансфертов 70 062 тысячи тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 70 062 тысячи тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
2) затраты 726 533 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 6 964 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 6 964 тысячи тенге.";
"2. Утвердить бюджет Алатауского сельского округа на 2019-2021 годы, согласно приложениям 4, 5, 6 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 107 473 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 89 466 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступление трансфертов 18 007 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 18 007 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
2) затраты 109 088 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;

Талғар аудандық маслихатының 2019 жылғы 10 қаңтарындағы "Талғар ауданының Талғар қаласы мен ауылдық округтерінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 39-180 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Талғар аудандық мәслихатының 2019 жылғы 11 желтоқсандағы № 53-230 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2019 жылы 20 желтоқсанда № 5354 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет Кодексінің 106-бабының 4-тармағына "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Талғар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Талғар аудандық маслихатының 2019 жылғы 10 қаңтарындағы "Талғар ауданының Талғар қаласы мен ауылдық округтерінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 39-180 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5030 тіркелген, 2019 жылдың 1 ақпанында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11-тармақтары жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2019-2021 жылдарға арналған Талғар қаласының бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 719 569 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 649 507 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 70 062 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 70 062 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
2) шығындар 726 533 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 6 964 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 6 964 мың теңге.";
"2. 2019-2021 жылдарға арналған Алатау ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 4, 5, 6-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 107 473 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 89 466 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 18 007 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 18 007 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
2) шығындар 109 088 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;

4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 1 615 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 1 615 тысяч тенге.";
"3. Утвердить бюджет Белбулакского сельского округа на 2019-2021 годы, согласно приложениям 7, 8, 9 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 151 665 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 109 173 тысячи тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступление трансфертов 42 492 тысячи тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 42 492 тысячи тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
2) затраты 163 696 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 12 031 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 12 031 тысяча тенге.";
"4. Утвердить бюджет Бесагашского сельского округа на 2019-2021 годы, согласно приложениям 10, 11, 12 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 176 764 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 140 749 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступление трансфертов 36 015 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 36 015 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
2) затраты 181 673 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 4 909 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 4 909 тысяч тенге.";
"5. Утвердить бюджет Бескайнарского сельского округа на 2019-2021 годы, согласно приложениям 13, 14, 15 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 27 038 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 21 172 тысячи тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступление трансфертов 5 866 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 5 866 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
2) затраты 28 200 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;

4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 тенге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 1 615 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 1 615 мың теңге.";
"3. 2019-2021 жылдарға арналған Белбұлақ ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 7, 8, 9-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 151 665 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 109 173 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 42 492 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 42 492 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
2) шығындар 163 696 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 12 031 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 12 031 мың теңге.";
"4. 2019-2021 жылдарға арналған Бесағаш ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 10, 11, 12-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 176 764 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 140 749 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 36 015 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 36 015 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
2) шығындар 181 673 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 4 909 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 4 909 мың теңге.";
"5. 2019-2021 жылдарға арналған Бесқайнар ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 13, 14, 15-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 27 038 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 21 172 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 5 866 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 5 866 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
2) шығындар 28 200 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 тенге;

5) дефицит (профицит) бюджета (-) 1 758 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 1 758 тысяч тенге.".
2. Приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 к настоящему решению соответственно.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Талгарского районного маслихата "По вопросам социально-экономического развития, тарифной политики, развития малого и среднего предпринимательства и бюджета".

5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 1 758 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 1 758 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31-қосымшалары тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Талғар аудандық мәслихатының "Әлеуметтік-экономикалық даму, тарифтік саясат, шағын және орта кәсіпкерлікті дамыту және бюджет мәселелері жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.

4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии Талгарского
районного маслихата М. Омарбаев
Секретарь Талгарского
районного маслихата Ж. Еңкебайұлы
Приложение 1 Приложение 1 к решению Талгарского районного маслихата от 10 января 2019 года № 39-180 "О бюджетах города Талгар и сельских округов Талгарского района на 2019-2021 годы"
Бюджет города Талгар на 2019 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование

4. Осы шешім 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Талғар аудандық мәслихаты
сессиясының төрағасы М. Омарбаев
Талғар аудандық мәслихаттың
хатшысы Ж. Еңкебайұлы
шешіміне 1-қосымша
Талғар аудандық мәслихатының 2019 жылғы 10 қаңтардағы "Талғар ауданының Талғар қаласы мен ауылдық округтерінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 39-180 шешіміне 1-қосымша
2019 жылғы Талғар қаласының бюджеті
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы

452
Отдел финансов района (города областного значения)
0
008
Погашение долга местного исполнительного органа перед вышестоящим бюджетом
0
Приложение 7 к решению Талгарского районного маслихата от "11" декабря 2019 года № 53-230
Приложение 19 к решению Талгарского районного маслихата от 10 января 2019 года № 39-180 "О бюджетах города Талгар и сельских округов Талгарского района на 2019-2021 годы"
Бюджет Кендалинского сельского округа на 2019 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование

452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
0
008
Жергілікті атқарушы органның жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
0
Талғар аудандық мәслихатының 2019 жылғы 11 желтоқсандағы № 53-230 шешіміне шешіміне 7-қосымша
Талғар аудандық мәслихатының 2019 жылғы 10 қаңтардағы "Талғар ауданының Талғар қаласы мен ауылдық округтерінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 39-180 шешіміне 19-қосымша
2019 жылғы Кеңдала ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы