О внесений изменений в решение Уйгурского районного маслихата от 28 декабря 2018 года № 6-42-253 "О бюджете Уйгурского района на 2019-2021 годы"
Решение Уйгурского районного маслихата Алматинской области от 30 мая 2019 года № 6-50-295. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 7 июня 2019 года № 5163
В соответствии с подпунктом 5) пункта 4 статьи 104 и пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 04 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Уйгурский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Уйгурского районного маслихата "О бюджете Уйгурского района на 2019-2021 годы" от 28 декабря 2018 года № 6-42-253 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5005, опубликован 23 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 10550020 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 1525718 тысяч тенге;
неналоговые поступления 8582 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала 31049 тысяч тенге;
поступления трансфертов 8984671 тысяча тенге, в том числе:
трансферты из нижестоящих органов государственного управления 3017 тысяч тенге;
целевые текущие трансферты 4556640 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 329744 тысяч тенге;
субвенции 4095270 тысяч тенге;
2) затраты 10577711 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 31719 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 56813 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 25094 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 59410 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 59410 тысяч тенге".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

Ұйғыр аудандық мәслихатының 2018 жылғы 28 желтоқсандағы "Ұйғыр ауданының 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 6-42-253 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Ұйғыр аудандық мәслихатының 2019 жылғы 30 мамырдағы № 6-50-295 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2019 жылы 7 маусымда № 5163 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 104-бабының 4-тармағының 5) тармақшасына және 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Ұйғыр аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ұйғыр аудандық мәслихатының "Ұйғыр ауданының 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2018 жылғы 28 желтоқсандағы № 6-42-253 ( Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5005 тіркелген, 2019 жылдың 23 қаңтарында Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 10550020 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер 1525718 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 8582 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 31049 мың теңге;
трансферттер түсімі 8984671 мың теңге, оның ішінде:
төмен тұрған мемлекеттiк басқару органдарынан трансферттер 3017 мың теңге;
ағымдағы нысаналы трансферттер 4556640 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 329744 мың теңге;
субвенциялар 4095270 мың теңге;
2) шығындар 10577711 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 31719 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер 56813 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 25094 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 59410 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 59410 мың теңге".
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.

3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Уйгурского районного маслихата "По вопросам бюджета, экономического развития, промышленности, транспорта, строительства, связи, торговли, туризма и жилья".
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года
Председатель сессии
Уйгурского районного маслихата Н. Дауренбеков
Секретарь Уйгурского
районного маслихата Н. Есжан
Приложение к решению Уйгурского районного маслихата от "30" мая 2019 года № 6-50-295 "О внесении изменений в решение Уйгурского районного маслихата от 28 декабря 2018 года № 6-42-253 "О бюджете Уйгурского района на 2019-2021 годы"

3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Ұйғыр аудандық мәслихатының "Бюджет, экономикалық даму, өнеркәсіп, көлік, құрылыс, байланыс, сауда, туризм және тұрғын үй мәселелері жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Ұйғыр аудандық
мәслихатының сессия төрағасы Н. Дауренбеков
Ұйғыр аудандық
мәслихатының хатшысы Н. Есжан
Ұйғыр аудандық мәслихатының 2019 жылғы "30" мамырдағы "Ұйғыр аудандық мәслихатының 2018 жылғы 28 желтоқсандағы "Ұйғыр ауданының 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 6-42-253 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 6-50-295 шешіміне қосымша

17 585
004
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
16 100
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
127 626
012
Капитальные расходы государственного органа
80
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
20 260
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
778 085
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
1 265 192
1
Социальное обеспечение
794 412
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
794 412
005
Государственная адресная социальная помощь
793 350
057
Обеспечение физических лиц, являющихся получателями государственной адресной социальной помощи, телевизионными абонентскими приставками
1 062
2
Социальная помощь
422 003
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
422 003
002
Программа занятости
124 970
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
38 582
006
Оказание жилищной помощи
45 003
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
36 198
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
7 272
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
70 728
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
54 898
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
44 352
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
48 777
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
48 777
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
27 587
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
13 865
021
Капитальные расходы государственного органа
80
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан

17 585
004
Ауданның (областық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
16 100
005
Ауданның (областык маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
127 626
012
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
80
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
20 260
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
778 085
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
1 265 192
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
794 412
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
794 412
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
793 350
057
Атаулы мемлекеттік әлеуметтік көмек алушылар болып табылатын жеке тұлғаларды телевизиялық абоненттiк жалғамалармен қамтамасыз ету
1 062
2
Әлеуметтiк көмек
422 003
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
422 003
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
124 970
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
38 582
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
45 003
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
36 198
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
7 272
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
70 728
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
54 898
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
44 352
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
48 777
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
48 777
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
27 587
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
13 865
021
Мемлекеттік органың күрделі шығыстары
80
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту