О внесении изменений в решение Уйгурского районного маслихата от 9 января 2019 года № 6-43-259 "О бюджетах сельских округов Уйгурского района на 2019-2021 годы"
Решение Уйгурского районного маслихата Алматинской области от 19 сентября 2019 года № 6-55-315. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 4 октября 2019 года № 5278
В соответствии с пунктом 5 статьи 104 и пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Уйгурский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Уйгурского районного маслихата "О бюджетах сельских округов Уйгурского района на 2019-2021 годы" от 9 января 2019 года № 6-43-259 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5023, опубликован 7 февраля 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункты 1, 2, 3, 5, 6, 8, 11, 12, 14 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Шонжынского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 400553 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 103043 тысячи тенге;
поступления трансфертов 297510 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 65461 тысяча тенге;
субвенции 232049 тысяч тенге;
2) затраты 430028 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 29475 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 29475 тысяч тенге.";
"2. Утвердить бюджет Сумбинского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 4, 5, 6 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 25979 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 6345 тысяч тенге;
поступления трансфертов 19634 тысячи тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 3135 тысяч тенге;
субвенции 16499 тысяч тенге;
2) затраты 31210 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 5231 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 5231 тысяча тенге.";

Ұйғыр аудандық мәслихатының 2019 жылғы 9 қаңтардағы "Ұйғыр ауданының ауылдық округтерінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 6-43-259 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Ұйғыр аудандық мәслихатының 2019 жылғы 19 қыркүйектегі № 6-55-315 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2019 жылы 4 қазанда № 5278 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 104-бабының 5-тармағына және 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Ұйғыр аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ұйғыр аудандық мәслихатының "Ұйғыр ауданының ауылдық округтерінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2019 жылғы 9 қаңтардағы № 6-43-259 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5023 тіркелген, 2019 жылдың 7 ақпанында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1, 2, 3, 5, 6, 8, 11, 12, 14-тармақтары жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2019-2021 жылдарға арналған Шонжы ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 400553 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 103043 мың теңге;
трансферттер түсімдері 297510 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 65461 мың теңге;
субвенциялар 232049 мың теңге.
2) шығындар 430028 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 29475 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 29475 теңге.";
"2. 2019-2021 жылдарға арналған Сүмбе ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 4, 5, 6-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 25979 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 6345 мың теңге;
трансферттер түсімдері 19634 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 3135 мың теңге;
субвенциялар 16499 мың теңге.
2) шығындар 31210 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтері мен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 5231 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 5231 мың теңге.";

"3. Утвердить бюджет Киргизсайского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 7, 8, 9 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 27116 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 4137 тысяч тенге;
поступления трансфертов 22979 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 9116 тысяч тенге;
субвенции 13863 тысячи тенге;
2) затраты 27816 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 700 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 700 тысяч тенге.";
"5. Утвердить бюджет Аватского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 13, 14, 15 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 27864 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 4968 тысяч тенге;
поступления трансфертов 22896 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 10480 тысяч тенге;
субвенции 12416 тысяч тенге;
2) затраты 28864 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 1000 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 1000 тысяч тенге.";
"6. Утвердить бюджет Тиирменского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 16, 17, 18 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 25167 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 5712 тысяч тенге;
поступления трансфертов 19455 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 2933 тысячи тенге;
субвенции 16522 тысячи тенге;
2) затраты 27267 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 2100 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 2100 тысяч тенге.";
"8. Утвердить бюджет Дардамтинского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 22, 23, 24 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 29967 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 15044 тысячи тенге;
поступления трансфертов 14923 тысячи тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 3132 тысячи тенге;
субвенции 11791 тысяча тенге;

"3. 2019-2021 жылдарға арналған Қырғызсай ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 7, 8, 9-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 27116 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 4137 мың теңге;
трансферттер түсімдері 22979 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 9116 мың теңге;
субвенциялар 13863 мың теңге.
2) шығындар 27816 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтері мен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 700 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 700 теңге.";
"5. 2019-2021 жылдарға арналған Ават ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 13, 14, 15-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 27864 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 4968 мың теңге;
трансферттер түсімдері 22896 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 10480 мың теңге;
субвенциялар 12416 мың теңге.
2) шығындар 28864 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтері мен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 1000 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 1000 мың теңге.";
"6. 2019-2021 жылдарға арналған Тиірмен ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 16, 17, 18-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 25167 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 5712 мың теңге;
трансферттер түсімдері 19455 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 2933 мың теңге;
субвенциялар 16522 мың теңге.
2) шығындар 27267 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтері мен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 2100 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 2100 мың теңге.";
"8. 2019-2021 жылдарға арналған Дардамты ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 22, 23, 24-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 29967 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 15044 мың теңге;
трансферттер түсімдері 14923 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 3132 мың теңге
субвенциялар 11791 мың теңге.

5) дефицит (профицит) бюджета (-) 3236 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 3236 тысяч тенге.".
2. Приложения 1, 4, 7, 13, 16, 22, 31, 34, 40 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Уйгурского районного маслихата "По вопросам бюджета, экономического развития, промышленности, транспорта, строительства, связи, торговли, туризма и жилья".

5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 3236 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 3236 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 13, 16, 22, 31, 34, 40-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Ұйғыр аудандық мәслихатының "Бюджет, экономикалық даму, өнеркәсіп, көлік, құрылыс, байланыс, сауда, туризм және тұрғын үй мәселелері жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.

4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии Уйгурского
районного маслихата Н. Дәуренбеков
Секретарь Уйгурского
районного маслихата Н. Есжан
Приложение 1 к решению Уйгурского районного маслихата от "19" сентября 2019 года № 6-55-315 "О внесении изменений в решение Уйгурского районного маслихата от 9 января 2019 года № 6-43-259 "О бюджетах сельских округов Уйгурского района на 2019-2021 годы"

4. Осы шешім 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Ұйғыр аудандық мәслихатының
сессия төрағасы Н. Дәуренбеков
Ұйғыр аудандық мәслихатының
хатшысы Н. Есжан
Ұйғыр аудандық мәслихатының 2019 жылғы "19" қыркүйектегі "Ұйғыр аудандық мәслихатының 2019 жылғы 9 қаңтардағы "Ұйғыр ауданының ауылдық округтерінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 6-43-259 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 6-55-315 шешіміне 1-қосымша