О внесении изменений в решение Кегенского районного маслихата от 21 января 2019 года № 15-53 "О бюджетах сельских округов Кегенского района на 2019-2021 годы"
Решение Кегенского районного маслихата Алматинской области от 5 апреля 2019 года № 18-65. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 18 апреля 2019 года № 5120
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Кегенский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кегенского районного маслихата "О бюджетах сельских округов Кегенского района на 2019-2021 годы" от 21 января 2019 года № 15-53 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5040, опубликован 08 февраля 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункты 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Кегенского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 203 274 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 24 863 тысячи тенге;
поступления трансфертов 178 411 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 133 014 тысяч тенге;
субвенции 45 397 тысяч тенге;
2) затраты 203 274 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.";
"2. Утвердить бюджет Жаланашского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 4, 5, 6 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 63 265 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 11 518 тысяч тенге;
поступления трансфертов 51 747 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 41 197 тысяч тенге;
субвенции 10 550 тысяч тенге;
2) затраты 64 007 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 742 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 742 тысячи тенге.";
"3. Утвердить бюджет Жылысайского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 7, 8, 9 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:

Кеген аудандық мәслихатының 2019 жылғы 21 қаңтардағы "Кеген ауданының ауылдық округтерінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 15-53 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Кеген аудандық мәслихатының 2019 жылғы 5 сәуірдегі № 18-65 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2019 жылы 18 сәуірде № 5120 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Кеген аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Кеген аудандық мәслихатының "Кеген ауданының ауылдық округтерінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2019 жылғы 21 қаңтардағы № 15-53 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5040 тіркелген, 2019 жылдың 08 ақпанында Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7-тармақтары жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2019-2021 жылдарға арналған Кеген ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсні:
1) кірістер 203 274 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 24 863 мың теңге;
трансферттер түсімдері 178 411 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 133 014 мың теңге;
субвенциялар 45 397 мың теңге;
2) шығындар 203 274 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге.";
"2. 2019-2021 жылдарға арналған Жалаңаш ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 4, 5, 6-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 63 265 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 11 518 мың теңге;
трансферттер түсімдері 51 747 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 41 197 мың теңге;
субвенциялар 10 550 мың теңге;
2) шығындар 64 007 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 742 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 742 мың теңге.";
"3. 2019-2021 жылдарға арналған Жылысай ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 7, 8, 9-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:

1) доходы 24 516 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 3 945 тысяч тенге;
поступления трансфертов 20 571 тысяча тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 4 596 тысяч тенге;
субвенции 15 975 тысяч тенге;
2) затраты 24 516 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.";
"4. Утвердить бюджет Карабулакского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 10, 11, 12 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 24 347 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 3 729 тысяч тенге;
поступления трансфертов 20 618 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 5 955 тысяч тенге;
субвенции 14 663 тысячи тенге;
2) затраты 24 347 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.";
"5. Утвердить бюджет Каркаринского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 13, 14, 15 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 23 853 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 3 086 тысяч тенге;
поступления трансфертов 20 767 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 5 455 тысяч тенге;
субвенции 15 312 тысяч тенге;
2) затраты 23 853 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.";
"6. Утвердить бюджет Узынбулакского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 16, 17, 18 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 27 236 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 3 908 тысяч тенге;
поступления трансфертов 23 328 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 8 205 тысяч тенге;
субвенции 15 123 тысячи тенге;
2) затраты 27 236 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.";
"7. Утвердить бюджет Шырганакского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 19, 20, 21 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:

1) кірістер 24 516 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 3 945 мың теңге;
трансферттер түсімдері 20 571 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 4 596 мың теңге;
субвенциялар 15 975 мың теңге;
2) шығындар 24 516 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге.";
"4. 2019-2021 жылдарға арналған Қарабұлақ ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 10, 11, 12-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 24 347 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 3 729 мың теңге;
трансферттер түсімдері 20 618 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 5 955 мың теңге;
субвенциялар 14 663 мың теңге;
2) шығындар 24 347 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге.";
"5. 2019-2021 жылдарға арналған Қарқара ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 13, 14, 15-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 23 853 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 3 086 мың теңге;
трансферттер түсімдері 20 767 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 5 455 мың теңге;
субвенциялар 15 312 мың теңге;
2) шығындар 23 853 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге.";
"6. 2019-2021 жылдарға арналған Ұзынбұлақ ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 16, 17, 18-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 27 236 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 3 908 мың теңге;
трансферттер түсімдері 23 328 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 8 205 мың теңге;
субвенциялар 15 123 мың теңге;
2) шығындар 27 236 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге.";
"7. 2019-2021 жылдарға арналған Шырғанақ ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 19, 20, 21-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:

2. Приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 к настоящему решению соответственно.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Кегенского районного маслихата "По местному самоуправлению, социальному и экономическому развитию, бюджету, торговле, оказанию бытовых услуг, развитию малого и среднего предпринимательства, туризму".
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии
Кегенского районного маслихата Б. Алиев
Секретарь Кегенского
районного маслихата Н. Советов

2. Көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Кеген аудандық мәслихатының "Жергілікті өзін-өзі басқару, әлеуметтік және экономикалық даму, бюджет, сауда, тұрмыстық қызмет көрсету, шағын және орта кәсіпкерлікті дамыту, туризм жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін
4. Осы шешім 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Кеген аудандық
мәслихатының сессия төрағасы Б. Алиев
Кеген аудандық
мәслихатының хатшысы Н. Советов

Приложение 1 к решению Кегенского районного маслихата от "05" апреля 2019 года № 18-65 "О внесении изменений в решение Кегенского районного маслихата от 21 января 2019 года № 15-53 "О бюджетах cельских округов Кегенского района на 2019-2021 годы"
Приложение 1 к решению Кегенского районного маслихата от 21 января 2019 года № 15-53 "О бюджетах сельских округов Кегенского района на 2019-2021 годы"
Бюджет Кегенского сельского округа на 2019 год
Категория
Сумма
(тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
І. Доходы

Кеген аудандық мәслихатының 2019 жылғы "05" сәуірдегі Кеген аудандық мәслихатының 2019 жылғы 21 қаңтардағы "Кеген ауданының ауылдық округтерінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 15-53 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 18-65 шешіміне 1-қосымша
ККеген аудандық маслихатының 2019 жылғы 21 қаңтардағы "Кеген ауданының ауылдық округтерінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 15-53 шешіміне 1-қосымша
Кеген ауылдық округінің 2019 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы
(мың теңге)
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
І. Кірістер

124
Аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
0
056
Погашение долга аппарата акима города районного значения, села, поселка, сельского округа перед вышестоящим бюджетом
0
Приложение 2 к решению Кегенского районного маслихата от "05" апреля 2019 года № 18-65 "О внесении изменений в решение Кегенского районного маслихата от 21 января 2019 года № 15-53 "О бюджетах cельских округов Кегенского района на 2019-2021 годы"
Приложение 4 к решению Кегенского районного маслихата от 21 января 2019 года № 15-53 "О бюджетах сельских округов Кегенского района на 2019-2021 годы"
Бюджет Жаланашского сельского округа на 2019 год
Категория
Сумма
(тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
І. Доходы

124
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты
0
056
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімі аппаратының жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
0
Кеген аудандық мәслихатының 2019 жылғы "05" сәуірдегі Кеген аудандық мәслихатының 2019 жылғы 21 қаңтардағы "Кеген ауданының ауылдық округтерінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 15-53 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 18-65 шешіміне 2-қосымша
ККеген аудандық маслихатының 2019 жылғы 21 қаңтардағы "Кеген ауданының ауылдық округтерінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 15-53 шешіміне 4-қосымша
Жалаңаш ауылдық округінің 2019 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы
(мың теңге)
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
І. Кірістер