Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и предоставлении кандидатам помещений для встреч с избирателями в Кегенском районе
Постановление акимата Кегенского района Алматинской области от 3 мая 2019 года № 78. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 4 мая 2019 года № 5129
В соответствии с пунктами 4 и 6 статьи 28 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить совместно с Кегенской районной избирательной комиссией (по согласованию) места для размещения агитационных печатных материалов кандидатов согласно приложению 1 к настоящему постановлению.
2. Предоставить кандидатам на договорной основе помещения для встреч с избирателями согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Кабылбекова Кенеса Кунесбаевича.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Т. Байедилов
Приложение 1 к постановлению акимата Кегенского района от 3 мая 2019 года № 78 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и предоставления кандидатам помещений для встреч с избирателями в Кегенском районе"
Места для размещения агитационных печатных материалов в Кегенском районе
1. По Алгабасскому сельскому округу:
1) село Жанаталап, улица Ботыбаева, № 12, стенд у здания дома культуры;
2) село Жинишке, улица Молдасанова, № 18, стенд у здания фельдшерско-акушерского пункта;
3) село Алгабас, улица О. Иманбаева, № 15, стенд у здания фельдшерско-акушерского пункта.
2. По Болексазскому сельскому округу:
1) село Болексаз, улица А. Кулшашара, № 16, стенд у здания магазина "Жанай";
2) село Болексаз, улица Р. Жанбабакызы, № 22, стенд у здания магазина "Рахат".
3. По Жаланашскому сельскому округу:
1) село Жаланаш, улица Байгабылова, № 12, стенд у здания Станции технического обслуживания;
2) село Жаланаш, улица Байгабылова, № 58, стенд у здания магазина "Ринат";
3) село Тогызбулак, улица М. Сыбанкулова, № 7, стенд у здания сельской врачебной амбулатории;
4) село Жайдакбулак, улица Ш. Уалиханова, № 20, стенд у здания фельдшерского пункта.
4. По Жылысайскому сельскому округу:

Кеген ауданында үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу және кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшін үй-жайлар беру туралы
Алматы облысы Кеген ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 3 мамырдағы № 78 қаулысы. Алматы облысы Әділет департаментінде 2019 жылы 4 мамырда № 5129 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Қазақстан Республикасының Конституциялық Заңының 28-бабының 4 және 6-тармақтарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңының 31-бабының 2-тармағына сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Кеген аудандық сайлау комиссиясымен (келісім бойынша) бірлесіп кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындары осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес белгіленсін.
2. Кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшін шарттық негізде үй-жайлар осы қаулының 2-қосымшасына сәйкес берілсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Кабылбеков Кенес Кунесбаевичке жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Т. Байедилов
Кеген ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 3 мамырдағы "Кеген ауданында үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу және кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшін үй-жайлар беру туралы" № 78 қаулысына 1-қосымша
Кеген ауданында үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар
1. Алғабас ауылдық округі бойынша:
1) Жаңаталап ауылы, Ботыбаев көшесі, № 12, Мәдениет үйі ғимаратының жанындағы стенд;
2) Жіңішке ауылы, Молдасанов көшесі, № 18, фельдшерлік акушерлік пункт ғимаратының жанындағы стенд;
3) Алғабас ауылы, О. Иманбаев көшесі, № 15, фельдшерлік акушерлік пункт ғимаратының жанындағы стенд.
2. Бөлексаз ауылдық округі бойынша:
1) Бөлексаз ауылы, Ә. Күлшашар көшесі, № 16, "Жанай" дүкені ғимаратының жанындағы стенд;
2) Бөлексаз ауылы, Р. Жанбабақызы көшесі, № 22, "Рахат" дүкені ғимаратының жанындағы стенд.
3. Жалаңаш ауылдық округі бойынша:
1) Жалаңаш ауылы, Байғабылов көшесі, № 12, Техникалық жөндеу орталығы ғимаратының жанындағы стенд;
2) Жалаңаш ауылы, Байғабылов көшесі, № 58, "Ринат" дүкені ғимаратының жанындағы стенд;
3) Тоғызбұлақ ауылы, М. Сыбанқұлов көшесі, № 7, ауылдық дәрігерлік амбулатория ғимаратының жанындағы стенд;
4) Жайдақбұлақ ауылы, Ш. Уалиханов көшесі, № 20, фельдшерлік пункт жанындағы стенд.
4. Жылысай ауылдық округі бойынша:

1) село Жылысай, улица Алмерек Абыз, № 46, стенд у здания магазина "Акбота";
2) село Мойнак, улица Майескенова, № 8, стенд у здания магазина "Женис";
3) село Шыбышы, улица Батырбекова, № 7, стенд у здания сельского клуба.
5. По Карабулакскому сельскому округу:
1) село А. Нусипбекова, улица Матаева, № 6, стенд у здания Дома культуры;
2) село Карабулак, улица Б. Атыханулы, № 16, стенд у здания отделения почтовой связи.
6. По Каркаринскому сельскому округу:
1) село Каркара, улица Жандосова, № 1, стенд у здания кафе "Назерке";
2) село Ереуил, улица Ереуил, № 1, стенд у здания фельдшерско-акушерского пункта;
7. По Кегенскому сельскому округу:
1) село Кеген, улица Б. Атыханулы, № 15, стенд у здания районного Дома культуры;
2) село Кеген, улица Райымбека, № 14, стенд у здания мечети имени "Алмерек Абыз";
3) село Кеген, улица Ы. Кошкинова, № 2/а, стенд у здания ясли-детского сада "Балауса";
4) село Туменбай, улица Акшокы, № 17, стенд у здания сельской врачебной амбулатории.
8. По Сатинскому сельскому округу:
1) село Саты, улица К. Ултаракова, без номера, стенд у здания Дома культуры;
2) село Саты, улица Манапбаева, № 55, стенд у здания Государственного Национального природного парка "Колсай колдери";
3) село Курметы, улица М. Ауезова, без номера, стенд у здания отделения почтовой связи.
9. По Тасашинскому сельскому округу:
1) село Тасашы, улица Райымбека, № 12, стенд у здания Дома культуры;
2) село Тасашы, улица Бакбергенова, № 22, стенд у здания фельдшерско-акушерского пункта;
3) село Актасты, улица С. Коргасбайулы, № 15, стенд у здания сельского клуба.
10. По Туюкскому сельскому округу:
1) село Туюк, улица К. Бакашева, № 10, стенд у здания фельдшерско-акушерского пункта.
11. По Узынбулакскому сельскому округу:
1) село Узынбулак, улица К. Анапияулы, № 6, стенд у здания Дома культуры;
2) село Аксай, улица Солтанкулова, № 11, стенд у здания фельдшерско-акушерского пункта;
3) село Жалаулы, улица Жетен батыра, № 9, стенд у здания фельдшерско-акушерского пункта.
12. По Шырганакскому сельскому округу:
1) село Шырганак, улица Сегизбайулы, № 15, стенд у здания сельской врачебной амбулатории;
2) село Кокпияз, улица Устембайулы, № 4, стенд у здания фельдшерско-акушерского пункта;
3) село Киши Каркара, улица Акбаева, № 11, стенд у здания фельдшерско-акушерского пункта;

1) Жылысай ауылы, Әлмерек Абыз көшесі, № 46, "Ақбота" дүкені ғимаратының жанындағы стенд;
2) Мойнақ ауылы, Майескенов көшесі, № 8, "Жеңіс" дүкені ғимаратының жанындағы стенд;
3) Шыбышы ауылы, Батырбеков көшесі, № 7, ауылдық клуб ғимаратының жанындағы стенд.
5. Қарабұлақ ауылдық округі бойынша:
1) А. Нүсіпбеков ауылы, Матаев көшесі, № 6, Мәдениет үйі ғимаратының жанындағы стенд;
2) Қарабұлақ ауылы, Б. Атыханұлы көшесі, № 16, пошта байланыс бөлімшесі ғимаратының жанындағы стенд.
6. Қарқара ауылдық округі бойынша:
1) Қарқара ауылы, Жандосов көшесі, № 1, "Назерке" кафесі ғимаратының жанындағы стенд;
2) Ереуіл ауылы, Ереуіл көшесі, № 1, фельдшерлік акушерлік пункт ғимаратының жанындағы стенд;
7. Кеген ауылдық округі бойынша:
1) Кеген ауылы, Б. Атыханұлы көшесі, № 15, аудандық Мәдениет үйі ғимаратының жанындағы стенд;
2) Кеген ауылы, Райымбек көшесі, № 14, "Әлмерек Абыз" атындағы мешіт ғимаратының жанындағы стенд;
3) Кеген ауылы, Ы. Көшкінов көшесі, № 2/а, "Балауса" бөбекжай-балабақшасы ғимаратының жанындағы стенд;
4) Түменбай ауылы, Ақшоқы көшесі, № 17, ауылдық дәрігерлік амбулатория ғимаратының жанындағы стенд.
8. Саты ауылдық округі бойынша:
1) Саты ауылы, Қ. Ұлтарақов көшесі, нөмірсіз, Мәдениет үйі ғимаратының жанындағы стенд;
2) Саты ауылы, Манапбаев көшесі, № 55, "Көлсай көлдері" Мемлекеттік Ұлттық табиғи паркі ғимаратының жанындағы стенд;
3) Күрметі ауылы, М. Әуезов көшесі, нөмірсіз, пошта байланыс бөлімшесі ғимаратының жанындағы стенд.
9. Тасашы ауылдық округі бойынша:
1) Тасашы ауылы, Райымбек көшесі, № 12, Мәдениет үйі ғимаратының жанындағы стенд;
2) Тасашы ауылы, Бақбергенов көшесі, № 22, фельдшерлік акушерлік пункт ғимартының жанындағы стенд;
3) Ақтасты ауылы, С. Қорғасбайұлы көшесі, № 15, ауылдық клуб ғимаратының жанындағы стенд.
10. Тұйық ауылдық округі бойынша:
1) Тұйық ауылы, Қ. Бақашев көшесі, № 10, фельдшерлік акушерлік пункт ғимартының жанындағы стенд.
11. Ұзынбұлақ ауылдық округі бойынша:
1) Ұзынбұлақ ауылы, К. Әнапияұлы көшесі, № 6, Мәдениет үйі ғимартының жанындағы стенд;
2) Ақсай ауылы, Солтанқұлов көшесі, № 11, фельдшерлік акушерлік пункт ғимаратының жанындағы стенд;
3) Жалаулы ауылы, Жетен батыр көшесі, № 9, фельдшерлік акушерлік пункт ғимарының жанындағы стенд.
12. Шырғанақ ауылдық округі бойынша:
1) Шырғанақ ауылы, Сегізбайұлы көшесі, № 15, ауылдық дәрігерлік амбулатория ғимартының жанындағы стенд;
2) Көкпияз ауылы, Үстембайұлы көшесі, № 4, фельдшерлік акушерлік пункт жанындағы стенд;
3) Кіші Қарқара ауылы, Ақбаев көшесі, № 11, фельдшерлік акушерлік пункт ғимаратының жанындағы стенд;

4) село Талды, улица Уйсинбайулы, № 3, стенд у здания отделения почтовой связи;
5) село Кенсу, улица Аянбека, № 20, стенд у здания фельдшерско- акушерского пункта.
Приложение 2 к постановлению акимата Кегенского района от 3 мая 2019 года № 78 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и предоставления кандидатам помещений для встреч с избирателями в Кегенском районе"
Помещения, предоставляемые кандидатам на договорной основе для встреч с избирателями в Кегенском районе
1. По Алгабасскому сельскому округу:
1) село Жанаталап, улица Ботыбаева, № 12, актовый зал Дома культуры;
2) село Жинишке, улица Молдасанова, № 18, актовый зал средней школы Жинишке;
3) село Алгабас, улица О. Иманбаева, № 15, актовый зал начальной школы.
2. По Болексазскому сельскому округу:
1) село Болексаз, улица А. Кулшашара, № 10, актовый зал средней школы Болексаз.
3. По Жаланашскому сельскому округу:
1) село Жаланаш, улица Байгабылова, № 18, актовый зал Дома культуры;
2) село Тогызбулак, улица Сыбанкулова, № 7, актовый зал Дома культуры;
3) село Жайдакбулак, улица Ш. Уалиханова, № 1 актовый зал начальной школы.
4. По Жылысайскому сельскому округу:
1) село Жылысай, улица О. Сыдыкжанулы, № 1, зал сельского клуба;
2) село Шыбышы, улица Батырбекова, № 17, актовый зал средней школы Бестобе.
5. По Карабулакскому сельскому округу:
1) село А. Нусипбеков, улица Матаева, № 6, актовый зал Дома культуры;
2) село Карабулак, улица Б. Удиманова, № 15, актовый зал средней школы Карабулак.
6. По Каркаринскому сельскому округу:
1) село Каркара, улица Райымбека, №33 актовый зал средней школы Каркара.
7. По Кегенскому сельскому округу:
1) село Кеген, улица Б. Атыханулы, № 3, актовый зал районного Дома культуры;
2) село Темирлик, улица Темирлик, без номера, фельдшерско-акушерский пункт;
3) село Туменбай, улица Акшокы, № 17, актовый зал начальной школы.
8. По Сатинскому сельскому округу:
1) село Саты, улица К. Ултаракова, № 57 актовый зал Дома культуры;
2) село Курметы, улица Манапбаева № 16, актовый зал средней школы имени Ниязбекова.
9. По Тасашинскому сельскому округу:
1) село Тасашы, улица Райымбека, № 12, актовый зал Дома культуры;
2) село Актасты, улица Райымбека, № 18 актовый зал сельского клуба.
10. По Туюкскому сельскому округу:
1) село Туюк, улица Суйенишулы, № 1, актовый зал средней школы Туюк.
11. По Узынбулакскому сельскому округу:
1) село Узынбулак, улица К. Анапияулы, № 34 актовый зал Дома культуры;
2) село Аксай, улица Абая, № 26, актовый зал средней школы Аксай;
3) село Жалаулы, улица Жетен батыра, № 15, актовый зал средней школы Жалаулы.

4) Талды ауылы, Үйсінбайұлы көшесі, № 3, пошта байланыс бөлімшесі ғимартының жанындағы стенд;
5) Кеңсу ауылы, Аянбек көшесі, № 20, фельдшерлік акушерлік пункт ғимаратының жанындағы стенд.
Кеген ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 3 мамырдағы "Кеген ауданында үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу және кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшін үй-жайлар беру туралы" № 78 қаулысына 2-қосымша
Кеген ауданында сайлаушылармен кездесуі үшін шарттық негізде кандидаттарға берілетін үй-жайлар
1. Алғабас ауылдық округі бойынша:
1) Жаңаталап ауылы, Ботыбаев көшесі, № 12, Мәдениет үйінің акті залы;
2) Жіңішке ауылы, Молдасанов көшесі, № 18, Жіңішке орта мектебінің акті залы;
3) Алғабас ауылы, О. Иманбаев көшесі, № 15, Бастауыш мектептің акті залы.
2. Бөлексаз ауылдық округі бойынша:
1) Бөлексаз ауылы, Ә. Күлшашар көшесі, № 10, Бөлексаз орта мектебінің акті залы;
3. Жалаңаш ауылдық округі бойынша:
1) Жалаңаш ауылы, Байғабылов көшесі, № 18, Мәдениет үйінің акті залы;
2) Тоғызбұлақ ауылы, Сыбанқұлов көшесі, № 7, Мәдениет үйінің акті залы.
3) Жайдақбұлақ ауылы, Ш. Уалиханов көшесі, № 1, орталау мектептің акті залы.
4. Жылысай ауылдық округі бойынша:
1) Жылысай ауылы, О. Сыдықжанұлы көшесі, № 1, ауылдық клубтың акті залы;
2) Шыбышы ауылы, Батырбеков көшесі, № 17, Бестөбе орта мектептің акті залы.
5. Қарабұлақ ауылдық округі бойынша:
1) А. Нүсіпбеков ауылы, Матаев көшесі, № 6, Мәдениет үйінің акті залы;
2) Қарабұлақ ауылы, Б.Удіманов көшесі, № 15, Қарабұлақ орта мектебінің акті залы.
6. Қарқара ауылдық округі бойынша:
1) Қарқара ауылы, Райымбек көшесі, № 33, Қарқара орта мектебінің акті залы.
7. Кеген ауылдық округі бойынша:
1) Кеген ауылы, Б. Атыханұлы көшесі, № 3, Мәдениет үйінің акті залы;
2) Темірлік ауылы, Темірлік көшесі, номерсіз, фельдшерлік акушерлік пункт;
3) Түменбай ауылы, Ақшоқы көшесі, № 17, Бастауыш мектептің акті залы.
8. Саты ауылдық округі бойынша:
1) Саты ауылы, Қ.Ұлтарақов көшесі, № 57 Мәдениет үйінің акті залы;
2) Күрметі ауылы, Манапбаев көшесі, № 16, Ниязбеков атындағы орта мектептің акті залы.
9. Тасашы ауылдық округі бойынша:
1) Тасашы ауылы, Райымбек көшесі, № 12, Мәдениет үйінің акті залы;
2) Ақтасты ауылы, Райымбек көшесі, № 18 ауылдық клубтың акті залы.
10. Тұйық ауылдық округі бойынша:
1) Тұйық ауылы, Сүйенішұлы көшесі, № 1, Тұйық орта мектептің акті залы.
11. Ұзынбұлақ ауылдық округі бойынша:
1) Ұзынбұлақ ауылы, К. Әнапияұлы көшесі, № 34 Мәдениет үйінің акті залы;
2) Ақсай ауылы, Абай көшесі, № 26, Ақсай орта мектебінің акті залы;
3) Жалаулы ауылы, Жетен батыр көшесі, № 15, Жалаулы орта мектебінің акті залы.

12. По Шырганакскому сельскому округу:
1) село Шырганак, улица Сегизбайулы, № 13, актовый зал средней школы имени И. Жумагулова;
2) село Кокпияз, улица К. Рысбекулы, № 17, актовый зал средней школы Кокпияз;
3) село Киши Карқара, улица К. Рысбекулы, № 17, актовый зал средней школы Бескол;
4) село Талды, улица О. Акбаева, № 21, актовый зал средней школы Талды;
5) село Кенсу, улица Аянбек, № 5, актовый зал начальной школы Кенсу.

12. Шырғанақ ауылдық округі бойынша:
1) Шырғанақ ауылы, Сегізбайұлы көшесі, № 13, І. Жұмағұлов атындағы орта мектептің акті залы;
2) Көкпияз ауылы, Қ. Рысбекұлы көшесі, № 17, Көкпияз орта мектебінің акті залы;
3) Кіші Қарқара ауылы, Қ. Рысбекұлы көшесі, № 17, Бескөл орталау мектебінің акті залы;
4) Талды ауылы, О. Ақбаев көшесі, № 21, Талды орта мектебінің акті залы;
5) Кеңсу ауылы, Аянбек көшесі, № 5, Кеңсу бастауыш мектебінің акті залы.