О внесении изменений в решение Кегенского районного маслихата от 21 января 2019 года № 15-52 "О бюджете Кегенского района на 2019-2021 годы"
Решение Кегенского районного маслихата Алматинской области от 10 сентября 2019 года № 23-82. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 24 сентября 2019 года № 5252
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Кегенский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кегенского районного маслихата "О бюджете Кегенского района на 2019-2021 годы" от 21 января 2019 года № 15-52 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5018, опубликован 23 февраля 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 7 237 018 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 566 198 тысяч тенге;
неналоговые поступления 1 130 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 1 657 тысяч тенге;
поступления трансфертов 6 668 033 тысячи тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 3 412 939 тысяч тенге;
трансферты на компенсацию потерь в связи с принятием законодательства 2 500 000 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 755 094 тысячи тенге;
2) затраты 7 288 228 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 104 366 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 106 050 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 1 684 тысячи тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета (-) 155 576 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 155 576 тысяч тенге.".

Кеген аудандық мәслихатының 2019 жылғы 21 қаңтардағы "Кеген ауданының 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 15-52 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Кеген аудандық мәслихатының 2019 жылғы 10 қыркүйектегі № 23-82 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2019 жылы 24 қыркүйекте № 5252 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Кеген аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Кеген аудандық мәслихатының "Кеген ауданының 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2019 жылғы 21 қаңтардағы № 15-52 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5018 тіркелген, 2019 жылдың 23 ақпанында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 7 237 018 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 566 198 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 1 130 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер 1 657 мың теңге;
трансферттер түсімдері 6 668 033 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 3 412 939 мың теңге;
заңнаманың қабылдауына байланысты ысырапты өтеуге арналған трансферттер 2 500 000 мың теңге;
нысаналы даму трансферттер 755 094 мың теңге;
2) шығындар 7 288 228 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 104 366 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 106 050 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 1 684 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 155 576 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 155 576 мың теңге.".

2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Кегенского районного маслихата "По вопросам бюджета, экономического развития, промышленности, транспорта, строительства, связи, торговли, туризма и жилья".
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии Кегенского
районного маслихата Г. Таударбекова
Секретарь Кегенского
районного маслихата Н. Советов

2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау жасау Кеген аудандық мәслихатының "Бюджет, экономикалық даму, өнеркәсіп, көлік, құрылыс, байланыс, сауда, туризм және тұрғын үй мәселелері жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Кеген аудандық мәслихатының
сессия төрағасы Г. Таударбекова
Кеген аудандық
мәслихатының хатшысы Н. Советов

Приложение к решению Кегенского районного маслихата от "10" сентября 2019 года № 23-82 "О внесении изменений в решение Кегенского районного маслихата от 21 января 2019 года № 15-52 "О бюджете Кегенского района на 2019-2021 годы"
Приложение 1 к решению Кегенского районного маслихата от 21 января 2019 года №15-52 "О бюджете Кегенского района на 2019-2021 годы"
Районный бюджет на 2019 год
Категория
Сумма
(тысяч тенге)
Класс
Наименование
Подкласс
І. Доходы

"Кеген аудандық мәслихатының 2019 жылғы 21 қаңтардағы "Кеген ауданының 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 15-52 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2019 жылғы "10" қыркүйектегі № 23-82 Кеген аудандық маслихатының шешіміне қосымша
Кеген аудандық мәслихатының 2019 жылғы 21 қаңтардағы "Кеген ауданының 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 15-52 шешіміне 1-қосымша
2019 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сомасы
(мың теңге)
Сынып
Атауы
Ішкі сынып
І. Кірістер

717 524
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
13 803
004
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
11 500
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
69 683
012
Капитальные расходы государственного органа
300
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка - сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
12 092
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
611 146
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
574 750
1
Социальное обеспечение
280 110
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
279 014
005
Государственная адресная социальная помощь
279 014
464
Отдел образования района (города областного значения)
1 096
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
1 096
2
Социальная помощь
266 293
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
266 293
002
Программа занятости
115 710
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
19 346
006
Оказание жилищной помощи
3 401
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
16 630
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1 818
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
43 003
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
19 098
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
47 287
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
28 347
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
28 347
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
20 145
021
Капитальные расходы государственного органа
300
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат

717 524
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
13 803
004
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
11 500
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
69 683
012
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
300
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
12 092
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
611 146
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
574 750
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
280 110
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
279 014
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
279 014
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
1 096
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
1 096
2
Әлеуметтік көмек
266 293
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
266 293
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
115 710
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
19 346
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
3 401
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
16 630
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1 818
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
43 003
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсетілетін тіл маманының қызметтерін ұсыну
19 098
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
47 287
9
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
28 347
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
28 347
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
20 145
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
300
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу