О внесении изменений в решение Кегенского районного маслихата от 21 января 2019 года № 15-52 "О бюджете Кегенского района на 2019-2021 годы"
Решение Кегенского районного маслихата Алматинской области от 10 декабря 2019 года № 27-95. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 13 декабря 2019 года № 5340
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Кегенский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кегенского районного маслихата "О бюджете Кегенского района на 2019-2021 годы" от 21 января 2019 года № 15-52 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5018, опубликован 23 февраля 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 7 170 137 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 535 026 тысяч тенге;
неналоговые поступления 2 118 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 1 841 тысяча тенге;
поступления трансфертов 6 631 152 тысячи тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 3 449 361 тысяча тенге;
трансферты на компенсацию потерь в связи с принятием законодательства 2 500 000 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 681 791 тысяча тенге;
2) затраты 7 225 527 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 104 366 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 106 050 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 1 684 тысячи тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета (-) 159 756 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 159 756 тысяч тенге.".

Кеген аудандық мәслихатының 2019 жылғы 21 қаңтардағы "Кеген ауданының 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 15-52 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Кеген аудандық мәслихатының 2019 жылғы 10 желтоқсандағы № 27-95 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2019 жылы 13 желтоқсанда № 5340 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Кеген аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Кеген аудандық мәслихатының "Кеген ауданының 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2019 жылғы 21 қаңтардағы № 15-52 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5018 тіркелген, 2019 жылдың 23 ақпанында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 7 170 137 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 535 026 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 2 118 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер 1 841 мың теңге;
трансферттер түсімдері 6 631 152 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 3 449 361 мың теңге;
заңнаманың қабылдауына байланысты ысырапты өтеуге арналған трансферттер 2 500 000 мың теңге;
нысаналы даму трансферттер 681 791 мың теңге;
2) шығындар 7 225 527 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 104 366 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 106 050 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 1 684 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 159 756 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 159 756 мың теңге.".

2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Кегенского районного маслихата "По вопросам бюджета, экономического развития, промышленности, транспорта, строительства, связи, торговли, туризма и жилья".
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии Кегенского
районного маслихата Г. Таударбекова
Секретарь Кегенского
районного маслихата Н. Советов

2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау жасау Кеген аудандық мәслихатының "Бюджет, экономикалық даму, өнеркәсіп, көлік, құрылыс, байланыс, сауда, туризм және тұрғын үй мәселелері жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Кеген аудандық мәслихатының
сессия төрағасы Г. Таударбекова
Кеген аудандық маслихаттың
хатшысы Н. Советов