О переименовании проспекта "Астана" Каратауского района города Шымкент
Совместное постановление акимата города Шымкент от 20 марта 2019 года № 246 и решение Шымкентского городского маслихата от 20 марта 2019 года № 46/362-6с. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Шымкент 20 марта 2019 года № 22
В соответствии со статьей 13 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", акимат города Шымкент ПОСТАНОВЛЯЕТ и маслихат города Шымкент РЕШИЛ:
1. Проспект "Астана" Каратауского района города Шымкент переименовать в проспект "Nursultan Nazarbaev".
2. Государственному учреждению "Аппарат маслихата города Шымкент" в порядке, установленном законодательными актами Республики Казахстан, обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего совместного постановления решения в Департаменте юстиции города Шымкент;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего совместного постановления и решения направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Шымкентский региональный центр правовой информации – филиал республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" Министерства юстиции Республики Казахстан для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего совместного постановления и решения направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемых на территории города Шымкент;
4) размещение настоящего совместного постановления и решения на интернет-ресурсе маслихата города Шымкент после его официального опубликования.
3. Настоящее совместное постановление и решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким города Шымкент Г.Абдрахимов
Председатель сессии
маслихата города Шымкент
______________М.Битемиров
Секретарь маслихата
города Шымкент
Г.Ташкараев

Шымкент қаласы, Қаратау ауданындағы "Астана" даңғылын қайта атау туралы
Бірлескен Шымкент қаласы әкімдігінің 2019 жылғы 20 наурыздағы № 246 қаулысы және Шымкент қалалық мәслихатының 2019 жылғы 20 наурыздағы № 46/362-6с шешiмi. Шымкент қаласының Әділет департаментінде 2019 жылғы 20 наурызда № 22 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасы 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 13 бабына сәйкес, Шымкент қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Шымкент қаласының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шымкент қаласының Қаратау ауданындағы "Астана" даңғылы "Nursultan Nazarbaev" даңғылы болып қайта аталсын.
2. "Шымкент қаласы мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерінде белгіленген тәртіпте:
1) осы бірлескен қаулы мен шешімді Шымкент қаласының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бірлескен қаулы мен шешім мемлекеттік тіркелген күннен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін баспа және электронды түрде қазақ және орыс тілдерінде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және енгізу үшін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының филиалы – Шымкент аймақтық құқықтық ақпарат орталығына жіберуді;
3) осы бірлескен қаулы мен шешім мемлекеттік тіркелгеннен кейін күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін ресми жариялау үшін Шымкент қаласында таратылатын мерзімді баспасөз басылымдарына жіберуді;
4) осы бірлескен қаулы мен шешімді оның ресми жарияланғаннан кейін Шымкент қаласы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы бірлескен қаулы мен шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Шымкент қаласының әкімі Ғ.Әбдірахымов
Шымкент қаласы мәслихаты
сессиясының төрағасы М.Битемиров
Шымкент қаласы
мәслихатының хатшысы Ғ.Ташқараев