Об утверждении норм субсидий на 1 тонну (килограмм, литр) удобрений, приобретенных у продавца удобрений
Постановление акимата города Шымкент от 9 апреля 2019 года № 285. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Шымкент 9 апреля 2019 года № 32. Утратило силу постановлением акимата города Шымкент от 1 апреля 2020 года № 195
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Шымкент от 01.04.2020 № 195 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 4 Правил субсидирования стоимости удобрений (за исключением органических), утвержденного приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 6 апреля 2015 года № 4-4/305 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 11223), акимат города Шымкент ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить норм субсидий на 1 тонну (килограмм, литр) удобрений, приобретенных у продавца удобрений согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Управление сельского хоязяйства и ветеринарии города Шымкент" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Департаменте юстиции города Шымкент;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего постановления акимата направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Шымкентский региональный центр правовой информации-филиал республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" Министерства юстиции Республики Казахстан для официального опубликования и включения в эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего постановления направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемые на территории города Шымкент;
4) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата города Шымкент после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Шымкент Д.Жумина.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Акима города Шымкент Г.Абдрахимов
Приложение
к постановлению акимата
города Шымкент
от "___"______________
2019 года №______
Норм субсидирования на 1 тонну (килограмм, литр) удобрений, приобретенных у продавца удобрений
№ п/п
Виды субсидируемых удобрений
Содержание действующих веществ в удобрении, %
Единица измерения
Нормы субсидий на одну единицу, тенге
1
2
3
4
5
Азотные удобрения
1
Аммиачная селитра

Тыңайтқыштарды сатушыдан сатып алынған тыңайтқыштардың 1 тоннасына (килограмына, литріне) арналған субсидиялар нормаларын бекіту туралы
Шымкент қаласы әкімдігінің 2019 жылғы 9 сәуірдегі № 285 қаулысы. Шымкент қаласының Әділет департаментінде 2019 жылғы 9 сәуірде № 32 болып тіркелді. Күші жойылды - Шымкент қаласы әкімдігінің 2020 жылғы 1 сәуірдегі № 195 қаулысымен
Ескерту. Күшi жойылды - Шымкент қаласы әкімдігінің 01.04.2020 № 195 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2015 жылғы 6 сәуірдегі № 4-4/305 бұйрығымен бекітілген Тыңайтқыштардың құнын (органикалық тыңайтқыштарды қоспағанда) субсидиялау қағидаларының 4-тармағына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11223 болып тіркелген) сәйкес, Шымкент қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Тыңайтқыштарды сатушыдан сатып алынған тыңайтқыштардың 1 тоннасына (килограмына, литріне) арналған субсидиялар нормалары осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. "Шымкент қаласының ауыл шаруашылығы және ветеринария басқармасы" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерінде белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулыны Шымкент қаласының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулы мемлекеттік тіркелген күннен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін қағаз және электронды түрде қазақ және орыс тілдерінде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және енгізу үшін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының филиалы – Шымкент аймақтық құқықтық ақпарат орталығына жіберуді;
3) осы қаулы мемлекеттік тіркелген күннен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін ресми жариялау үшін Шымкент қаласында таратылатын мерзімді баспасөз басылымдарына жіберуді;
4) осы қаулыны оны ресми жариялағаннан кейін Шымкент қаласы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Шымкент қаласы әкімінің орынбасары Д.Жуминге жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Шымкент қаласының әкімі Ғ.Әбдірахымов
Шымкент қаласы
әкімдігінің 2019 жылғы
"____"______________
№____ қаулысына
қосымша
Тыңайтқыштарды сатушыдан сатып алынған тыңайтқыштардың 1 тоннасына (килограмына, литріне) арналған субсидиялар нормалары
№ р/с
Субсидияланатын тыңайтқыштар түрлері
Тыңайтқышта белсенді заттардың құрамы, %
Өлшем бірлігі
Бір бірлікке арналған субсидия нормасы, теңге
Азотты тыңайтқыштар
1
Аммиак селитрасы

N 34,4
тонна
35 000
Селитра аммиачная
Селитра аммиачная марки Б
2
Сульфат аммония
N-21
тонна
22 768
Сульфат аммония
N-21, S-24
Сульфат аммония кристаллический
N-21, S-24
Сульфат аммония гранулированный
N-21, S-24
Минеральное удобрение сульфат аммония гранулированный марки В
N-21, S-24
Сульфат аммония, марки SiB (модифицированное минеральное удобрение)
N-21, S-24
Сульфат аммония 21%N+24%S
N-21
3
Карбамид
N-46
тонна
48 000
N-46,2
N-46,3
N-46,6
Карбамид, марки Б
N-46
N-46,2
Карбамид, марки SiB (модифицированное минеральное удобрение)
N-46,2
4
Жидкое удобрение КАС+
N-28-34, K2O-0,052,
SO3-0,046, Fe-0,04
тонна
49 107
Удобрение жидкое азотное (КАС)
N-32
N-28
N-30
N-34
Удобрение жидкое азотное, марка КАС-32
N-32
Удобрение жидкое азотное (КАС)
N аммонийный - 6,8,
N нитратный - 6,8,

N 34,4
тонна
35 000
Аммиакты селитра
Аммиакты селитра, Б маркасы
2
Аммоний сульфаты
N-21
тонна
22 768
Аммоний сульфаты
N-21, S-24
Кристалды аммоний сульфаты
N-21, S-24
Түйіршіктелген аммоний сульфаты
N-21, S-24
В маркалы түйіршіктелген аммоний сульфаты минералды тыңайтқышы
N-21, S-24
Аммоний сульфаты, Sib маркасы (модификацияланған минералды тыңайтқыш)"
N-21, S-24
Аммоний сульфаты 21%N+24%S
N-21
3
Карбамид
N-46
тонна
48 000
N-46,2
N-46,3
N-46,6
Карбамид, Б маркасы
N-46
N-46,2
Карбамид, Sib маркасы (модификацияланған минералды тыңайтқыш)
N-46,2
4
КАС + сұйық тыңайтқышы
N-28-34, K2O-0,052,
SO3-0,046, Fe-0,04
тонна
49 107
(КАС) Сұйық азотты тыңайтқыш
N-32
N-28
N-30
N-34
КАС-32 маркалы сұйық азотты тыңайтқышы
N-32
Сұйық азот тыңайтқышы (КАС)
N аммонийлі - 6,8,
N нитратты - 6,8,

N амидный - 13,5
Жидкое удобрение "КАС-PS"
N-31, Р-1, S-1
Фосфорные удобрения
5
Суперфосфат простой
P-15
тонна
23 750
Суперфосфат
P- 19
6
Концентрат и мука фосфоритные Чилисайского месторождения
P-17
тонна
11 058
7
Минеральное удобрение-супрефос
N-12, P2O5-24, Ca-14, Mg-0,5, SO3-25
тонна
65 000
8
Аммофос
N-10, P-46
тонна
62 500
N-12, P-52
Калийные удобрения
9
Калий хлористый электролитный
K20-48
тонна
52 500
Калий хлористый
K2O-60
K2O-48
Хлористый калий, марки SiB (модифицированное минеральное удобрение)
K2O-43
Хлорид калия марки Solumop
K2O -42, KCl-65
10
Калий сернокислый (сульфат калия) очищенный
K2O-53, SO3- 45
тонна
135 000
Агрохимикат Сульфат калия
K-53, S-18
Сульфат калия (калий сернокислый)
K2O-51, SO3- 46
Сульфат калия
K2O-51, SO3- 45
Сульфат калия (Krista SOP)
K2O-52, SO3- 45
Сульфат калия (Yara Tera Krista SOP)
K2O-52, SO3- 45
Сернокислый калий, марки SiB (модифицированное минеральное удобрение)
K2O-50
Минеральное удобрение калий сернокислый (сульфат калия) очищенный
K2O-53, S-18
Минеральное удобрение сульфат калия
K2O-50,5
Сложные удобрения
11
Фосфорно-калийное удобрение
P-27, K-4
тонна
25 750
P-27, K-5
12
Нитроаммофоска марки NPK 15:15:15
N-15, P-15, K-15
тонна
64 750
Удобрение азотно-фосфорно-калийное марки 15:15:15
N-15, P-15, K-15
Удобрение азотно-фосфорно-калийное (диаммофоска)
N-15, P-15, K-15
NPK-удобрение
N-15, P-15, K-15
Азотно-фосфорно-калийное комплексное минеральное удобрение (NPK-удобрение)
N-15, P-15, K-15
Удобрение азотно-фосфорно-калийное-нитроаммофоска (азофоска), NPK-удобрение марки 15:15:15
N-15, P-15, K-15
Удобрение азотно-фосфорно-калийное нитроаммофоска (азофоска)
N-16, P-16, K-16
Нитроаммофоска (азофоска) азотно-кислотного разложения марки 1:1:1 (16:16:16)
N-16, P-16, K-16
Удобрение азотно-фосфорно-калийное-нитроаммофоска (азофоска), NPK-удобрение марки 16:16:16
N-16, P-16, K-16
Нитроаммофоска. Комплексное азотно-фосфорно-калийное удобрение марки 16:16:16
N-16, P-16, K-16
Нитроаммофоска марки NPK 16:16:16
N-16, P-16, K-16
Нитроаммофоска 16:16:16, марки SiB (модифицированное минеральное удобрение)
N-16, P-16, K-16
Комплексное азотно-фосфорно-калийное минеральное удобрение (тукосмеси NPK)
N-16, P-16, K-16
N-13, P-19, K-19
N-20, P-14, K-20
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки 10:20:20
N-10, P-20, K-20
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки 13:19:19
N-13, P-19, K-19
Нитроаммофоска, марки 14:14:23
N-14, P-14, K-23
Нитроаммофоска, марки 10:26:26
N-10, P-26, K-26
Удобрение азотно-фосфорно-калийное марки 10:26:26
N-10, P-26, K- 26
Удобрение азотно-фосфорно-калийное NPK-1 (диаммофоска)
N-10, P-26, K- 26
Нитроаммофоска марки 23:13:8
N-23, P-13, K-8
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки 8:20:30
N-8, P-20, K-30
13
Нитроаммофоска марки 14:14:23
N-14, P-14, K-23, S-1,7, Ca-0,5, Mg-1
тонна

N амидті - 13,5
Сұйық тыңайтқыш "КАС-PS"
N-31, P-1, S-1
Фосфорлы тыңайтқыштар
5
Жай суперфосфат
P-15
тонна
23 750
Суперфосфат
P-19
6
Шилісай кен орынының фосфоритті концентраты мен ұны
P-17
тонна
11 058
7
Минералды тыңайтқыш-супрефос
N-12, P2O5-24, Ca-14,
Mg-0,5, SO3-25
тонна
65 000
8
Аммофос
N-10, P-46
тонна
62 500
N-12, P-52
Калийлі тыңайтқыштар
9
Электролитті хлорлы калий
K2O-48
тонна
52 500
Хлорлы калий
K2O-60
K2O-48
Sib маркалы хлорлы калий (модификацияланған минералды тыңайтқыш)
K2O-43
Solumop маркалы калий хлориді
K2O-42, KCl-65
10
Тазаланған күкіртқышқылды калий (калий сульфаты)
K2O-53, SO3- 45
тонна
135 000
Калий сульфаты агрохимикаты
K-53, S-18
Калий сульфаты (күкірт қышқылды калий)
K2O-51, SO3- 46
Калий сульфаты
K2O-51, SO3- 45
Калий сульфаты (Krista SOP)
K2O-52, SO3- 45
Калий сульфаты (Yara Tera Krista SOP)
K2O-52, SO3- 45
SiB маркалы күкіртқышқылды калий (модификацияланған минералды тыңайтқыш)
K2O-50
Тазартылған күкіртқышқылды калий (калий сульфаты) минералды тыңайтқышы
K2O-53, S-18
Калий сульфаты минералды тыңайтқышы
K2O-50,5
Күрделі тыңайтқыштар
11
Фосфорлы-калий тыңайтқышы
P-27, K-4
тонна
25 750
P-27, K-5
12
NPК 15:15:15 маркалы нитроаммофоска
N-15, P-15, K-15
тонна
64 750
15:15:15 маркалы азот-фосфор-калийлі тыңайтқыш
N-15, P-15, K-15
Азот-фосфор-калийлі тыңайтқыш (диаммофоска)
N-15, P-15, K-15
NPK-тыңайтқыш
N-15, P-15, K-15
Кешенді минералды азот-фосфор -калийлі тыңайтқыш (NPK-тыңайтқыш)
N-15, P-15, K-15
NPK 15:15:15 маркалы азот-фосфор-калийлі-нитроаммофоска тыңайтқыш
N-15, P-15, K-15
Азот-фосфор калий тыңайтқыш-нитроаммофоска (азофоска)
N-16, P-16, K-16
Азот қышқылымен ыдырату арқылы алынған нитроаммофоска (азофоска) 1:1:1 (16:16:16:) маркасы
N-16, P-16, K-16
16:16:16 маркалы азот-фосфор-калийлі-нитроаммофоска (азофоска) NPК-тыңайтқыш
N-16, P-16, K-16
Нитроаммофоска. 16:16:16 маркалы кешенді минералды азот-фосфор-калийлі тыңайтқыш
N-16, P-16, K-16
NPК 16:16:16 маркалы нитроаммофоска
N-16, P-16, K-16
Нитроаммофоска 16:16:16, SiB маркасы (модификацияланған минералды тыңайтқыштар)
N-16, P-16, K-16
Кешенді азот-фосфор-калийлі минералды тыңайтқыш (тукоқоспалар NPK)
N-16, P-16, K-16
N-13, P-19, K-19
N-20, P-14, K-20
10:20:20 маркалы азот-фосфор-калийлі тыңайтқыш
N-10, P-20, K-20
13:19:19 маркалы азот-фосфор-калийлі тыңайтқыш
N-13, P-19, K-19
14:14:23 маркалы нитроаммофоска
N-14, P-14, K-23
10:26:26 маркалы нитроаммофоска
N-10, P-26, K-26
10:26:26 маркалы азот-фосфор-калийлі тыңайтқыш
N-10, P-26, K-26
Азот-фосфор-калийлі тыңайтқыш NPK-1 (диаммофоска)
N-10, P-26, K-26
23:13:8 маркалы нитроаммофоска
N-23, P-13, K-8
8:20:30 маркалы азот-фосфор-калийлі тыңайтқыш
N-8, P-20, K-30
13
14:14:23 маркалы нитроаммофоска
N-14, P-14, K-23, S-1,7,
Ca-0,5, Mg-1
тонна

67 500
Удобрение сложное азотно-фосфорное серосодержащее марки 20:20
N-20, P-20, S-14
Удобрение сложное азотно-фосфорное серосодержащее марки 20:20
N-20, P-20, S-8-14
Удобрение сложное азотно-фосфорно-серосодержащие (NP+S-удобрение)
N-20, P-20, S-12
Удобрение азотно-фосфорное серосодержащее, марки NP+S=16:20+12
N-16, P-20, S-12
Азотно-фосфорное серосодержащее удобрение, марки SiB (модицированное минеральное удобрение)
N-20, P-20, S-14
Азотно-фосфорное серосодержащее удобрение, марки SiB (модицированное минеральное удобрение)
N-12, P2O5-24, CaO-14, Mg-0,5, SO3-25
20
Моноаммонийфосфат специальный водорастворимый, марки А
N-12, P-61
тонна
178 500
Моноаммонийфосфат кормовой
Моноаммонийфосфат (МАР)
Моноаммонийфосфат водорастворимый кристаллический марки: А, Б
N-12, P-60
Моноаммонийфосфат водорастворимый кристаллический марки: А, Б
N-12, P-61
Моноаммонийфосфат
N-12, P2O5-61
21
Диаммонийфосфат удобрительный
N-18, P-47
тонна
75 000
22
Агрохимикат монокалий фосфат
P-52, K-34
тонна
330 500
Монокалий фосфат
P-52, K-34
Минеральное удобрение монокалийфосфат
P2O-52, K20-34
Минеральное удобрение монофосфат калия
P2O5-51,46-51,5, K20-33,8-34,0
Удобрение Krista MKP (монокалий фосфат)
P2O5-52, K20-34
Удобрение Yara Tera Krista MKP (монокалий фосфат)
P2O5-52, K20-34
Удобрение монокалий фосфат NPK 0-52-34
P2O5-52,03, K20-34,26
Удобрение МКР
P-52, K-34
Haifa Монофосфат калия
P2O5-52, K20-34
Микроудобрения
23
Растворы микроэлемент содержащие питательные "Микробиоудобрения "МЭРС"
фитосоединение Fe-2,5, фитосоединение Mo-2,0, фитосоединение Cu-1,0, фитосоединение Zn-2,5, фитосоединение Mn-1,0, фитосоединение Сo-0,5, фитосоединение B-0,5
литр
2 008,9
24
Удобрение YaraLivaCalcinit (нитрат кальция)
N-15,5, NH4-1,1,
NO3-14,4, CaO-26,5
тонна
105 600
Нитрат кальция концентрированный
N-17, CaO-32
Нитрат кальция (кальциевая селитра), марка А
N-14,9; CaO-27,0
Нитрат кальция (кальциевая селитра), марка Б
N-14,5; CaO-26,3; B-0,3
Нитрат кальция (кальциевая селитра), марка В
N-13,9; K2O-3,0; CaO-26,0
Нитрат кальция (кальциевая селитра), марка Г
N-12,0; CaO-23,8
Минеральное удобрение нитрат кальция
N-15,5,Ca-18,8, NO3-14,4, NH3-1,1, CaO-26,3
Haifa Кальциевая селитра
N-15,5, NH4-1,1, NO3-14,4, CaO-26,5
25
Минеральное удобрение Kristalon Special 18-18-18
N-18, NH4-3,3, NO3-4,9, Nкарб- 9,8, P2O5-18, K2O-18, MgO-3, SO3-5, B-0,025, Cu-0,01,
Fe- 0,07, Mn-0,04,
Zn-0,025, Mo-0,004
тонна
416 500
Минеральное удобрение Kristalon Red 12-12-36
N-12, NH4-1,9, NO3-10,1, P2O5-12, K2O-36, MgO-1, SO3-2,5, B-0,025,
Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
тонна
Минеральное удобрение Kristalon Yellow 13-40-13
N-13, NH4- 8,6, NO3-4,4, P2O5-40, K2O-13,
B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025,
Mo-0,004
тонна

67 500
Құрамында азот-фосфор-күкірті бар кешенді тыңайтқыш 20:20 маркалы
N-20, P-20, S-14
Құрамында азот-фосфор-күкірті бар кешенді тыңайтқыш 20:20 маркалы
N-20, Р-20, S-8-14
Құрамында азот-фосфор–күкірті бар кешенді тыңайтқыш, (NP+S тыңайтқыш)
N-20, P-20, S-12
Азот фосфор күкірт құрамды тыңайтқыш, NP+S =16:20+12 маркасы
N-16, Р-20, S-12
Құрамында азот-фосфор–күкірті бар кешенді тыңайтқыш, SiB маркасы (модификацияланған минералды тыңайтқыштар)
N-20, P-20, S-14
Құрамында азот-фосфор–күкірті бар кешенді тыңайтқыш, SiB маркасы (модификацияланған минералды тыңайтқыштар)
N-12, P2O5 -24, СаО-14, Mg-0,5, SO3- 25
20
А маркалы арнайы суда еритін моноаммонийфосфат
N-12, P-61
тонна
178 500
Жемдік моноаммонийфосфат
Моноаммонийфосфат (МАР)
А, Б маркалы суда еритін кристалды моноаммонийфосфат
N-12, P-60
А, Б маркалы суда еритін кристалды моноаммонийфосфат
N-12, P-61
Моноаммонийфосфат
N-12, P2O5-61
21
Тыңайтатын диаммонийфосфат
N-18, P-47
тонна
75 000
22
Монокалий фосфат агрохимикаты
P-52, K-34
тонна
330 500
Монокалий фосфат
P-52, K-34
Монокалийфосфат минералды тыңайтқышы
P2O5-52, K2О-34
Монофосфат калий минералды тыңайтқышы
P2O5-51,46-51,5, K2О-33,8-34,0
Krista MKP (монокалий фосфат) тыңайтқышы
P2O5-52, K2О-34
Yara Tera Krista MKP (монокалий фосфат) тыңайтқышы
P2O5-52, K2О-34
Монокалий фосфат тыңайтқышы NPK 0-52-34
P2O5-52,03 K2О-34,26
MKP тыңайтқыш
P-52, K-34
Haifa калийлі монофосфаты
P2O5-52, K2О-34
Микротыңайтқыштар
23
"МЭРС" микробиотыңайқыш" құрамында микроэлементтері бар қоректендіретін ерітінділер
фитобайланыс Fe-2,5, фитобайланыс Mo-2,0, фитобайланыс Cu-1,0, фитобайланыс Zn-2,5, фитобайланыс Mn-1,0, фитобайланыс Сo-0,5, фитобайланыс B-0,5
литр
2 008,9
24
YaraLivaCalcinit тыңайтқыш (кальций нитраты)
N-15,5, NH4-1,1,
NO3-14,4, CaO-26,5
тонна
105 600
Концентрленген кальций нитраты
N-17, CaO-32
Кальций нитраты (кальций селитрасы), А маркасы
N-14,9; CaO-27,0
Кальций нитраты (кальций селитрасы), Б маркасы
N-14,5; CaO-26,3; B-0,3
Кальций нитраты (кальций селитрасы), В маркасы
N-13,9; K2O-3,0; CaO-26,0
Кальций нитраты (кальций селитрасы), Г маркасы
N-12,0; CaO-23,8
Кальций нитраты минералды тыңайтқышы
N-15,5, Ca-18,8, NO3-14,4, NH3-1,1, CaO-26,3
Кальций селитрасы Haifa
N-15,5, NH4-1,1, NO3-14,4, CaO-26,5
25
Kristalon Special 18-18-18 минералды тыңайтқышы
N-18, NH4-3,3, NO3-4,9, Nкарб- 9,8, P2O5-18, K2O-18, MgO-3, SO3-5, B-0,025,
Cu-0,01, Fe- 0,07, Mn-0,04,
Zn-0,025, Mo-0,004
тонна
416 500
Kristalon Red 12-12-36 минералды тыңайтқышы
N-12, NH4-1,9, NO3-10,1, P2O5-12, K2O-36, MgO-1, SO3-2,5, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
тонна
KristalonYellow 13-40-13 минералды тыңайтқышы
N-13, NH4- 8,6, NO3-4,4, P2O5-40, K2O-13, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
тонна

Минеральное удобрение Kristalon Cucumber 14-11-31
N-14, NO3-7, Nкарб-7,
P2O5-11, K2O-31,
MgO-2,5, SO3-5, B-0,02,
Cu-0,01, Fe-0,15, Mn-0,1, Zn-0,01, Mo-0,002
тонна
Комплексное водорастворимое NPK удобрение с микроэлементами Yara Kristalon Brown 3-11-38
N-3, N-NO3-3, P2O5-11, K2O-38, MgO-4, SO3-27,5, B-0,025, CuO-0,1, Fe-0,07, Mn-0,04, Mo-0,004, Zn-0,025
тонна
Yara Tera Kristalon Brown 3-11-38 (Кристалон коричневый)
N-3, N-NO3-3, P2O5-11, K2O-38, MgO-4, SO3-27,5, B-0,025, CuO-0,1, Fe-0,07, Mn-0,04, Mo-0,004, Zn-0,025
тонна
26
Удобрение Yara Vita Rexolin D12 Хелат железа DTPA
Fe-11,6
килограмм

Kristalon Cucumber 14-11-31 минералды тыңайтқышы
N-14, NO3-7, N-7, Nкарб-7,
P2O5-11, K2O-31, MgO-2,5, SO3-5, B-0,02, Cu-0,01,
Fe-0,15, Mn-0,1, Zn-0,01,
Mo-0,002
тонна
Yara Kristalon Brown 3-11-38 микроэлементтері бар кешенді суды ерігіш NPK тыңайтқышытары
N-3, N-NO3-3, P2O5-11,
K2O-38, MgO-4, SO3-27,5,
B-0,025, CuO-0,1, Fe-0,07, Mn-0,04, Mo-0,004, Zn-0,025
тонна
Yara Tera Kristalon Brown 3-11-38 (кристалон қоңыр)
N-3, N-NO3-3, P2O5-11,
K2O-38, MgO-4, SO3-27,5,
B-0,025, CuO-0,1, Fe-0,07, Mn-0,04, Mo-0,004, Zn-0,025
тонна
26
Yara Vita Rexolin D12 темір хелаты DTPA тыңайтқышы
Fe-11,6
килограмм

900
264
Удобрение NANOVIT: Моно Цинк
Zn – 7,67; N – 5,41; SО3 – 3,61; аминокислоты – 2,78; органические кислоты – 8,35; моносахариды – 0,00385; фитогормоны – 0,00044
литр
697,5
265
Удобрение NANOVIT: Кальциевый
N – 8,86, MgO – 0,71; SO3 – 0,77; СаО – 15,0; Cu-0,02; В – 0,04; Fe – 0,21; Mn - 0,11; Zn – 0,02; аминокислоты – 0,78; органические кислоты – 0,10; моносахариды – 0,00347; фитогормоны – 0,0004
литр
652,5
266
Удобрение NANOVIT: Фосфорный
N – 4,53, Р2О5 – 30,00; В – 0,51; Zn – 0,51; SO3 – 0,25; аминокислоты – 0,08; органические ислоты – 4,5; моносахариды – 0,00365; фитогормоны – 0,00042
литр
1 037,5
267
Удобрение NANOVIT: Молибденовый
N – 3,34, SO3 – 0,25; В – 0,50; Мо – 3,00; Zn – 0,50; аминокислоты – 4,26; органические кислоты – 16,5; моносахариды – 0,00417; фитогормоны – 0,00048
литр
1 000
268
Удобрение NANOVIT АМИНО МАКС

900
264
NANOVIT тыңайтқыштары:
Моно Мырыш
Zn – 7,67; N – 5,41; SО3 – 3,61; аминокислоты – 2,78; органические кислоты – 8,35; моносахариды – 0,00385; фитогормоны – 0,00044
литр
697,5
265
NANOVIT тыңайтқыштары: Кальцийлі
N – 8,86, MgO – 0,71; SO3 – 0,77; СаО – 15,0; Cu-0,02;
В – 0,04; Fe – 0,21; Mn - 0,11; Zn – 0,02; аминқыщқылдары – 0,78; органикалық қышқылдар – 0,10; моносахаридтер – 0,00347; фитогормондар – 0,0004
литр
652,5
266
NANOVIT тыңайтқыштары: Фосфорлы
N – 4,53, Р2О5 – 30,00;
В – 0,51; Zn – 0,51; SO3 – 0,25; аминқышқылдары – 0,08; органикалық қышқылдар – 4,5; моносахаридтер – 0,00365; фитогормондар – 0,00042
литр
1 037,5
267
NANOVIT тыңайтқыштары: Молибденді
N – 3,34, SO3 – 0,25;
В – 0,50; Мо – 3,00; Zn – 0,50; аминқышқылдары – 4,26; органикалық қышқылдар – 16,5; моносахаридтер – 0,00417; фитогормондар – 0,00048
литр
1 000
268
NANOVIT АМИНО МАКС тыңайтқышы

N-1,7, MgO – 0,1; SO3 – 0,08; Cu-0,015; В – 0,01;
Fe – 0,01; Mn- 0,02; Мо – 0,006; Zn – 0,02; Р2О5 –1,0; К2О–1,1, Si-0,004; Co – 0,004; аминокислоты – 35,0; моносахариды – 0,1; фитогормоны – 0,012;
литр
2 465
269
Удобрение NANOVIT ТЕРРА, марки 3:18:18
N – 3,0, Р2О5 – 18,0; К2О –18,0; MgO–0,015; SO3 – 0,015; В – 0,022; Cu – 0,038; Fe – 0,07; Mn – 0,03; Мо – 0,015; Zn – 0,015;
Si–0,015; Co – 0,0015
литр
904
270

N-1,7, MgO – 0,1; SO3 – 0,08; Cu-0,015; В – 0,01;
Fe – 0,01; Mn- 0,02;
Мо – 0,006; Zn – 0,02; Р2О5 –1,0; К2О–1,1, Si-0,004; Co – 0,004; аминқышқылдары – 35,0; моносахаридтер – 0,1;
фитогормондар – 0,012;
литр
2 465
269
NANOVIT ТЕРРА тыңайтқыштары, 3:18:18 маркалы
N – 3,0, Р2О5 – 18,0; К2О –18,0; MgO–0,015; SO3 – 0,015; В – 0,022; Cu – 0,038; Fe – 0,07; Mn – 0,03; Мо – 0,015; Zn – 0,015; Si–0,015; Co – 0,0015
литр
904
270