О внесении изменений в решение маслихата города Шымкент от 14 декабря 2018 года № 42/334-6с "О бюджете города Шымкент на 2019-2021 годы"
Решение маслихата города Шымкент от 28 октября 2019 года № 57/481-6с. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Шымкент 30 октября 2019 года № 66. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктами 1 и 4 статьи 106, пунктом 1 статьи 111 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат города Шымкент РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата города Шымкент от 14 декабря 2018 года № 42/334-6с "О бюджете города Шымкент на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7, опубликовано 21 декабря 2018 года в газете "Панорама Шымкента") следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет города Шымкент на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 220 973 149 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 91 558 925 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1 548 632 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 11 540 650 тысяч тенге;
поступление трансфертов – 116 324 942 тысяч тенге;
2) затраты – 224 925 341 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 818 076 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 818 076 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 2 500 427 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 2 719 146 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 218 719 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета – - 7 270 695 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 7 270 695 тысяч тенге.";
пункт 2 изложить в следующей редакции:
"2. Утвердить резерв акимата города на 2019 год в сумме 1 121 951 тысяч тенге.";
приложения 1 и 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 к настоящему решению.
2. Государственному учреждению "Аппарат маслихата города Шымкент" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции города Шымкент;
2) в течении десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего решения направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемые на территории города Шымкент;

"2019-2021 жылдарға арналған Шымкент қаласының бюджеті туралы" Шымкент қаласы мәслихатының 2018 жылғы 14 желтоқсандағы № 42/334-6с шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шымкент қаласы мәслихатының 2019 жылғы 28 қазандағы № 57/481-6с шешiмi. Шымкент қаласының Әділет департаментінде 2019 жылғы 30 қазанда № 66 болып тіркелді. Мерзiмi өткендiктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 - бабының 1 және 4 - тармақтарына, 111 - бабының 1 - тармағына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңының 6 - бабы 1 - тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Шымкент қаласының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2019-2021 жылдарға арналған Шымкент қаласының бюджеті туралы" Шымкент қаласы мәслихатының 2018 жылғы 14 желтоксандағы № 42/334-6с (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7 болып тіркелген, 2018 жылғы 21 желтоқсанда "Шымкент келбеті" газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Шымкент қаласының 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 220 973 149 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер – 91 558 925 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 1 548 632 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 11 540 650 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 116 324 942 мың теңге;
2) шығындар – 224 925 341 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 818 076 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттік кредиттер – 818 076 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 2 500 427 мың теңге, оның iшiнде:
қаржы активтерін сатып алу – 2 719 146 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 218 719 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы – - 7 270 695 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 7 270 695 мың теңге.";
2-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"2. Қала әкімдігінің 2019 жылға арналған резервi 1 121 951 мың теңге сомасында бекітілсін.";
көрсетілген шешімнің 1 және 5 – қосымшалары осы шешімнің 1 және 2 – қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Шымкент қаласы мәслихаты аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерінде белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімді Шымкент қаласының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешім мемлекеттік тіркелген күннен бастап оның көшірмесін Шымкент қаласы аумағында таратылған мерзімді баспасөз басылымдарында ресми жариялауға жолданылуын;

111 420
9
Прочие услуги в области образования
3 199 656
329
Управление по делам семьи, детей и молодежи города республиканского значения, столицы
208 346
021
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
206 452
027
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
1 894
360
Управление образования города республиканского значения, столицы
2 991 310
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
334 379
007
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования города республиканского значения, столицы
2 141 905
013
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
109 257
014
Реабилитация и социальная адаптация детей и подростков с проблемами в развитии
158 406
029
Методическая работа
36 405
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
210 958
05
Здравоохранение
5 009 463
2
Охрана здоровья населения
1 036 684
353
Управление здравоохранения города республиканского значения, столицы
1 036 684
006
Услуги по охране материнства и детства
226 810
007
Пропаганда здорового образа жизни
128 739
041
Дополнительное обеспечение гарантированного объема бесплатной медицинской помощи по решению местных представительных органов города республиканского значения, столицы
681 135
03
Специализированная медицинская помощь
2 273 789
353
Управление здравоохранения города республиканского значения, столицы
2 273 789
027
Централизованный закуп и хранение вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
2 273 789
9
Прочие услуги в области здравоохранения
1 698 990
353
Управление здравоохранения города республиканского значения, столицы
1 698 990
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
107 562
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
189 992
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
30 529
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
39 907
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения

111 420
9
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
3 199 656
329
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың отбасы, балалар және жастар істері жөніндегі басқармасы
208 346
021
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
206 452
027
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
1 894
360
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың білім басқармасы
2 991 310
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
334 379
007
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
2 141 905
013
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
109 257
014
Дамуында проблемалары бар балалар мен жасөспірімдердің оңалту және әлеуметтік бейімдеу
158 406
029
Әдістемелік жұмыс
36 405
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
210 958
05
Денсаулық сақтау
5 009 463
2
Халықтың денсаулығын қорғау
1 036 684
353
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың денсаулық сақтау басқармасы
1 036 684
006
Ана мен баланы қорғау жөніндегі көрсетілетін қызметтер
226 810
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
128 739
041
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жергілікті өкілдік органдарының шешімі бойынша тегін медициналық көмектің кепілдендірілген көлемін қосымша қамтамасыз ету
681 135
03
Мамандандырылған медициналық көмек
2 273 789
353
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың денсаулық сақтау басқармасы
2 273 789
027
Халыққа иммундық профилактика жүргізу үшін вакциналарды және басқа медициналық иммундық биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу және сақтау
2 273 789
9
Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызметтер
1 698 990
353
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың денсаулық сақтау басқармасы
1 698 990
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
107 562
008
Қазақстан Республикасында ЖИТС-тің алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
189 992
016
Азаматтарды елді мекеннен тыс жерлерде емделу үшін тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
30 529
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметтер
39 907
033
Медициналық денсаулық сақтау ұйымдарының күрделі шығыстары

1 331 000
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
35 396 286
1
Социальное обеспечение
1 975 643
329
Управление по делам семьи, детей и молодежи города республиканского значения, столицы
377 288
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
294 830
037
Социальная реабилитация
82 458
333
Управление занятости и социальной защиты города республиканского значения, столицы
1 598 355
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
439 376
020
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
594 787
022
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
564 192
2
Социальная помощь
32 289 725
333
Управление занятости и социальной защиты города республиканского значения, столицы
32 289 725
003
Программа занятости
5 733 642
004
Государственная адресная социальная помощь
22 300 917
007
Оказание жилищной помощи
29 237
008
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
1 381 117
009
Социальная поддержка инвалидов
1 256 791
015
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами, предоставление социальных услуг индивидуального помощника для инвалидов первой группы, имеющих затруднение в передвижении, и специалиста жестового языка для инвалидов по слуху в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
1 115 541
016
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
132 387
030
Обеспечение деятельности центров занятости
340 093
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
1 130 918
333
Управление занятости и социальной защиты города республиканского значения, столицы
990 165
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения на местном уровне
369 252
013
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
79 993
019
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях

1 331 000
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
35 396 286
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
1 975 643
329
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың отбасы, балалар және жастар істері жөніндегі басқармасы
377 288
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
294 830
037
Әлеуметтік сауықтандыру
82 458
333
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жұмыспен қамту және әлеуметтік қорғау басқармасы
1 598 355
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
439 376
020
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
594 787
022
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
564 192
2
Әлеуметтiк көмек
32 289 725
333
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жұмыспен қамту және әлеуметтік қорғау басқармасы
32 289 725
003
Жұмыспен қамту бағдарламасы
5 733 642
004
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
22 300 917
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
29 237
008
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек
1 381 117
009
Мүгедектерді әлеуметтік қолдау
1 256 791
015
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
1 115 541
016
Белгілі бір тұрғылықты жері жоқ адамдарды әлеуметтік бейімдеу
132 387
030
Жұмыспен қамту орталықтарын қамтамасыз ету
340 093
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
1 130 918
333
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жұмыспен қамту және әлеуметтік қорғау басқармасы
990 165
001
Жергілікті деңгейде халық үшін жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
369 252
013
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
79 993
019
Үкіметтік емес ұйымдарға мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру

2 931 931
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства и ветеринарии
177 675
002
Поддержка семеноводства
5 500
003
Капитальные расходы государственного органа
9 609
008
Организация санитарного убоя больных животных
466
010
Обеспечение функционирования скотомогильников (биотермических ям)
835
011
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
3 500
016
Проведение противоэпизоотических мероприятий
111 711
017
Проведение ветеринарных мероприятий по энзоотическим болезням животных
48 451
018
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
1 073
021
Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных культур
3 304
025
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
122 280
028
Обеспечение функционирования водохозяйственных сооружений, находящихся в коммунальной собственности
89 029
029
Услуги по транспортировке ветеринарных препаратов до пункта временного хранения
7 847
030
Централизованный закуп ветеринарных препаратов по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных, услуг по их профилактике и диагностике, организация их хранения и транспортировки (доставки)
14 784
041
Удешевление сельхозтоваропроизводителям стоимости гербицидов, биоагентов (энтомофагов) и биопрепаратов, предназначенных для обработки сельскохозяйственных культур в целях защиты растений
300
044
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
54 145
050
Возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
862 862
053
Субсидирование развития племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства
1 140 687
056
Субсидирование ставок вознаграждения при кредитовании, а также лизинге на приобретение сельскохозяйственных животных, техники и технологического оборудования
100 000
057
Субсидирование затрат перерабатывающих предприятий на закуп сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки в сфере животноводства
164 468
059
Субсидирование затрат ревизионных союзов сельскохозяйственных кооперативов на проведение внутреннего аудита сельскохозяйственных кооперативов
13 405
3
Лесное хозяйство
153 652
354
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования города республиканского значения, столицы
153 652
021
Охрана, защита, воспроизводство лесов и лесоразведение
153 652
5
Охрана окружающей среды

2 931 931
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы және ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
177 675
002
Тұқым шаруашылығын қолдау
5 500
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
9 609
008
Ауру жануарларды санитарлық союды ұйымдастыру
466
010
Мал көмінділерінің (биотермиялық шұңқырлардың) жұмыс істеуін қамтамасыз ету
835
011
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
3 500
016
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
111 711
017
Жануарлардың энзоотиялық аурулары бойынша ветеринариялық іс-шараларды жүргізу
48 451
018
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
1 073
021
Ауыл шаруашылық дақылдарының зиянды организмдеріне қарсы күрес жөніндегі іс- шаралар
3 304
025
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
122 280
028
Коммуналдық меншіктегі су шаруашылығы құрылыстарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
89 029
029
Уақытша сақтау пунктіне ветеринариялық препараттарды тасымалдау жөніндегі қызметтер
7 847
030
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасына арналған ветеринариялық препараттарды, олардың профилактикасы мен диагностикасы жөніндегі қызметтерді орталықтандырып сатып алу, оларды сақтауды және тасымалдауды (жеткізуді) ұйымдастыру
14 784
041
Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге өсімдіктерді қорғау мақсатында ауыл шаруашылығы дақылдарын өңдеуге арналған гербицидтердің, биоагенттердің (энтомофагтардың) және биопрепараттардың құнын арзандату
300
044
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
54 145
050
Инвестициялар салынған жағдайда агроөнеркәсіптік кешен субъектісі көтерген шығыстардың бөліктерін өтеу
862 862
053
Асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігі мен сапасын арттыруды субсидиялау
1 140 687
056
Ауыл шаруашылығы малын, техниканы және технологиялық жабдықты сатып алуға кредит беру, сондай-ақ лизинг кезінде сыйақы мөлшерлемесін субсидиялау
100 000
057
Мал шаруашылығы саласында терең қайта өңдеуден өткізілетін өнімдерді өндіру үшін ауыл шаруашылығы өнімін сатып алуға жұмсайтын өңдеуші кәсіпорындардың шығындарын субсидиялау
164 468
059
Ауыл шаруашылығы кооперативтерінің тексеру одақтарының ауыл шаруашылығы кооперативтерінің ішкі аудитін жүргізуге арналған шығындарын субсидиялау
13 405
3
Орман шаруашылығы
153 652
354
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
153 652
021
Ормандарды сақтау, қорғау, молайту және орман өсiру
153 652
5
Қоршаған ортаны қорғау

1 487 458
348
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог города республиканского значения, столицы
1 487 458
001
Услуги по реализации государственной политики в сфере пассажирского транспорта и автомобильных дорог на местном уровне
112 997
009
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым внутренним сообщениям
1 374 461
13
Прочие
3 611 402
1
Регулирование экономической деятельности
1 500
371
Управление энергетики и коммунального хозяйства города республиканского значения, столицы
1 500
040
Развитие инфраструктуры специальных экономических зон, индустриальных зон, индустриальных парков
1 500
3
Поддержка предпринимательской деятельности и защита конкуренции
1 756 000
393
Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития города республиканского значения, столицы
1 756 000
005
Поддержка частного предпринимательства в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
80 000
017
Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
1 304 000
018
Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2020"
250 000
027
Частичное гарантирование по микрокредитам в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
50 000
082
Предоставление государственных грантов молодым предпринимателям для реализации новых бизнес-идей в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2020"
72 000
9
Прочие
1 853 902
356
Управление финансов города республиканского значения, столицы
1 121 951
013
Резерв местного исполнительного органа города республиканского значения, столицы
1 121 951
357
Управление экономики и бюджетного планирования города республиканского значения, столицы
30 000
003
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
6 000
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
24 000
360
Управление образования города республиканского значения, столицы
153 181
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства

1 487 458
348
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
1 487 458
001
Жергілікті деңгейде жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
112 997
009
Әлеуметтiк маңызы бар iшкi қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдарын субсидиялау
1 374 461
13
Басқалар
3 611 402
1
Экономикалық қызметтерді реттеу
1 500
371
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың Энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы
1 500
040
Арнайы экономикалық аймақтардың, индустриялық аймақтардың, индустриялық парктердің инфрақұрылымын дамыту
1 500
3
Кәсiпкерлiк қызметтi қолдау және бәсекелестікті қорғау
1 756 000
393
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың кәсіпкерлік және индустриалды-инновациялық даму басқармасы
1 756 000
005
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау
80 000
017
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша пайыздық мөлшерлемелерді субсидиялау
1 304 000
018
"Бизнестің жол картасы-2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру
250 000
027
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде микрокредиттерді ішінара кепілдендіру
50 000
082
"Бизнестің жол картасы-2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде жаңа бизнес-идеяларды іске асыру үшін жас кәсіпкерлерге мемлекеттік гранттар беру
72 000
9
Басқалар
1 853 902
356
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қаржы басқармасы
1 121 951
013
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жергілікті атқарушы органының резервi
1 121 951
357
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
30 000
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
6 000
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
24 000
360
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың білім басқармасы
153 181
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау