О внесении изменений в решение Жамбылского областного маслихата от 13 декабря 2018 года №30-3 "Об областном бюджете на 2019-2021 годы"
Решение Жамбылского областного маслихата от 19 марта 2019 года № 32-5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 20 марта 2019 года № 4150
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жамбылского областного маслихата от 13 декабря 2018 года № 30-3 "Об областном бюджете на 2019-2021 годы" (Зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4037, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 25 декабря 2018 года) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "241 966 715" заменить цифрами "242 003 890";
цифры "1 148 700" заменить цифрами "1 164 624";
цифры "219 361 320" заменить цифрами "219 382 571";
в подпункте 2):
цифры "240 690 721" заменить цифрами "241 826 449";
в подпункте 3):
цифры "15 888 497" заменить цифрами "16 425 727";
цифры "21 113 799" заменить цифрами "21 451 029";
цифры "5 225 302" заменить цифрами "5 025 302";
в подпункте 5):
цифры "-14 612 503" заменить цифрами "-16 694 036";
в подпункте 6):
цифры "14 612 503" заменить цифрами "16 694 036".
Подпункт 6 дополнить следующим содержанием:

"2019-2021 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2018 жылғы 13 желтоқсандағы №30-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облыстық мәслихатының 2019 жылғы 19 наурыздағы № 32-5 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 20 наурызда № 4150 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабына сәйкес облыстық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2019-2021 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2018 жылғы 13 желтоқсандағы № 30-3 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4037 болып тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2018 жылғы 25 желтоқсанда жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшадағы:
"241 966 715" сандары "242 003 890" сандарымен ауыстырылсын;
"1 148 700" сандары "1 164 624" сандарымен ауыстырылсын;
"219 361 320" сандары "219 382 571" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы:
"240 690 721" сандары "241 826 449" сандарымен ауыстырылсын;
3) тармақшадағы:
"15 888 497" сандары "16 425 727" сандарымен ауыстырылсын;
"21 113 799" сандары "21 451 029" сандарымен ауыстырылсын;
"5 225 302" сандары "5 025 302" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшадағы:
"-14 612 503" сандары "-16 694 036" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшадағы:
"14 612 503" сандары "16 694 036" сандарымен ауыстырылсын.
6 тармақша келесі мазмұнмен толықтырылсын:

"Используемые остатки бюджетных средств – 1 881 533 тысяч тенге".
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию шестого созыва областного маслихата по вопросам экономики, бюджета, налога и местного самоуправления.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии областного маслихата А. Майлыбаев
Секретарь областного маслихата Б. Карашолаков
Приложение 1 к решению
Жамбылского областного маслихата
№ 32-5 от 19 марта 2019 года
Приложение 1 к решению
Жамбылского областного маслихата
№ 30-3 от 13 декабря 2018 года
Областной бюджет на 2019 год
Категория
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
1
2
3
I. Доходы

"Бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары - 1 881 533 мың теңге".
Аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуына бақылау алтыншы шақырылған облыстық мәслихаттың экономика, бюджет, салық және жергілікті өзін-өзі басқару мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және 2019 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Облыстық мәслихаттың сессия төрағасы А. Майлыбаев
Облыстық мәслихаттың хатшысы Б. Қарашолақов
Жамбыл облыстық мәслихатының
2019 жылғы 19 наурыздағы
№ 32-5 шешіміне 1 қосымша
Жамбыл облыстық мәслихатының
2018 жылғы 13 желтоқсандағы
№ 30-3 шешіміне 1 қосымша
2019 жылға арналған облыстық бюджет
Санаты
Атауы
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
1
2
3
I. Кірістер

2 014
053
Строительство объектов общественного порядка и безопасности
9 362
04
Образование
29 575 237
261
Управление образования области
13 371 944
003
Общеобразовательное обучение по специальным образовательным учебным программам
1 795 048
006
Общеобразовательное обучение одаренных детей в специализированных организациях образования
1 385 127
053
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на апробирование подушевого финансирования организаций среднего образования
189 342
056
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на доплату учителям, прошедшим стажировку по языковым курсам и на доплату учителям за замещение на период обучения основного сотрудника
661 290
071
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на доплату учителям организаций образования, реализующим учебные программы начального, основного и общего среднего образования по обновленному содержанию образования
6 835 403
072
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на доплату за квалификацию педагогического мастерства учителям, прошедшим национальный квалификационный тест и реализующим образовательные программы начального, основного и общего среднего образования
2 382 882
074
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на увеличение размеров должностных окладов и на доплату за квалификацию педагогического мастерства педагогам-психологам школ
122 852
271
Управление строительства области
3 466 788
069
Строительство и реконструкция объектов дополнительного образования
129 482
079
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на строительство и реконструкцию объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
3 337 306
285
Управление физической культуры и спорта области
1 926 596
006
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
1 605 534
007
Общеобразовательное обучение одаренных в спорте детей в специализированных организациях образования
321 062
253
Управление здравоохранения области
555 233
043
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального, послесреднего образования
555 233
261
Управление образования области
7 851 966
024
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального образования
7 851 966
271
Управление строительства области
100 000
099
Строительство и реконструкция объектов технического, профессионального и послесреднего образования
100 000
253
Управление здравоохранения области

2 014
053
Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік объектілерін салу
9 362
04
Бiлiм беру
29 575 237
261
Облыстың білім басқармасы
13 371 944
003
Арнайы білім беретін оқу бағдарламалары бойынша жалпы білім беру
1 795 048
006
Мамандандырылған білім беру ұйымдарында дарынды балаларға жалпы білім беру
1 385 127
053
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне орта білім беру ұйымдарын жан басына шаққандағы қаржыландыруды сынақтан өткізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
189 342
056
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне тілдік курстар өтілінен өткен мұғалімдерге үстемақы төлеу үшін және оқу кезеңінде негізгі қызметкерді алмастырғаны үшін мұғалімдерге үстемақы төлеу үшін берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
661 290
071
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне жаңартылған білім беру мазмұны бойынша бастауыш, негізгі және жалпы орта білімнің оқу бағдарламаларын іске асыратын білім беру ұйымдарының мұғалімдеріне қосымша ақы төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
6 835 403
072
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне ұлттық біліктілік тестінен өткен және бастауыш, негізгі және жалпы орта білімнің білім беру бағдарламаларын іске асыратын мұғалімдерге педагогикалық шеберлік біліктілігі үшін қосымша ақы төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
2 382 882
074
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мектептердің педагог-психологтарының лауазымдық айлықақыларының мөлшерлерін ұлғайтуға және педагогикалық шеберлік біліктілігі үшін қосымша ақы төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
122 852
271
Облыстың құрылыс басқармасы
3 466 788
069
Қосымша білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
129 482
079
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттерi
3 337 306
285
Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы
1 926 596
006
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
1 605 534
007
Мамандандырылған бiлiм беру ұйымдарында спорттағы дарынды балаларға жалпы бiлiм беру
321 062
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
555 233
043
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
555 233
261
Облыстың білім басқармасы
7 851 966
024
Техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
7 851 966
271
Облыстың құрылыс басқармасы
100 000
099
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
100 000
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы

43 847
253
Управление здравоохранения области
3 768 622
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
134 547
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
232 689
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
30 209
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
96 139
023
Социальная поддержка медицинских и фармацевтических работников, направленных для работы в сельскую местность
51 200
028
Содержание вновь вводимых объектов здравоохранения
81 018
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
3 023 715
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
119 105
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
7 826 902
256
Управление координации занятости и социальных программ области
4 187 221
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
784 022
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
794 088
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах
402 280
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
295 953
049
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на выплату государственной адресной социальной помощи
1 810 154
056
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на внедрение консультантов по социальной работе и ассистентов в Центрах занятости населения
100 724
261
Управление образования области
309 738
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
309 738
271
Управление строительства области
15 796
039
Строительство и реконструкция объектов социального обеспечения
15 796
256
Управление координации занятости и социальных программ области

43 847
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
3 768 622
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
134 547
008
Қазақстан Республикасында ЖИТС-тің алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
232 689
016
Азаматтарды елді мекеннен тыс жерлерде емделу үшін тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
30 209
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметтер
96 139
023
Ауылдық жерлерге жұмыс істеуге жіберілген медициналық және фармацевтикалық қызметкерлерді әлеуметтік қолдау
51 200
028
Жаңадан іске қосылатын денсаулық сақтау объектілерін күтіп-ұстау
81 018
033
Медициналық денсаулық сақтау ұйымдарының күрделі шығыстары
3 023 715
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
119 105
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
7 826 902
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
4 187 221
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
784 022
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
794 088
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
402 280
015
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
295 953
049
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 810 154
056
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Халықты жұмыспен қамту орталықтарына әлеуметтік жұмыс жөніндегі консультанттар мен ассистенттерді енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
100 724
261
Облыстың білім басқармасы
309 738
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
309 738
271
Облыстың құрылыс басқармасы
15 796
039
Әлеуметтік қамтамасыз ету объектілерін салу және реконструкциялау
15 796
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы

786 840
003
Социальная поддержка инвалидов
786 840
256
Управление координации занятости и социальных программ области
2 427 591
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
90 851
007
Капитальные расходы государственного органа
936
018
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
83 439
019
Реализация текущих мероприятий, направленных на развитие рынка труда, в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
2 384
028
Услуги лицам из групп риска, попавшим в сложную ситуацию вследствие насилия или угрозы насилия
49 223
037
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на реализацию мероприятий, направленных на развитие рынка труда, в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
1 446 530
044
Реализация миграционных мероприятий на местном уровне
2 320
045
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
487 913
046
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
42 284
053
Услуги по замене и настройке речевых процессоров к кохлеарным имплантам
47 355
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
77 384
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
96 972
263
Управление внутренней политики области
28 113
077
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
28 113
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
2 532
045
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
2 532
270
Управление по инспекции труда области
69 071
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования трудовых отношений на местном уровне
64 549
003
Капитальные расходы государственного органа
4 522
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
14 991 441
271
Управление строительства области
7 623 465
014
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на строительство и (или) реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда

786 840
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау
786 840
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
2 427 591
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
90 851
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
936
018
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
83 439
019
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде, еңбек нарығын дамытуға бағытталған, ағымдағы іс-шараларды іске асыру
2 384
028
Күш көрсету немесе күш көрсету қауіпі салдарынан қиын жағдайларға тап болған тәуекелдер тобындағы адамдарға қызметтер
49 223
037
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде, еңбек нарығын дамытуға бағытталған, іс-шараларын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 446 530
044
Жергілікті деңгейде көші-қон іс-шараларын іске асыру
2 320
045
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсартуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
487 913
046
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
42 284
053
Кохлеарлық импланттарға дәлдеп сөйлеу процессорларын ауыстыру және келтіру бойынша қызмет көрсету
47 355
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
77 384
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
96 972
263
Облыстың ішкі саясат басқармасы
28 113
077
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
28 113
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
2 532
045
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсартуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
2 532
270
Облыстың еңбек инспекциясы бойынша басқармасы
69 071
001
Жергілікті деңгейде еңбек қатынасын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
64 549
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
4 522
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
14 991 441
271
Облыстың құрылыс басқармасы
7 623 465
014
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін салуға және (немесе) реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттері

041
Удешевление сельхозтоваропроизводителям стоимости гербицидов, биоагентов (энтомофагов) и биопрепаратов, предназначенных для обработки сельскохозяйственных культур в целях защиты растений
60 107
045
Определение сортовых и посевных качеств семенного и посадочного материала
60 000
046
Государственный учет и регистрация тракторов, прицепов к ним, самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов
481
047
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
1 000 000
050
Возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
4 033 623
051
Субсидирование в рамках гарантирования и страхования займов субъектов агропромышленного комплекса
1 800
053
Субсидирование развития племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства
3 675 000
054
Субсидирование заготовительным организациям в сфере агропромышленного комплекса суммы налога на добавленную стоимость, уплаченного в бюджет, в пределах исчисленного налога на добавленную стоимость
108 730
055
Субсидирование процентной ставки по кредитным и лизинговым обязательствам в рамках направления по финансовому оздоровлению субъектов агропромышленного комплекса
178 067
056
Субсидирование ставок вознаграждения при кредитовании, а также лизинге на приобретение сельскохозяйственных животных, техники и технологического оборудования
1 726 193
057
Субсидирование затрат перерабатывающих предприятий назакуп сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки в сфере животноводства
419 730
059
Субсидирование затрат ревизионных союзов сельскохозяйственных кооперативов на проведение внутреннего аудита сельскохозяйственных кооперативов
14 771
060
Частичное гарантирование по микрокредитам в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
215 616
061
Субсидирование операционных затрат микрофинансовых организаций в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
31 724
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
35000
719
Управление ветеринарии области
511 848
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
48 934
003
Капитальные расходы государственного органа
308
028
Услуги по транспортировке ветеринарных препаратов до пункта временного хранения
1 889
030
Централизованный закуп ветеринарных препаратов по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных, услуг по их профилактике и диагностике, организация их хранения и транспортировки (доставки) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)

041
Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге өсімдіктерді қорғау мақсатында ауыл шаруашылығы дақылдарын өңдеуге арналған гербицидтердің, биоагенттердің (энтомофагтардың) және биопрепараттардың құнын арзандату
60 107
045
Тұқымдық және көшет отырғызылатын материалдың сорттық және себу сапаларын анықтау
60 000
046
Тракторларды, олардың тіркемелерін, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылыс машиналары мен тетіктерін мемлекеттік есепке алуға және тіркеу
481
047
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
1 000 000
050
Инвестициялар салынған жағдайда агроөнеркәсіптік кешен субъектісі көтерген шығыстардың бөліктерін өтеу
4 033 623
051
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерінің қарыздарын кепілдендіру мен сақтандыру шеңберінде субсидиялау
1 800
053
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды, асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды субсидиялау
3 675 000
054
Агроөнеркәсіптік кешен саласындағы дайындаушы ұйымдарға есептелген қосылған құн салығы шегінде бюджетке төленген қосылған құн салығының сомасын субсидиялау
108 730
055
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерін қаржылық сауықтыру жөніндегі бағыт шеңберінде кредиттік және лизингтік міндеттемелер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
178 067
056
Ауыл шаруашылығы малын, техниканы және технологиялық жабдықты сатып алуға кредит беру, сондай-ақ лизинг кезінде сыйақы мөлшерлемесін субсидиялау
1 726 193
057
Мал шаруашылығы саласында терең қайта өңдеуден өткізілетін өнімдерді өндіру үшін ауыл шаруашылығы өнімін сатып алуға жұмсайтын өңдеуші кәсіпорындардың шығындарын субсидиялау
419 730
059
Ауыл шаруашылығы кооперативтерінің тексеру одақтарының ауыл шаруашылығы кооперативтерінің ішкі аудитін жүргізуге арналған шығындарын субсидиялау
14 771
060
Нәтижелі жұмыспен қамту және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағадарламасы шеңберінде микрокредиттерді ішінара кепілдендіру
215 616
061
Нәтижелі жұмыспен қамту және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағадарламасы шеңберінде микроқаржы ұйымдарының операциялық шығындарын субсидиялау
31 724
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
35 000
719
Облыстың ветеринария басқармасы
511 848
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
48 934
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
308
028
Уақытша сақтау пунктына ветеринариялық препараттарды тасымалдау бойынша қызметтер
1 889
030
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасына арналған ветеринариялық препараттарды, олардың профилактикасы мен диагностикасы жөніндегі қызметтерді орталықтандырып сатып алу, оларды сақтауды және аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдауды (жеткізуді) ұйымдастыру

37 821
003
Капитальные расходы государственного органа
4 388
12
Транспорт и коммуникации
12 067 768
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
10 004 084
002
Развитие транспортной инфраструктуры
2 760 445
003
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
517 000
007
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на развитие транспортной инфраструктуры
56 935
025
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог областного значения и улиц населенных пунктов
16 275
027
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на финансирование приоритетных проектов транспортной инфраструктуры
2 032 808
028
Реализация приоритетных проектов транспортной инфраструктуры
4 620 621
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
2 063 684
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области транспорта и коммуникаций
61 125
005
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым межрайонным (междугородним) сообщениям
464 202
011
Капитальные расходы государственного органа
5 273
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
1 533 084
13
Прочие
19 460 582
266
Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития области
1 857 929
005
Поддержка частного предпринимательства в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2020"
15 000
008
Поддержка предпринимательской деятельности
415 873
010
Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2020"
1 212 715
011
Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2020"
126 000
027
Частичное гарантирование по микрокредитам в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
88 341
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
63 018
024
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2020"
38 500
052
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2020"
24 518
253
Управление здравоохранения области
138 059
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
138 059
257
Управление финансов области
4 405 964
012
Резерв местного исполнительного органа области

37 821
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
4 388
12
Көлiк және коммуникация
12 067 768
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
10 004 084
002
Көлік инфрақұрылымын дамыту
2 760 445
003
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
517 000
007
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне көлік инфрақұрылымын дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
56 935
025
Облыстық автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
16 275
027
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне көлiк инфрақұрылымының басым жобаларын қаржыландыруға берiлетiн ағымдағы нысаналы трансферттер
2 032 808
028
Көлiк инфрақұрылымының басым жобаларын іске асыру
4 620 621
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
2 063 684
001
Жергілікті деңгейде көлік және коммуникация саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
61 125
005
Әлеуметтiк маңызы бар ауданаралық (қалааралық) қатынастар бойынша жолаушылар тасымалын субсидиялау
464 202
011
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
5 273
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 533 084
13
Басқалар
19 460 582
266
Облыстың кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық даму басқармасы
1 857 929
005
"Бизнестің жол картасы-2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау
15 000
008
Кәсіпкерлік қызметті қолдау
415 873
010
"Бизнестің жол картасы-2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
1 212 715
011
"Бизнестің жол картасы-2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру
126 000
027
Нәтижелі жұмыспен қамту және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағадарламасы шеңберінде микрокредиттерді ішінара кепілдендіру
88 341
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
63 018
024
"Бизнестің жол картасы-2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
38 500
052
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне "Бизнестің жол картасы-2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамытуға берiлетiн нысаналы даму трансферттерi
24 518
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
138 059
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
138 059
257
Облыстың қаржы басқармасы
4 405 964
012
Облыстық жергілікті атқарушы органының резервi

451 708
059
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий в связи с изменением размера минимальной заработной платы
3 954 256
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
12 871 964
003
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
12 871 964
266
Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития области
123 648
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и индустриально-инновационной деятельности
116 999
003
Капитальные расходы государственного органа
189
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
6 460
14
Обслуживание долга
35 370
257
Управление финансов области
35 370
004
Обслуживание долга местных исполнительных органов
32 056
016
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из республиканского бюджета
3 314
15
Трансферты
100 294 054
257
Управление финансов области
100 294 054
007
Субвенции
94 207 865
011
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
11 442
024
Целевые текущие трансферты из нижестоящего бюджета на компенсацию потерь вышестоящего бюджета в связи с изменением законодательства
4 793 647
026
Целевые текущие трансферты из вышестоящего бюджета на компенсацию потерь нижестоящих бюджетов в связи с изменением законодательства
1 272 000
051
Трансферты органам местного самоуправления
9 100
III. Чистое бюджетное кредитование
16 425 727
Бюджетные кредиты
21 451 029
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
337 230
266
Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития области
337 230
006
Предоставление бюджетных кредитов для содействия развитию предпринимательства в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
337 230
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
13 833 809
271
Управление строительства области
6 215 059
009
Кредитование районных (городов областного значения) бюджетов на проектирование и (или) строительство жилья

451 708
059
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне ең төменгі жалақы мөлшерінің өзгеруіне байланысты азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
3 954 256
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
12 871 964
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
12 871 964
266
Облыстың кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық даму басқармасы
123 648
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық қызметті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
116 999
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
189
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
6 460
14
Борышқа қызмет көрсету
35 370
257
Облыстың қаржы басқармасы
35 370
004
Жергілікті атқарушы органдардың борышына қызмет көрсету
32 056
016
Жергілікті атқарушы органдардың республикалық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
3 314
15
Трансферттер
100 294 054
257
Облыстың қаржы басқармасы
100 294 054
007
Субвенциялар
94 207 865
011
Пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) нысаналы трансферттерді қайтару
11 442
024
Заңнаманы өзгертуге байланысты жоғары тұрған бюджеттің шығындарын өтеуге төменгі тұрған бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер
4 793 647
026
Заңнаманың өзгеруіне байланысты жоғары тұрған бюджеттен төмен тұрған бюджеттерге өтемақыға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 272 000
051
Жергілікті өзін-өзі басқару органдарына берілетін трансферттер
9 100
III. Таза бюджеттік кредиттеу
16 425 727
Бюджеттік кредиттер
21 451 029
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
337 230
266
Облыстың кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық даму басқармасы
337 230
006
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде кәсіпкерлікті дамытуға жәрдемдесу үшін бюджеттік кредиттер беру
337 230
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
13 833 809
271
Облыстың құрылыс басқармасы
6 215 059
009
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне тұрғын үй жобалауға және салуға кредит беру