Об определении перечня социально значимых сообщений по Таласскому району
Решение Жамбылского областного маслихата от 19 марта 2019 года № 32-6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 1 апреля 2019 года № 4165. Утратило силу решением маслихата Жамбылской области от 14 декабря 2022 года № 23-9
Сноска. Утратило силу решением маслихата Жамбылской области от 14.12.2022 № 23-9 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и подпунктом 5) пункта 1 статьи 14 Закона Республики Казахстан от 4 июля 2003 года "Об автомобильном транспорте" Жамбылский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Определить перечень социально значимых сообщений по Таласскому району согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Жамбылского областного маслихата по вопросам развития предпринимательства, строительства, транспорта и коммунальной сферы.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
областного маслихата А.Майлыбаев
Секретарь областного
маслихата Б.Карашолаков
Приложение к решению
Жамбылского областного маслихата
от 19 марта 2019 года №32-6
Перечень социально значимых сообщений по Таласскому району
Наименование населенных пунктов
Километраж
Маршрут
1
город Каратау
15
№1 (Вокзал-село Макулбек)
2
город Каратау

Талас ауданы бойынша әлеуметтік маңызы бар қатынастардың тізбесін айқындау туралы
Жамбыл облыстық мәслихатының 2019 жылғы 19 наурыздағы № 32-6 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 1 сәуірде № 4165 болып тіркелді. Күші жойылды - Жамбыл облыстық мәслихатының 2022 жылғы 14 желтоқсандағы № 23-9 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Жамбыл облыстық мәслихатының 14.12.2022 № 23-9 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi) шешімімен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына және "Автомобиль көлігі туралы" Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 4 шілдедегі Заңының 14 бабы 1 тармағының 5) тармақшасына сәйкес Жамбыл облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Талас ауданы бойынша әлеуметтік маңызы бар қатынастардың тізбесі осы шешімнің қосымшасына сәйкес айқындалсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Жамбыл облыстық мәслихатының кәсіпкерлікті қолдау, құрылыс, көлік және коммуналдық салаларды дамыту мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оның алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыстық мәслихаттың
сессия төрағасы А.Майлыбаев
Облыстық мәслихаттың
хатшысы Б.Қарашолақов
Жамбыл облыстық мәслихатының
2019 жылғы "19" наурыздағы
№32-6 шешіміне қосымша
Талас ауданы бойынша әлеуметтік маңызы бар қатынастардың тізбесі
Елді мекендердің атауы
Шақырым
Қатынас
1
Қаратау қаласы
15
№1 (Вокзал-Мақұлбек ауылы)
2
Қаратау қаласы