Об изменении границы (черты) Куланского сельского округа района Турара Рыскулова Жамбылской области
Постановление акимата Жамбылской области от 30 апреля 2019 года № 98 и решение маслихата Жамбылской области от 30 апреля 2019 года № 34-4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 6 мая 2019 года № 4217
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и Законом Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" акимат Жамбылской области ПОСТАНОВЛЯЕТ и Жамбылский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Изменить границу (черту) Куланского сельского округа района Турара Рыскулова Жамбылской области путем присоединения к Куланскому сельскому округу земель общей площадью 182,7926 гектаров за счет земель государственного земельного запаса, собственников и землепользователей по экпликации согласно приложению к настоящему нормативному правовому акту.
2. Контроль за исполнением данного нормативного правового акта возложить на постоянную комиссию по вопросам развития агропромышленности, экологии и природопользования областного маслихата и на заместителя акима области М. Шукеева.

Жамбыл облысы Тұрар Рысқұлов ауданының Құлан ауылдық округінің шекарасын (шегін) өзгерту туралы
Жамбыл облысы әкімдігінің 2019 жылғы 30 сәуірдегі № 98 қаулысы және Жамбыл облысы мәслихатының 2019 жылғы 30 сәуірдегі № 34-4 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2019 жылғы 6 мамырда № 4217 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына және "Қазақстан Республикасының әкiмшiлiк-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңына сәйкес Жамбыл облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Жамбыл облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы нормативтік құқықтық актінің қосымшасына сәйкес экспликация бойынша мемлекеттік босалқы жерінен, меншік иелерінің және жер пайдаланушылардың жерлері есебінен Құлан ауылдық округіне жалпы көлемі 182,7926 гектар жер қосылу жолымен Жамбыл облысы Тұрар Рысқұлов ауданының Құлан ауылдық округінің шекарасы (шегі) өзгертілсін.
2. Осы нормативтік құқықтық актінің орындалуын бақылау облыстық мәслихаттың агроөнеркәсіпті дамыту, экология және табиғатты пайдалану мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына және облыс әкімінің орынбасары М. Шүкеевке жүктелсін.