О размещении государственного образовательного заказа на подготовку кадров с высшим и послевузовским образованием за счет средств местного бюджета на 2019-2020 учебный год
Постановление акимата Жамбылской области от 9 августа 2019 года № 169. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 13 августа 2019 года № 4315.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и подпунктом 8-1) пункта 2 статьи 6 Закона Республика Казахстан "Об образовании" от 27 июля 2007 года акимат Жамбылской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Разместить государственный образовательный заказ на подготовку кадров с высшим и послевузовским образованием за счет средств местного бюджета на 2019-2020 учебный год согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему постановлению.
2. Коммунальному государственному учреждению "Управление образования акимата Жамбылской области", коммунальному государственному учреждению "Управление здравоохранения акимата Жамбылской области" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Жамбылской области;
3) принятие иных мер, вытекающих из настоящего постановления.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области C. Курманбекову.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Аким области А. Мырзахметов
№1 приложение к Постановлению
акимата Жамбылской области
№ ____ ____________ 2019 года
Размещение государственного образовательного заказа на подготовку кадров с высшим и послевузовским образованием за счет средств местного бюджета на 2019-2020 учебный год
Код и классификация области образования
Код и классификатор направлений подготовки высшего образования
Номер и наименование группы образовательной программы
Объем государственного образовательного заказа (дневное обучение)
Средние расходы на обучение 1 студента за учебный год (в тыс.тг.) 2019-2020 учебный год
Государственные высшие учебные заведения
Казахский национальный медицинский университет им. С. Ж. Асфендиярова
1

Жергілікті бюджет қаражаты есебінен жоғары және жоғары оқу орынынан кейінгі білімі бар кадрларды даярлауға 2019-2020 оқу жылына арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын орналастыру туралы
Жамбыл облысы әкімдігінің 2019 жылғы 9 тамыздағы № 169 қаулысы. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 13 тамызда № 4315 болып тіркелді.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 37 бабына және Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі "Білім туралы" Заңының 6 бабының 2 тармағының 8-1) тармақшасына сәйкес Жамбыл облысының әкімдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Жергілікті бюджет қаражаты есебінен жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білімі бар кадрларды даярлауға 2019-2020 оқу жылына арналған мемлекеттік білім беру тапсырысы осы қаулының 1, 2, 3 қосымшаларына сәйкес орналастырылсын.
2. "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, "Жамбыл облысы әкімдігінің денсаулық сақтау басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулының Жамбыл облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын;
3) осы қаулыдан туындайтын басқа да шаралардың қабылдануын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары С. Құрманбековаға жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттiк тiркелген күннен бастап күшiне енедi және оның алғашқы ресми жарияланған күннен кейін қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі А. Мырзахметов
Жамбыл облысы әкімдігінің
2019 жылғы ____________
№ ___ қаулысына № 1 қосымша
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білімі бар кадрларды даярлауға 2019-2020 оқу жылына арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын орналастыру
Білім беру саласының коды және атауы
Кадрларды даярлау бағытының коды және атауы
Білім беру бағдарламасының тобы және атауы
Гранттар көлемі (күндізгі оқу нысаны бойынша)
Оқу жылы ішінде 1 студентті оқытуға жұмсалатын орташа шығыстар (мың теңге) 2019-2020 оқу жылына
Мемлекеттік жоғары оқу орындары
"С.Ж. Асфендияров атындағы Қазақ ұлттық медицина университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамы
1

6В10 Здравоохранение и социальное обеспечение (медицина)
6B101
Здравоохранение
В086
Общая медицина
15
770,1
Таразский государственный университет им М.Х. Дулати
2
6В08 Сельское хозяйство и биоресурсы
6B085
Землеустройство
В081
Землеустройство
5
635,8
Негосударственные высшие учебные заведения
Таразский-иновационно гуманитарный университет
3
6В08
Сельское хозяйство и биоресурсы
6B081
Растениеводство
В077
Растениеводство
10
635,8
Всего
30
№ 2 приложение
к Постановлению акимата
Жамбылской области
№ _________________
3 сентября 2019 года
Для подготовки кадров послевузовским образованием (Резидентура)
Сноска. Приложение 2 – в редакции постановления акимата Жамбылской области от 30.09.2019 № 213 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
Акционерное общество "Казахский медицинский университет непрерывного образования"
Код направлений подготовки кадров
Наименование направлений подготовки кадров
Номер и наименование специальностей
Объем государственного образовательного заказа (дневное обучение)
Средние расходы на обучение 1 студента за учебный год (в тыс. тг.) 2019-2020 учебный год
1
7R09 Здравоохранение (медицина)

6В10 Денсаулық сақтау және әлеуметтік қамтамасыз ету (медицина)
6B101
Денсаулық сақтау
В086
Жалпы медицина
15
770,1
"М.Х. Дулати атындағы Тараз мемлекеттік университеті" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорыны
2
6В08
Ауыл шаруашылығы және биоресурстар
6B085
Жерге орналастыру
В081
Жерге орналастыру
5
635,8
Мемлекеттік емес жоғары оқу орындары
"Тараз инновациялық-гуманитарлық университеті" мекемесі
3
6В08
Ауыл шаруашылығы және биоресурстар
6B081
Өсімдік шаруашылығы
В077
Өсімдік шаруашылығы
10
635,8
Барлығы
30
Жамбыл облысы әкімдігінің
2019 жылғы 9 тамыздағы
№ 169 қаулысына № 2 қосымша
Жоғары оқу орнынан кейінгі білімі бар кадрларды даярлау үшін (Резидентура)
Ескерту. 2 - қосымша жаңа редакцияда - Жамбыл облысы әкімдігінің 30.09.2019 № 213 (алғашқы ресми жарияланған күннен кейін қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
"Қазақ медициналық үздіксіз білім беру университеті" акционерлік қоғамы
Кадрларды даярлау бағыттарының коды
Кадрларды даярлау бағыттарының атауы
Мамандықтың коды және атауы
Мемлекеттік білім беру тапсырысының көлемі (күндізгі оқу)
Оқу жылы ішінде 1 студентті оқытуға жұмсалатын орташа шығыстар (мың теңге) 2019-2020 оқу жылына
1
7R09 Денсаулық сақтау (медицина)

7R091 Здравоохранение
6R114400 "Акушерство и гинекология в том числе детская гинекология"
8
7974400
6R112600 "Анестезиология и реаниматология в том числе детская анестезиология и реаниматология"
4
3987200
№ 3 приложение к Постановлению
акимата Жамбылской области
№ ____ ____________ 2019 года
Размещение государственного образовательного заказа выделенного из республиканского трансферта за счет Национального фонда Республики Казахстан для детей из многодетных семей и семей, получающих адресную социальную помощь
Код и классификация области образования
Код и классификатор направлений подготовки высшего образования
Номер и наименование группы образовательной программы
Объем государственного образовательного заказа (дневное обучение)

7R091 Денсаулық сақтау
6R114400 "Акушерия және гинекология, соның ішінде балалар акушериясы және гинекологиясы"
8
7974400
6R112600 "Анестезиология және реаниматология, соның ішінде балалар анестезиологиясы және реаниматологиясы"
4
3987200
Жамбыл облысы әкімдігінің
2019 жылғы ___№ _______
қаулысына № 3 қосымша
Қазақстан Республикасы Ұлттық қордың есебінен көп балалы және мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек алуға құқығы бар отбасылардың балалары үшін республикалық трансферттен бөлінген мемлекеттік білім беру тапсырысын орналастыру
Білім беру саласының коды және атауы
Кадрларды даярлау бағытының коды және атауы
Білім беру бағдарламасының тобы және атауы
Гранттар көлемі (күндізгі оқу нысаны бойынша)