Об утверждении пороговых значений розничных цен на социально-значимые продовольственные товары на 4 квартал 2019 года
Постановление акимата Жамбылской области от 3 декабря 2019 года № 1дсп. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 12 декабря 2019 года № 4443
Документы с грифом "Для служебного пользования" в БД "Закон" не вносятся.

2019 жылғы 4 тоқсанға белгіленген әлеуметтік маңызы бар азық-түлік тауарларына бөлшек сауда бағаларының шекті мәндерін бекіту туралы
Жамбыл облысының әкімдігінің 2019 жылғы 3 желтоқсандағы № 1қбпү қаулысы. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 12 желтоқсанда № 4443 болып тіркелді
"Қызмет бабында пайдалану үшін" белгімен берілген құжаттар "Заң" ДБ-ға енгізілмейді.