О внесении изменений в решение Таразского городского маслихата от 19 декабря 2018 года № 40-3 "О городском бюджете на 2019-2021 годы"
Решение Таразского городского маслихата от 23 октября 2019 года № 50-3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 28 октября 2019 года № 4373
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Таразский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Таразского городского маслихата от 19 декабря 2018 года № 40-3 "О городском бюджете на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4065, опубликовано 10 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1) цифры "65758707" заменить цифрами "67939376";
цифры "9515351" заменить цифрами "9777127";
цифры "217613" заменить цифрами "132349";
цифры "49600746" заменить цифрами "51604903";
в подпункте 2) цифры "67705870" заменить цифрами "69756539";
в подпункте 4) цифры "1982551" заменить цифрами "2112551";
цифры "1982551" заменить цифрами "2112551";
в пункте 2:

"2019-2021 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" Тараз қалалық мәслихатының 2018 жылғы 19 желтоқсандағы № 40-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Тараз қалалық мәслихатының 2019 жылғы 23 қазандағы № 50-3 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 28 қазанда № 4373 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес Тараз қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2019-2021 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" Тараз қалалық мәслихатының 2018 жылғы 19 желтоқсандағы № 40-3 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4065 болып тіркелген, электрондық түрде 2019 жылдың 10 қаңтарында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшадағы "65758707" сандары "67939376" сандарымен ауыстырылсын;
"9515351" сандары "9777127" сандарымен ауыстырылсын;
"217613" сандары "132349" сандарымен ауыстырылсын;
"49600746" сандары "51604903" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы "67705870" сандары "69756539" сандарымен ауыстырылсын;
4) тармақшадағы "1982551" сандары "2112551" сандарымен ауыстырылсын;
"1982551" сандары "2112551" сандарымен ауыстырылсын;
2 тармақта:

цифры "477729" заменить цифрами "507729".
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением и публикацию на интернет-ресурсе данного решения возложить на постоянную комиссию городского маслихата по бюджету и социально-экономическому развитию города.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2019 года.
Секретарь Таразского городского маслихата Б. Кулекеев
Приложение к решению
Таразского городского маслихата
от 23 октября 2019 года № 50-3
Приложение 1 к решению
Таразского городского маслихата
от 19 декабря 2018 года № 40-3
Бюджет города Тараз на 2019 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
I. ДОХОДЫ

"477729" сандары "507729" сандарымен ауыстырылсын.
Аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуына бақылау және интернет-ресурстарында жариялауды қалалық мәслихаттың бюджет және қаланың әлеуметтік-экономикалық дамуы жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2019 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Тараз қалалық мәслихатының хатшысы Б. Құлекеев
Тараз қалалық мәслихатының
2019 жылғы 23 қазандағы
№ 50-3 шешіміне қосымша
Тараз қалалық мәслихатының
2018 жылғы 19 желтоқсандағы
№ 40-3 шешіміне 1 қосымша
Тараз қаласының 2019 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
1
2
3
І. КІРІСТЕР