О внесении изменений в решение Таразского городского маслихата от 19 декабря 2018 года № 40-3 "О городском бюджете на 2019-2021 годы"
Решение Таразского городского маслихата от 20 декабря 2019 года № 54-6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 24 декабря 2019 года № 4459
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Таразский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Таразского городского маслихата от 19 декабря 2018 года № 40-3 "О городском бюджете на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4065, опубликовано 10 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1) цифры "68 253 370" заменить цифрами "67 604 854";
цифры "9 660 207" заменить цифрами "9 633 821";
цифры "177 772" заменить цифрами "186 543";
цифры "6 172 079" заменить цифрами "6 088 574";
цифры "52 243 312" заменить цифрами "51 696 006";
в подпункте 2) цифры "70 050 533" заменить цифрами "69 392 158";
в подпункте 4) цифры "2 132 551" заменить цифрами "2 142 410";
цифры "2 112 551" заменить цифрами "2 142 410".
в пункте 2:

"2019-2021 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" Тараз қалалық мәслихатының 2018 жылғы 19 желтоқсандағы № 40-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Тараз қалалық мәслихатының 2019 жылғы 20 желтоқсандағы № 54-6 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 24 желтоқсанда № 4459 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес Тараз қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2019-2021 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" Тараз қалалық мәслихатының 2018 жылғы 19 желтоқсандағы № 40-3 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4065 болып тіркелген, электрондық түрде 2019 жылдың 10 қаңтарында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшадағы "68 253 370" сандары "67 604 854" сандарымен ауыстырылсын;
"9 660 207" сандары "9 633 821" сандарымен ауыстырылсын;
"177 772" сандары "186 543" сандарымен ауыстырылсын;
"6 172 079" сандары "6 088 574" сандарымен ауыстырылсын;
"52 243 312" сандары "51 696 006" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы "70 050 533" сандары "69 392 158" сандарымен ауыстырылсын;
4) тармақшадағы "2 132 551" сандары "2 142 410" сандарымен ауыстырылсын;
"2 132 551" сандары "2 142 410" сандарымен ауыстырылсын.
2 тармақта:

цифры "499 508" заменить цифрами "495 714".
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением и публикацию на интернет-ресурсе данного решения возложить на постоянную комиссию городского маслихата по бюджету и социально-экономическому развитию города.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии
Таразского городского маслихата
Г. Мадимаров
Секретарь Таразского городского маслихата Б. Кулекеев
Приложение
Приложение 1 к решению
Таразского городского маслихата
от 19 декабря 2018 года № 40-3
Бюджет города Тараз на 2019 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
I. ДОХОДЫ

"499 508" сандары "495 714" сандарымен ауыстырылсын.
Аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуына бақылау және интернет-ресурстарында жариялауды қалалық мәслихаттың бюджет және қаланың әлеуметтік-экономикалық дамуы жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2019 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Тараз қалалық
мәслихаты сессиясының төрағасы
Г. Мадимаров
Тараз қалалық мәслихатының хатшысы Б. Кулекеев
Қосымша
Тараз қалалық мәслихатының
2018 жылғы 19 желтоқсандағы
№ 40-3 шешіміне 1 қосымша
Тараз қаласының 2019 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
1
2
3
І. КІРІСТЕР

030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
88568
031
Государственная поддержка по содержанию детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, в детских домах семейного типа и приемных семьях
27943
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
2606963
002
Программа занятости
1592508
006
Оказание жилищной помощи
134000
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
257934
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
16816
013
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
117698
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
161208
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
232049
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
94750
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
280977
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
93506
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
15976
021
Капитальные расходы государственного органа
830
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
158856
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
3546
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
8263
467
Отдел строительства района (города областного значения)
18958
094
Предоставление жилищных сертификатов как социальная помощь
18958
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
23966458
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
293019
002
Изъятие, в том числе путем выкупа земельных участков для государственных надобностей и связанное с этим отчуждение недвижимого имущества
254493
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
33506
005
Снос аварийного и ветхого жилья
2980
033
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
2040
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)

030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
88568
031
Жетім балаларды және ата-аналарының қамқорынсыз қалған, отбасылық үлгідегі балалар үйлері мен асыраушы отбасыларындағы балаларды мемлекеттік қолдау
27943
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
2606963
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
1592508
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
134000
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
257934
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
16816
013
Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу
117698
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
161208
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
232049
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
94750
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
280977
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
93506
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
15976
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
830
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
158856
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
3546
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
8263
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
18958
094
Әлеуметтік көмек ретінде тұрғын үй сертификаттарын беру
18958
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
23966458
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
293019
002
Мемлекеттiк қажеттiлiктер үшiн жер учаскелерiн алып қою, соның iшiнде сатып алу жолымен алып қою және осыған байланысты жылжымайтын мүлiктi иелiктен айыру
254493
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды ұйымдастыру
33506
005
Авариялық және ескі тұрғын үйлерді бұзу
2980
033
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
2040
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі