О внесении изменений в решение Байзакского районного маслихата от 28 декабря 2018 года № 39-2 "О бюджете сельских округов Байзакского района на 2019-2021 годы"
Решение Байзакского районного маслихата Жамбылской области от 26 июня 2019 года № 49-6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 12 июля 2019 года № 4273
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109 - 1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Байзакского районного маслихата от 28 декабря 2018 года № 39-2 "О бюджете сельских округов Байзакского района на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4079 и опубликовано 18 января 2019 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
в пункте 1:
1-5. Тюймекентский сельский округ на 2019 год:
в подпункте 1):
цифры "122808" заменить цифрами "127999";
цифры "110506" заменить цифрами "115697";
в подпункте 2):
цифры "123263" заменить цифрами "128454";
1-6. Жанатурмысский сельский округ на 2019 год:
в подпункте 1):
цифры "63095" заменить цифрами "64155";
цифры "4323" заменить цифрами "5383";
в подпункте 2):
цифры "65141" заменить цифрами "66201";
1-17. Байтерекский сельский округ на 2019 год:
в подпункте 1):
цифры "765274" заменить цифрами "771374";
цифры "732925" заменить цифрами "739025";
в подпункте 2):
цифры "767855" заменить цифрами "773955";
Приложения 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Байзакского районного маслихата по вопросам территориального экономического развития, финансов, бюджета, административной территориальной структуре, защиты прав человека и рассмотрение проектов договоров закупов участков земли.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии Байзакского
районного маслихата Е. Аширбеков
Секретарь Байзакского
районного маслихата Н. Тлепов
Приложение 1 к решению
Байзакского районного маслихата
№ 49-6 от 26 июня 2019 года
Приложение 1 к решению
Байзакского районного маслихата
№ 39-2 от 28 декабря 2018 года
Категория
сумма тыс. тенге
Жалгызтюбинский сельский округ
Диханский сельский округ
Мырзатайский сельский округ
Темирбекский сельский округ
Класс
Подкласс
Наименование
1. ДОХОДЫ

"2019-2021 жылдарға арналған Байзақ ауданы ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" Байзақ аудандық мәслихатының 2018 жылғы 28 желтоқсандағы № 39-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Байзақ аудандық маслихатының 2019 жылғы 26 маусымдағы № 49-6 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 12 шілдеде № 4273 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 - 1 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін – өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2019 – 2021 жылдарға арналған Байзақ ауданы ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" Байзақ аудандық мәслихатының 2018 жылғы 28 желтоқсандағы № 39-2 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4079 болып тіркелген және 2019 жылғы 18 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесідей өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1-5. Түймекент ауылдық округі 2019 жылға:
1) тармақшада:
"122808" сандары "127999" сандарымен ауыстырылсын:
"110506" сандары "115697" сандарымен ауыстырылсын:
2) тармақшада:
"123263" сандары "128454" сандарымен ауыстырылсын.
1-6. Жаңатұрмыс ауылдық округі 2019 жылға:
1) тармақшада:
"63095" сандары "64155" сандарымен ауыстырылсын:
"4323" сандары "5383" сандарымен ауыстырылсын:
2) тармақшада:
"65141" сандары "66201" сандарымен ауыстырылсын.
1-17. Бәйтерек ауылдық округі 2019 жылға:
1) тармақшада:
"765274" сандары "771374" сандарымен ауыстырылсын:
"732925" сандары "739025" сандарымен ауыстырылсын:
2) тармақшада:
"767855" сандары "773955" сандарымен ауыстырылсын.
Аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Байзақ аудандық мәслихатының "Аумақты экономикалық дамыту, қаржы, бюджет, әкімшілік аумақтық құрылым, адам құқығын қорғау мәселелері және жер учаскелерін сатып алу туралы шарттар жобаларын қарау" жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және 2019 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Байзақ аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы Е. Әшірбеков
Байзақ аудандық
мәслихат хатшысы Н. Тлепов
Байзақ аудандық мәслихатының
2019 жылғы 26 маусымдағы
№ 49-6 шешіміне 1 қосымша
Байзақ аудандық мәслихатының
2018 жылғы желтоқсандағы
№ 39-2 шешіміне 1 қосымша
Санаты
сомасы, мың теңге
Жалғызтөбе ауылдық округі
Дихан ауылдық округі
Мырзатай ауылдық округі
Темірбек ауылдық округі
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
I. Кірістер