О внесении изменений в решение Байзакского районного маслихата от 28 декабря 2018 года № 39-2 "О бюджете сельских округов Байзакского района на 2019-2021 годы"
Решение Байзакского районного маслихата Жамбылской области от 5 августа 2019 года № 52-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 7 августа 2019 года № 4310
В редакции от: 05.08.2019
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109 - 1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Байзакского районного маслихата от 28 декабря 2018 года № 39-2 "О бюджете сельских округов Байзакского района на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4079 и опубликовано 18 января 2019 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
в пункте 1:
1-1. Жалгызтюбинский сельский округ на 2019 год:
в подпункте 1):
цифры "80257" заменить цифрами "83257";
цифры "74480" заменить цифрами "77480";
в подпункте 2):
цифры "80895" заменить цифрами "83895";
1-2. Диханский сельский округ на 2019 год:
в подпункте 1):
цифры "65179" заменить цифрами "68979";
цифры "5648" заменить цифрами "5448";
цифры "59297" заменить цифрами "63279";
в подпункте 2):
цифры "65837" заменить цифрами "69637";
1-3. Мырзатайский сельский округ на 2019 год:
в подпункте 1):
цифры "67551" заменить цифрами "74314";
цифры "61212" заменить цифрами "67975";
в подпункте 2):
цифры "69086" заменить цифрами "75849";
1-5. Тюймекентский сельский округ на 2019 год:
в подпункте 1):
цифры "127999" заменить цифрами "136499";
цифры "115697" заменить цифрами "124197";
в подпункте 2):
цифры "128454" заменить цифрами "136954";
1-6. Жанатурмысский сельский округ на 2019 год:
в подпункте 1):
цифры "64155" заменить цифрами "80655";
цифры "5383" заменить цифрами "8883";
цифры "58529" заменить цифрами "71529";
в подпункте 2):
цифры "66201" заменить цифрами "82701";
1-7. Кокталский сельский округ на 2019 год:
в подпункте 1):
цифры "86876" заменить цифрами "96376";
цифры "75768" заменить цифрами "85268";
в подпункте 2):
цифры "88380" заменить цифрами "97880";

"2019-2021 жылдарға арналған Байзақ ауданы ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" Байзақ аудандық мәслихатының 2018 жылғы 28 желтоқсандағы № 39-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Байзақ аудандық мәслихатының 2019 жылғы 5 тамыздағы № 52-2 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 7 тамызда № 4310 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 - 1 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін – өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабы негізінде аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2019 – 2021 жылдарға арналған Байзақ ауданы ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" Байзақ аудандық мәслихатының 2018 жылғы 28 желтоқсандағы № 39-2 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4079 болып тіркелген және 2019 жылғы 18 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесідей өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1-1. Жалғызтөбе ауылдық округі 2019 жылға:
1) тармақшада:
"80257" сандары "83257" сандарымен ауыстырылсын:
"74480" сандары "77480" сандарымен ауыстырылсын:
2) тармақшада:
"80895" сандары "83895" сандарымен ауыстырылсын.
1-2. Дихан ауылдық округі 2019 жылға:
1) тармақшада:
"65179" сандары "68979" сандарымен ауыстырылсын:
"5648" сандары "5448" сандарымен ауыстырылсын:
"59279" сандары "63279" сандарымен ауыстырылсын:
2) тармақшада:
"65837" сандары "69637" сандарымен ауыстырылсын.
1-3. Мырзатай ауылдық округі 2019 жылға:
1) тармақшада:
"67551" сандары "74314" сандарымен ауыстырылсын:
"61212" сандары "67975" сандарымен ауыстырылсын:
2) тармақшада:
"69086" сандары "75849" сандарымен ауыстырылсын.
1-5. Түймекент ауылдық округі 2019 жылға:
1) тармақшада:
"127999" сандары "136499" сандарымен ауыстырылсын:
"115697" сандары "124197" сандарымен ауыстырылсын:
2) тармақшада:
"128454" сандары "136954" сандарымен ауыстырылсын.
1-6. Жаңатұрмыс ауылдық округі 2019 жылға:
1) тармақшада:
"64155" сандары "80655" сандарымен ауыстырылсын:
"5383" сандары "8883" сандарымен ауыстырылсын:
"58529" сандары "71529" сандарымен ауыстырылсын:
2) тармақшада:
"66201" сандары "82701" сандарымен ауыстырылсын.
1-7. Көктал ауылдық округі 2019 жылға:
1) тармақшада:
"86876" сандары "96376" сандарымен ауыстырылсын:
"75768" сандары "85268" сандарымен ауыстырылсын:
2) тармақшада:
"88380" сандары "97880" сандарымен ауыстырылсын.