О внесении изменений в решение Жамбылского районного маслихата от 21 декабря 2018 года №34-2 "О районном бюджете на 2019-2021 годы"
Решение Жамбылского районного маслихата Жамбылской области от 20 февраля 2019 года № 38-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 25 февраля 2019 года № 4117
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года Жамбылский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жамбылского районного маслихата от 21 декабря 2018 года № 34-2 "О районном бюджете на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4062, опубликовано в электронном контрольном банке 11 января 2019 года) следующие изменения:
в пункте 9:
цифры "20 000" заменить цифрами "60 091";
2. Приложение 1, 2 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложения 1 и 2 настоящего решения.
3. Контроль за исполнением данного решения и публикацию на интернет-ресурсе возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам социально-экономического развития территории, по бюджету и местным налогам.

"2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Жамбыл аудандық мәслихатының 2018 жылғы 21 желтоқсандағы №34-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 2019 жылғы 20 ақпандағы № 38-2 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 25 ақпанда № 4117 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабына сәйкес Жамбыл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Жамбыл аудандық мәслихатының 2018 жылғы 21 желтоқсандағы № 34-2 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4062 болып тіркелген, электронды бақылау банкінде 2019 жылдың 11 қаңтарында жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
9 тармақта:
"20 000" сандары "60 091" сандарымен ауыстырылсын;
2. Аталған шешімнің 1, 5 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау және интернет-ресурстарында жариялауды аудандық мәслихаттың аумақтық әлеуметтік-экономикалық дамуы, бюджет және жергілікті салықтар мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.

4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии Жамбылского
районного маслихата: Д. Жузанов
Секретарь Жамбылского районного маслихата: Р. Бегалиев
Приложение № 1 к решению
Жамбылского районного маслихата
за № 38-2 от 20 февраля 2019 года
Приложение № 1 к решению
Жамбылского районного маслихата
за № 34-2 от 21 декабря 2018 года
Бюджет Жамбылского района на 2019 год
Категория
сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование

4. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және 2019 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Жамбыл аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы Д. Жузанов
Жамбыл аудандық мәслихат хатшысы Р. Бегалиев
Жамбыл аудандық мәслихатының
2019 жылғы 20 ақпандағы
№ 38-2 шешіміне 1 қосымша
Жамбыл аудандық мәслихатының
2018 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 34-2 шешіміне 1 қосымша
2019 жылға арналған Жамбыл ауданының бюджеті
АТАУЫ
сомасы, мың теңге
Санаты
Сыныбы
Ішкі сыныбы

183981
012
Капитальные расходы государственного органа
490
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
21274
023
Методическая работа
19605
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
28008
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
187344
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
11200
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
883261
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
237510
005
Государственная адресная социальная помощь
237510
464
Отдел образования района (города областного значения)
69977
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
50947
031
Государственная поддержка по содержанию детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, в детских домах семейного типа и приемных семьях
19030
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
496281
002
Программа занятости
284575
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
25250
006
Оказание жилищной помощи
16380
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
18037
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
6363
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
21836
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
66481
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
57359
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
78814
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
54044
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1783
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
14122
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов

183981
012
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
490
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
21274
023
Әдістемелік жұмыс
19605
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
28008
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдарының күрделі шығыстары
187344
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
11200
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
883261
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
237510
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
237510
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
69977
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
50947
031
Жетім балаларды және ата-аналарының қамқорынсыз қалған, отбасылық үлгідегі балалар үйлері мен асыраушы отбасыларындағы балаларды мемлекеттік қолдау
19030
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
496281
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
284575
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
25250
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
16380
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
18037
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
6363
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
21836
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететін тіл маманының қызметтерін ұсыну
66481
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
57359
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
78814
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
54044
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1783
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту
14122
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

17144
452
Отдел финансов района (города областного значения)
17144
008
Погашение долга местного исполнительного органа перед вышестоящим бюджетом
17144
8
Движение остатков бюджетных средств
0
Приложение № 2 к решению
Жамбылского районного маслихата
за № 38-2 от 20 февраля 2019 года
Приложение № 5 к решению
Жамбылского районного маслихата
за № 34-2 от 21 декабря 2018 года
Бюджетные программы сельских округов на 2019 год
Наименование аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
Наименования программ
001 "Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа"
005 "Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности"
008 "Освещение улиц населенных пунктов"
009 "Обеспечение санита-рии населенных пунктов"
011 "Благоустройство и озеленение населенных пунктов"
013 "Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах"
022 "Капитальные расходы государственных органов"

17144
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
17144
008
Жергілікті атқарушы органның жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
17144
8
Бюджет қаражаттары қалдықтарының қозғалысы
0
Жамбыл аудандық мәслихатының
2019 жылғы 20 ақпандағы
№ 38-2 шешіміне 2 қосымша
Жамбыл аудандық мәслихатының
2018 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 34-2 шешіміне 5 қосымша
2019 жылға қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округтерінің бюджеттік бағдарламалары
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімі аппараттарының атаулары
Бағдарламаның атауы
001 "Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтама-сыз ету жөніндегі қызмет-тер"
005 "Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру"
008 "Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру"
009 "Елді мекен-дердің санитариясын қамтамасыз ету"
011 "Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру"
013 "Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету"
022 "Мемлекеттік органның күрделі шығыс-тары"