Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации, освобожденных из мест лишения свободы и граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования на 2019 год
Постановление акимата Жамбылского района Жамбылской области от 4 апреля 2019 года № 173. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 5 апреля 2019 года № 4182
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьями 9, 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О занятости населения" акимат Жамбылского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить квоты рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации, освобожденных из мест лишения свободы и граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования на 2019 год от списочной численности работников организации независимо от организационно-правовой формы и формы собственности по Жамбылскому району согласно приложениям 1, 2.
2. Коммунальному государственному учреждению "Центр занятости населения" акимата Жамбылского района обеспечить организацию квотирования рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации, освобожденных из мест лишения свободы и граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования на 2019 год.

2019 жылға пробация қызметінің есебінде тұрған, бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды және ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы
Жамбыл облысы Жамбыл ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 4 сәуірдегі № 173 қаулысы. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 5 сәуірде № 4182 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 37-бабына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 9, 27-баптарына сәйкес Жамбыл ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Жамбыл ауданы бойынша ұйымдық-құқықтық нысанына және меншік нысанына қарамастан барлық ұйымдар үшін 2019 жылға пробация қызметінің есебінде тұрған, бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды және ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына қызметкерлердің тізімдік санынан квоталар 1, 2 қосымшаларға сәйкес белгіленсін.
2. Жамбыл ауданы әкімдігінің "Халықты жұмыспен қамту орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі 2019 жылға пробация қызметінің есебінде тұрған, бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды және ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарын квоталау жұмыстарын ұйымдастыруды қамтамасыз етсін.

3. Коммунальному государственному учреждению "Отдел занятости и социальных программ акимата Жамбылского района" обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в установленном законодательственном порядке в органах юстиции.
4. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима района Найманову Умиткен Капановну.
5. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима Жамбылского района Е. Кыдыралыулы
Приложение 1 к постановлению
акимата Жамбылского района
от 04 апреля 2019 года №173
Квоты рабочих мест для трудоустройства граждан состоящих на учете службы пробации, освобожденных из мест лишения свободы на 2019 год
Наименование организации
Списочная численность
работников на начало года (человек)
Размер установленной квоты
Для лиц состоящих на учете службы пробации
Для граждан освобожденных из мест лишения свободы
% от списочной численности работников
Количество рабочих мест (единиц)
% от списочной численности работников
Количество рабочих мест (единиц)
1.
Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Таза мекен" акимата Жамбылского района Жамбылской области
37
5%
2
5%
2
2.
Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Аса-су" акимата Жамбылского района Жамбылской области
28
4%
1
4%
1
Приложение 2 к постановлению
акимата Жамбылского района
от 04 апреля 2019 года № 173
Квоты рабочих мест для трудоустройства граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования на 2019 год
Наименование организации
Списочная численность
работников на начало года (человек)
Размер установленной квоты
Для граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования
% от списочной численности работников
Количество рабочих мест (единиц)
1.
Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Таза мекен" акимата Жамбылского района Жамбылской области
37
3%
1
2.
Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Аса-су" акимата Жамбылского района Жамбылской области
28
4%
1

3. "Жамбыл ауданы әкімдігінің жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі заңнамаларда белгіленген тәртіппен осы қаулының әділет органдарына мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулының орындалуын қадағалау аудан әкімінің орынбасары Найманова Үміткен Қапанқызына жүктелсін.
5. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жамбыл ауданы
әкімінің міндетін атқарушы Е. Қыдыралыұлы
Жамбыл ауданы әкімдігінің
2019 жылғы 04 сәуірдегі
№ 173 қаулысына 1-қосымша
2019 жылға пробация қызметінің есебінде тұрған және бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар үшін жұмыс орындарына квоталар
Ұйымның атауы
Жыл басындағы қызметкерлердің тізімдік саны (адам)
Белгіленген квота мөлшері
Пробация қызметінің есебінде тұрған адамдар
Бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар
Жұмыскерлердің тізімдік санынан %
Жұмыс орындарының саны (бірлік)
Жұмыскерлердіңтізімдік санынан %
Жұмыс орындарының саны (бірлік)
1.
Жамбыл облысы Жамбыл ауданы әкімдігінің "Таза мекен" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорыны
37
5%
2
5%
2
2.
Жамбыл облысы Жамбыл ауданы әкімдігінің "Аса-су" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорыны
28
4%
1
4%
1
Жамбыл ауданы әкімдігінің
2019 жылғы 04 сәуірдегі
№ 173 қаулысына 2-қосымша
2019 жылға ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтар үшін жұмыс орындарына квоталар
Ұйымның атауы
Жыл басындағы қызметкерлердіңтізімдік саны (адам)
Белгіленген квота мөлшері
Ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтар
Жұмыскерлердің тізімдік санынан %
Жұмыс орындарының саны (бірлік)
1.
Жамбыл облысы Жамбыл ауданы әкімдігінің "Таза мекен" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорыны
37
3%
1
2.
Жамбыл облысы Жамбыл ауданы әкімдігінің "Аса-су" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорыны
28
4%
1