О внесении изменений в решение Жамбылского районного маслихата от 25 декабря 2018 года № 35-2 "О бюджете сельских округов Жамбылского района на 2019-2021 годы"
Решение Жамбылского районного маслихата Жамбылской области от 26 ноября 2019 года № 53-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 28 ноября 2019 года № 4430
В соответствии со статьей 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Жамбылский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жамбылского районного маслихата от 25 декабря 2018 года № 35-2 "О бюджете сельских округов Жамбылского района на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4074, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 15 января 2019 года) следующие изменения:
в пункте 1:
1.1 по Ассинскому сельскому округу:
в подпункте 1):
цифры "695 726" заменить цифрами "648 021";
цифры "30 708" заменить цифрами "32 208";
цифры "665 018" заменить цифрами "615 813";
в подпункте 2):
цифры "703 370" заменить цифрами "655 665";
1.4 по Акбулымскому сельскому округу:
в подпункте 1):
цифры "87 909" заменить цифрами "85 723";
цифры "80 559" заменить цифрами "78 373";
в подпункте 2):
цифры "89 054" заменить цифрами "86 868";
1.6 по Гродиковскому сельскому округу:
в подпункте 1):
цифры "97 088" заменить цифрами "104 488";
цифры "86 491" заменить цифрами "93 891";
в подпункте 2):
цифры "100 435" заменить цифрами "107 835";
1.8 по Каройскому сельскому округу:
в подпункте 1):
цифры "57 646" заменить цифрами "58 376";
цифры "48 310" заменить цифрами "49 040";
в подпункте 2):
цифры "59 238" заменить цифрами "59 968";
1.9 по Кызылкайнарскому сельскому округу:
в подпункте 1):
цифры "154 340" заменить цифрами "155 281";
цифры "146 314" заменить цифрами "147 255";
в подпункте 2):
цифры "155 045" заменить цифрами "155 986";
1.12 по Колькайнарскому сельскому округу:
в подпункте 1):
цифры "5 332" заменить цифрами "4 832";
цифры "87 526" заменить цифрами "88 026";
Приложении 1, 4, 6, 8, 9 и 12 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5 и 6 настоящего решения.
2. Контроль за исполнением данного решения и публикацию на интернет-ресурсе возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам социально-экономического развития территории, по бюджету и местным налогам.

"2019-2021 жылдарға арналған Жамбыл ауданы ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" Жамбыл аудандық мәслихатының 2018 жылғы 25 желтоқсандағы № 35-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 2019 жылғы 26 қарашадағы № 53-2 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 28 қарашада № 4430 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-1 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес Жамбыл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2019-2021 жылдарға арналған Жамбыл ауданы ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" Жамбыл аудандық мәслихатының 2018 жылғы 25 желтоқсандағы № 35-2 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4074 болып тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2019 жылдың 15 қаңтарында жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1.1 Аса ауылдық округі бойынша:
1) тармақшада:
"695 726" сандары "648 021" сандарымен ауыстырылсын;
"30 708" сандары "32 208" сандарымен ауыстырылсын;
"665 018" сандары "615 813" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"703 370" сандары "655 665" сандарымен ауыстырылсын;
1.4 Ақбұлым ауылдық округі бойынша:
1) тармақшада:
"87 909" сандары "85 723" сандарымен ауыстырылсын;
"80 559" сандары "78 373" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"89 054" сандары "86 868" сандарымен ауыстырылсын;
1.6 Гродиково ауылдық округі бойынша:
1) тармақшада:
"97 088" сандары "104 488" сандарымен ауыстырылсын;
"86 491" сандары "93 891" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"100 435" сандары "107 835" сандарымен ауыстырылсын;
1.8 Қарой ауылдық округі бойынша:
1) тармақшада:
"57 646" сандары "58 376" сандарымен ауыстырылсын;
"48 310" сандары "49 040" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"59 238" сандары "59 968" сандарымен ауыстырылсын;
1.9 Қызылқайнар ауылдық округі бойынша:
1) тармақшада:
"154 340" сандары "155 281" сандарымен ауыстырылсын;
"146 314" сандары "147 255" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"155 045" сандары "155 986" сандарымен ауыстырылсын;
1.12 Көлқайнар ауылдық округі бойынша:
1) тармақшада:
"5 332" сандары "4 832" сандарымен ауыстырылсын;
"87 526" сандары "88 026" сандарымен ауыстырылсын;
Аталған шешімнің 1, 4, 6, 8, 9 және 12 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5 және 6 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуына бақылау және интернет-ресурстарында жариялауды аудандық мәслихаттың аумақты әлеуметтік-экономикалық дамыту, бюджет және жергілікті салықтар мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.