О внесении изменений в решение Жуалынского районного маслихата от 26 декабря 2018 года № 37-2 "О бюджетах сельских округов и села Б. Момышулы Жуалынского района на 2019-2021 годы"
Решение Жуалынского районного маслихата Жамбылской области от 15 мая 2019 года № 44-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 16 мая 2019 года № 4230
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и на оснавании решения Жуалынского районного маслихата от 04 мая 2019 года № 43-2 "О внесении изменений в решение Жуалынского районного маслихата от 21 декабря 2018 года № 36-3 "О районном бюджете на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4224) Жуалынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жуалынского районного маслихата от 26 декабря 2018 года № 37-2 "О бюджетах сельских округов и села Б. Момышулы Жуалынского района на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4080, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде от 15 января 2019 года) следующие изменения:
В пункте 1:
1.1 Аппарат акима село Б. Момышулы
в подпункте 1):
цифры "387 933" заменить цифрами "415 172";
цифры "330 697" заменить цифрами "357 936";
в подпункте 2):
цифры "398 948" заменить цифрами "426 187";
1.2 Актюбинский сельский округ
в подпункте 1):
цифры "81 835" заменить цифрами "89 325";
цифры "78 549" заменить цифрами "86 039";
в подпункте 2):
цифры "82 398" заменить цифрами "89 888";
1.3 Аксайский сельский округ
в подпункте 1):
цифры "127 693" заменить цифрами "140 493";
цифры "128 944" заменить цифрами "135 326";
в подпункте 2):
цифры "128 944" заменить цифрами "141 744";
1.4 Боралдайский сельский округ
в подпункте 1):
цифры "94 079" заменить цифрами "102 941";
цифры "89 444" заменить цифрами "98 306";
в подпункте 2):
цифры "94 432" заменить цифрами "103 294";
1.5 Жетитобинский сельский округ
в подпункте 1):

"2019-2021 жылдарға арналған Жуалы ауданы Б. Момышұлы ауылы және ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" Жуалы аудандық мәслихатының 2018 жылғы 26 желтоқсандағы №37-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл Жуалы аудандық мәслихатының 2019 жылғы 15 мамырдағы № 44-2 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 16 мамырда № 4230 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес және "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Жуалы аудандық мәслихатының 2018 жылғы 21 желтоқсандағы № 36-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Жуалы аудандық мәслихатының 2019 жылғы 04 мамырдағы № 43-2 шешімі негізінде (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4224 болып тіркелген) Жуалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2019-2021 жылдарға арналған Жуалы ауданы Б. Момышұлы ауылы және ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" Жуалы аудандық мәслихаттың 2018 жылғы 26 желтоқсандағы № 37-2 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4080 болып тіркелген, 2019 жылдың 15 қаңтардағы Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесідей өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1.1 Б. Момышұлы ауылы әкімінің аппараты
1) тармақшада:
"387 933" деген сандар "415 172" деген сандармен ауыстырылсын;
"330 697" деген сандар "357 396" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"398 948" деген сандар "426 187" деген сандармен ауыстырылсын;
1.2 Ақтөбе ауылдық округі
1) тармақшада:
"81 835" деген сандар "89 325" деген сандармен ауыстырылсын;
"78 549" деген сандар "86 039" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"82 398" деген сандар "89 888" деген сандармен ауыстырылсын;
1.3 Ақсай ауылдық округі
1) тармақшада:
"127 693" деген сандар "140 493" деген сандармен ауыстырылсын;
"128 944" деген сандар "135 326" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"128 944" деген сандар "141 744" деген сандармен ауыстырылсын;
1.4 Боралдай ауылдық округі
1) тармақшада:
"94 079" деген сандар "102 941" деген сандармен ауыстырылсын;
"89 444" деген сандар "98 306" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"94 432" деген сандар "103 294" деген сандармен ауыстырылсын.
1.5 Жетітөбе ауылдық округі
1) тармақшада:

цифры "108 893" заменить цифрами "118 791";
Приложения 1 и 12 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 12 к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением и публикацию на интернет-ресурсе данного решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам административно-территориальных структур, социально-экономическому развитию территорий, бюджета и местных налогов по защите прав граждан.

"108 893" деген сандар "118 791" деген сандармен ауыстырылсын.
Аталған шешімнің 1 және 12 қосымшалары осы шешімнің 1 және 12 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуына бақылау және интернет-ресурстарында жариялауды аудандық мәслихаттың әкімшілік аумақтық құрылым, аумақты әлеуметтік-экономикалық дамыту, бюджет және жергілікті салықтар мәселелері, адамдарды құқығын қорғау жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.