О внесении изменений в решение Жуалынского районного маслихата от 21 декабря 2018 года № 36-3 "О районном бюджете на 2019 - 2021 годы"
Решение Жуалынского районного маслихата Жамбылской области от 20 ноября 2019 года № 54-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 25 ноября 2019 года № 4416
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и на основании решения Жамбылского областного маслихата 11 ноября 2019 года № 40-2 "О внесении изменений в решение Жамбылского областного маслихата от 13 декабря 2018 года № 30-3 "Об областном бюджете на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4400) Жуалынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жуалынского районного маслихата от 21 декабря 2018 года № 36-3 "О районном бюджете на 2019 – 2021 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4056, опубликовано в Эталонно контрольном банке нормативно правовых актов Республики Казахстан в электронном виде от 9 января 2019 года) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "13 671 379" заменить цифрами "13 624 350";
цифры "1 314 730" заменить цифрами "1 325 967";
цифры "35 318" заменить цифрами "26 748";
цифры "26 688" заменить цифрами "19 021";
цифры "12 294 643" заменить цифрами "12 252 614".
в подпункте 2):
цифры "13 723 306" заменить цифрами "13 685 277".

"2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Жуалы аудандық мәслихатының 2018 жылғы 21 желтоқсандағы № 36-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Жуалы аудандық мәслихатының 2019 жылғы 20 қарашадағы № 54-2 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 25 қарашада № 4416 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес және "2019-2021 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2018 жылғы 13 желтоқсандағы № 30-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2019 жылғы 11 қарашадағы № 40-2 шешімі негізінде (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4400 болып тіркелген) Жуалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Жуалы аудандық мәслихаттың 2018 жылғы 21 желтоқсандағы № 36-3 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4056 болып тіркелген, 2019 жылдың 9 қаңтардағы Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электронды түрдегі Эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесідей өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
"13 671 379" деген сандар "13 624 350" деген сандармен ауыстырылсын;
"1 314 730" деген сандар "1 325 967" деген сандармен ауыстырылсын;
"35 318" деген сандар "26 748" деген сандармен ауыстырылсын;
"26 688" деген сандар "19 021" деген сандармен ауыстырылсын;
"12 294 643" деген сандар "12 252 614" деген сандармен ауыстырылсын.
2) тармақшада:
"13 732 306" деген сандар "13 685 277" деген сандармен ауыстырылсын.

Приложение 1 и 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложение 1 и 2 настоящего решения.
2. Контроль за исполнением и публикацию на интернет-ресурсе данного решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам административно-территориальных структур, социально-экономическому развитию территорий, бюджета и местных налогов по защите прав граждан.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии районного маслихата С. Жумашев
Секретарь районного маслихата Е. Тлеубеков
Приложение 1 к решению
Жуалынского районного

Аталған шешімнің 1 және 5 қосымшалары осы шешімнің 1 және 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуына бақылау және интернет – ресурстарында жариялауды аудандық мәслихаттың әкімшілік аумақтық құрылым, аумақты әлеуметтік - экономикалық дамыту, бюджет және жергілікті салықтар мәселелері, адамдардың құқығын қорғау жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және 2019 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат сессиясының төрағасы С. Жұмашев
Аудандық мәслихаттың хатшысы Е. Тлеубеков
Жуалы аудандық
мәслихатының 2019 жылғы

243931
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
109082
024
Целевые текущие трансферты бюджетам города районного значения, села, поселка, сельского округа на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
134849
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
6933
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности
6933
464
Отдел образования района (города областного значения)
6046295
003
Общеобразовательное обучение
5769705
006
Дополнительное образование для детей
276590
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
194256
017
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
194256
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
108844
021
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
108844
464
Отдел образования района (города областного значения)
381750
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
32594
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
177022
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
200
012
Капитальные расходы государственного органа
5910
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
15955
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
190
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
22327
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
127552
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
2484803
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
1838479
005
Государственная адресная социальная помощь
1838479
464
Отдел образования района (города областного значения)
10215
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
10215
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
550091
002
Программа занятости
334086
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан

243931
009
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
109082
024
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыруға аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
134849
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
6933
005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
6933
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
6046295
003
Жалпы білім беру
5769705
006
Балаларға қосымша білім беру
276590
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
194256
017
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
194256
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
108844
021
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
108844
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
381750
001
Жергіліктті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
32594
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
177022
007
Аудандық (қалалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
200
012
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
5910
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
15955
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
190
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
22327
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
127552
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
2484803
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
1838479
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
1838479
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
10215
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
10215
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
550091
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
334086
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету

15704
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
15704
036
Развитие газотранспортной системы
15704
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
252550
462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
27732
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
19871
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
7861
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
180525
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
15756
005
Обеспечение функционирования скотомогильников (биотермических ям)
5152
006
Организация санитарного убоя больных животных
5274
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
3852
008
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
740
009
Проведение ветеринарных мероприятий по энзоотическим болезням животных
36900
010
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
7840
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
105011
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
28175
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
18275
002
Работы по переводу сельскохозяйственных угодий из одного вида в другой
32
003
Земельно-хозяйственное устройство населенных пунктов
7368
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
2500
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
16118
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
16118
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
42113
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
42113
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
17031
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов

15 704
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
15 704
036
Газ тасымалдау жүйесін дамыту
15 704
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
252550
462
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
27732
001
Жергілікте деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
19871
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
7861
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
180525
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
15756
005
Мал көмінділерінің (биотермиялық шұңқырлардың) жұмыс істеуін қамтамасыз ету
5152
006
Ауру жануарларды санитарлық союды ұйымдастыру
5274
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
3852
008
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
740
009
Жануарлардың энзоотиялық аурулары бойынша ветеринариялық іс-шараларды жүргізу
36900
010
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
7840
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
105011
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
28175
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
18275
002
Ауыл шаруашылығы алқаптарын бір түрден екіншісіне ауыстыру жұмыстары
32
003
Елдi мекендердi жер-шаруашылық орналастыру
7368
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
2500
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
16118
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
16118
11
Өнеркәсiп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
42113
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
42113
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
17031
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу

452
Отдел финансов района (города областного значения)
26118
008
Погашение долга местного исполнительного органа перед вышестоящим бюджетом
26118
08
Используемые остатки бюджетных средств
60927
Приложение 2 к решению
Жуалынского районного
маслихата № 54-2 от 20 ноября 2019 года
Приложение 5 к решению
Жуалынского районного
маслихата № 36-3 от 21 декабря
2018 года
Перечень бюджетных программ каждого сельского округа на 2019 год
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
Наименование программ
001. "Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа"
005. "Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности"
040. "Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
013. "Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах"
009. "Обеспечение санитарии населенных пунктов"
011. "Благоустройство и озеленение населенных пунктов"
008. "Освещение улиц населенных пунктов"
022. "Капитальные расходы государственного органа"
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Кошкаратинского сельского округа Жуалынского района Жамбылской области"

452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
26118
008
Жергілікті атқарушы органның жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
26118
08
Бюджет қаражаттарының қолданылатын қалдықтары
60927
Жуалы аудандық мәслихатының
2019 жылғы 20 қарашадағы
№ 54-2 шешіміне 2 қосымша
Жуалы аудандық мәслихатының
2018 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 36-3 шешіміне 5 қосымша
2019 жылға әр бір ауылдық округтер бойынша бюджеттік бағдарламалар
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
Бағдарлама атауы
001 "Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
005 Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
040 "Өңірлерді дамыту" Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру"
013 "Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету"
009 "Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету"
011 "Елді мекендерді аббаттандыру және көгалдандыру"
008 "Елдi мекендердегі көшелердi жарықтандыру"
022 "Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары"
"Жамбыл облысы Жуалы ауданы Қошқарата ауылдық округі әкімінің аппараты"