О внесении изменений в решение Жуалынского районного маслихата от 26 декабря 2018 года № 37-2 "О бюджетах сельских округов и села Б. Момышулы Жуалынского района на 2019-2021 годы"
Решение Жуалынского районного маслихата Жамбылской области от 27 ноября 2019 года № 55-5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 3 декабря 2019 года № 4435
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и на основании решения Жуалынского районного маслихата 20 ноября 2019 года № 54-2 "О внесении изменений в решение Жуалынского районного маслихата от 21 декабря 2018 года № 36-3 "О районном бюджете на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4416) Жуалынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жуалынского районного маслихата от 26 декабря 2018 года № 37-2 "О бюджетах сельских округов и села Б.Момышулы Жуалынского района на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4080, опубликовано в Эталонно контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан от 15 января 2019 года) следующие изменения:
в пункте 1:
1.1 Аппарат акима село Б. Момышулы
в подпункте 1):
цифры "61 911" заменить цифрами "61 986";
цифры "120" заменить цифрами "45";
1.3 Аксайский сельский округ
в подпункте 1):
цифры "145 631" заменить цифрами "146 201";
цифры "5 899" заменить цифрами "6 459";
в подпункте 2):
цифры "146 882" заменить цифрами "147 452".
1.6 Кокбастауский сельский округ
в подпункте 1):
цифры "132 313" заменить цифрами "132 813";
цифры "5 122" заменить цифрами "5 622";
в подпункте 2):
цифры "132 670" заменить цифрами "133 170".
1.10 Мынбулакский сельский округ
в подпункте 1):
цифры "77 225" заменить цифрами "77 415";
цифры "7 436" заменить цифрами "7 626";
в подпункте 2):
цифры "78 315" заменить цифрами "78 505".
1.12 Шакпакский сельский округ
в подпункте 1):
цифры "122 207" заменить цифрами "121 555";
цифры "5 899" заменить цифрами "5 247";
в подпункте 2):
цифры "123 178" заменить цифрами "122 526".

"2019-2021 жылдарға арналған Жуалы ауданы Б. Момышұлы ауылы және ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" Жуалы аудандық мәслихатының 2018 жылғы 26 желтоқсандағы № 37-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Жуалы аудандық мәслихатының 2019 жылғы 27 қарашадағы № 55-5 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 3 желтоқсанда № 4435 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес және "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Жуалы аудандық мәслихатының 2018 жылғы 21 желтоқсандағы № 36-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Жуалы аудандық мәслихатының 2019 жылғы 20 қарашадағы № 54-2 шешімі негізінде (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4416 болып тіркелген) Жуалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2019-2021 жылдарға арналған Жуалы ауданы Б. Момышұлы ауылы және ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" Жуалы аудандық мәслихаттың 2018 жылғы 26 желтоқсандағы № 37-2 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4080 болып тіркелген, 2019 жылдың 15 қаңтардағы Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесідей өзгерістер енгізілсін:
1.1 Б. Момышұлы ауылы әкімінің аппараты
1 тармақта:
1) тармақшада:
"61 911" деген сандар "61 986" деген сандармен ауыстырылсын;
"120" деген сандар "45" деген сандармен ауыстырылсын;
1.3 Ақсай ауылдық округі
1) тармақшада:
"145 631" деген сандар "146 201" деген сандармен ауыстырылсын;
"5 889" деген сандар "6 459" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"146 882" деген сандар "147 452" деген сандармен ауыстырылсын.
1.6 Көкбастау ауылдық округі
1) тармақшада:
"132 313" деген сандар "132 813" деген сандармен ауыстырылсын;
"5 122" деген сандар "5 622" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"132 670" деген сандар "133 170" деген сандармен ауыстырылсын.
1.10 Мыңбұлақ ауылдық округі
1) тармақшада:
"77 225" деген сандар "77 415" деген сандармен ауыстырылсын;
"7 436" деген сандар "7 626" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"78 315" деген сандар "78 505" деген сандармен ауыстырылсын.
1.12 Шақпақ ауылдық округі
1) тармақшада:
"122 207" деген сандар "121 555" деген сандармен ауыстырылсын;
"5 899" деген сандар "5 247" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"123 178" деген сандар "122 526" деген сандармен ауыстырылсын.

Приложения 1 и 2, 3, 5, 6, 9, 10, 11, 12 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 настоящего решения.
2. Контроль за исполнением и публикацию на интернет-ресурсе данного решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам административно-территориальных структур, социально-экономическому развитию территорий, бюджета и местных налогов по защите прав граждан.

Аталған шешімнің 1 және 2, 3, 5, 6, 9, 10, 11, 12 қосымшалары осы шешімнің 1 және 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуына бақылау және интернет-ресурстарында жариялауды аудандық мәслихаттың әкімшілік аумақтық құрылым, аумақты әлеуметтік-экономикалық дамыту, бюджет және жергілікті салықтар мәселелері, адамдарды құқығын қорғау жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.