О внесении изменений в решение Кордайского районного маслихата от 24 декабря 2018 года № 42-4 "О районном бюджете на 2019-2021 годы"
Решение Кордайского районного маслихата Жамбылской области от 23 июля 2019 года № 54-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 25 июля 2019 года № 4291
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 9, 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, Кордайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кордайского районного маслихата от 24 декабря 2018 года № 42-4 "О районном бюджете на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4058, опубликовано 9 января 2019 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте1):
цифры "19 859 724" заменить цифрами "20 679 382";
цифры "17 563 051" заменить цифрами "18 382 709";
в подпункте 2):

"2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Қордай аудандық мәслихатының 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 42-4 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Қордай аудандық мәслихатының 2019 жылғы 23 шілдедегі № 54-2 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 25 шілдеде № 4291 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9, 109 баптарына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес, Қордай аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Қордай аудандық мәслихатының 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 42-4 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4058 болып тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2019 жылдың 9 қаңтарында жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
"19 859 724" сандары "20 679 382" сандарымен ауыстырылсын;
"17 563 051" сандары "18 382 709" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:

цифры "20 135 037" заменить цифрами "20 954 695";
Приложение 1, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Кордайского районного маслихата по вопросам экономики, финансов, бюджета, развития местного самоуправления, индустриально-инновационного развития, развития региона, транспорта и связи, малого и среднего бизнеса.

"20 135 037" сандары "20 954 695" сандарымен ауыстырылсын;
Аталған шешімнің 1, 5 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Қордай аудандық мәслихатының экономика, қаржы, бюджет, жергілікті өзін-өзі басқару, индустриялық-инновациялық дамыту, аймақты, көлік пен байланысты, орта және шағын бизнесті дамыту мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.

1408573
464
Отдел образования района (города областного значения)
9221827
003
Общеобразовательное обучение
8742799
006
Дополнительное образование для детей
479028
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
177764
017
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
177764
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
64889
021
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
64889
464
Отдел образования района (города областного значения)
1752532
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
38419
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
311607
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
2658
012
Капитальные расходы государственного органа
330
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
33027
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
191
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
25718
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
351594
024
Целевые текущие трансферты бюджетам города районного значения, села, поселка, сельского округа на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
988988
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
3076083
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
2248986
005
Государственная адресная социальная помощь
2248986
464
Отдел образования района (города областного значения)
1602
030
Содержание ребенка (детей) переданного патронатным воспитателям
1602
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
727323
002
Программа занятости
419096
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
62961
006
Оказание жилищной помощи
1678
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов

1408573
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
9221827
003
Жалпы білім беру
8742799
006
Балаларға қосымша білім беру
479028
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
177764
017
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
177764
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
64889
021
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
64889
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
1752532
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
38419
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
311607
007
Аудандық (қалалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
2658
012
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
330
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
33027
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
191
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
25718
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
351594
024
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыруға аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
988988
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
3076083
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
2248986
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
2248986
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
1602
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
1602
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
727323
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
419096
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
62961
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
1678
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек

54653
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
9696
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
71515
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
45488
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
62236
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
96172
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
33590
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
5900
021
Капитальные расходы государственных органов
506
050
Реализация плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
45726
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
500
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
404
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
9546
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
2000
050
Реализация плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
2000
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1621389
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
640
016
Изъятие земельных участков для государственных нужд
640
464
Отдел образования района (города областного значения)
392653
026
Ремонт объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
392653
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
1002692
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
104122
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
839770
098
Приобретение жилья коммунального жилищного фонда
58800
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
103280
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
103280
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)

54653
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
9696
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
71515
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
45488
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
62236
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
96172
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
33590
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
5900
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
506
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
45726
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
500
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
404
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
9546
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
2000
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
2000
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1621389
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
640
016
Мемлекет мұқтажы үшін жер учаскелерін алу
640
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
392653
026
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу
392653
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
1002692
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
104122
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
839770
098
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алу
58800
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
103280
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
103280
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі