О внесении изменений в решение Меркенского районного маслихата от 28 декабря 2018 года №40-2 "О бюджете сельских округов Меркенского района на 2019-2021 годы"
Решение Меркенского районного маслихата Жамбылской области от 16 мая 2019 года № 47-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 20 мая 2019 года № 4245
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и на основании решения Меркенского районного маслихата от 13 мая 2019 года № 46-2 "О внесении изменений в решение Меркенского районного маслихата от 21 декабря 2018 года № 39-3 "О районном бюджете на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4229) районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Меркенского районного маслихата от 28 декабря 2018 года № 40-2 "О бюджете сельских округов Меркенского района на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4081, опубликовано 18 января 2018 года в эталонном конрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующее изменение:
в пункте 1:
1.1 Актоганский сельский округ:
в подпункте 1):
цифры "71 145" заменить цифрами "74 431";
в подпункте 2):
цифры "71 624" заменить цифрами "74 910";
1.2 Жамбылский сельский округ:
в подпункте 1):
цифры "162 338" заменить цифрами "191 795";
в подпункте 2):
цифры "167 444" заменить цифрами "196 901";
в подпункте 5):
1.3 Меркенский сельский округ:
в подпункте 1):
цифры "312 348" заменить цифрами "349 720";
подпункте 2):
цифры "323 890" заменить цифрами "361 262";
в подпункте 5):
1.4 Сарымолдаевский сельский округ:
в подпункте 1):
цифры "174 620" заменить цифрами "188 414";
в подпункте 2):
цифры "180 514" заменить цифрами "194 308";
1.5 Ойталский сельский округ:
в подпункте 1):
цифры "82 196" заменить цифрами "93 198";
в подпункте 2):
цифры "85 840" заменить цифрами "96 842";
1.6 Т. Рыскуловский сельский округ:
в подпункте 1):
цифры "30 614" заменить цифрами "33 366";
в подпункте 2):
цифры "32 414" заменить цифрами "35 166";
1.7 Таттинский сельский округ:
в подпункте 1):
цифры "44 219" заменить цифрами "56 052";
в подпункте 2):
цифры "44 697" заменить цифрами "56 530";

"2019-2021 жылдарға арналған Меркі ауданы ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" Меркі аудандық мәслихатының 2018 жылғы 28 желтоқсандағы №40-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Меркі аудандық мәслихатының 2019 жылғы 16 мамырдағы № 47-2 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 20 мамырда № 4245 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-1 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабына сәйкес сәйкес және "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Меркі ауданы мәслихатының 2018 жылғы 21 желтоқсандағы № 39-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Меркі аудандық мәслихатының 2019 жылдың 13 мамырындағы № 46-2 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4229 болып тіркелген) негізінде аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2019-2021 жылдарға арналған Меркі ауданы ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" Меркі аудандық мәслихатының 2018 жылғы 28 желтоқсандағы № 40-2 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4081 болып тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электронды түрде 2019 жылдың 18 қаңтарында жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1.1 Ақтоған ауылдық округі:
1) тармақшада:
"71 145" сандары "74 431" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"71 624" сандары "74 910" сандарымен ауыстырылсын;
1.2 Жамбыл ауылдық округі:
1) тармақшада:
"162 338" сандары "191 795" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"167 444" сандары "196 901" сандарымен ауыстырылсын;
1.3 Меркі ауылдық округі:
1) тармақшада:
"312 348" сандары "349 720" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"323 890" сандары "361 262" сандарымен ауыстырылсын;
1.4 Сарымолдаев ауылдық округі:
1) тармақшада:
"174 620" сандары "188 414" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"180514" сандары "194308" сандарымен ауыстырылсын;
1.5 Ойтал ауылдық округі:
1) тармақшада:
"82 196" сандары "93 198" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"85 840" сандары "96 842" сандарымен ауыстырылсын;
1.6 Т. Рысқұлов ауылдық округі:
1) тармақшада:
"30 614" сандары "33 366" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"32 414" сандары "35 166" сандарымен ауыстырылсын;
1.7 Тәтті ауылдық округі:
1) тармақшада:
"44 219" сандары "56 052" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"44 697" сандары "56 530" сандарымен ауыстырылсын;

1.8 Акаралский сельский округ:
в подпункте 1):
цифры "60 219" заменить цифрами "66 024";
в подпункте 2):
цифры "61 265" заменить цифрами "67 070";
1.9 Суратский сельский округ:
в подпункте 1):
цифры "53 842" заменить цифрами "56 064";
в подпункте 2):
цифры "54 734" заменить цифрами "56 956";
1.10 Жанатоганский сельский округ:
в подпункте 1):
цифры "54 890" заменить цифрами "59 087";
в подпункте 2):
цифры "56 232" заменить цифрами "60 429";
1.11 Андас батырский сельский округ:
в подпункте 1):
цифры "83 346" заменить цифрами "91 423";
в подпункте 2):
цифры "87 584" заменить цифрами "95 661";
в подпункте 5):
1.12 Кенеский сельский округ:
в подпункте 1):
цифры "30 490" заменить цифрами "32 174";
в подпункте 2):
цифры "31 506" заменить цифрами "33 190";
1.13 Акерменский сельский округ:
в подпункте 1):
цифры "40 351" заменить цифрами "44 281";
в подпункте 2):
цифры "41 286" заменить цифрами "45 216".
Приложения 1 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию шестого созыва районного маслихата по вопросам социально-экономического, финансов, бюджету и налогам, местного самоуправления и индустриально-инновационного развития.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии районного маслихата Ж. Оспанова
Cекретарь районного маслихата И. Ахметжанов
Приложение к решению
маслихата Меркенского района
от 16 мая 2019 года № 47-2
Приложение к решению
маслихата Меркенского района
от 28 декабря 2018 года № 40-2
Бюджет сельских округов Меркенского района на 2019 год
Категория
2019 год Сумма, тысяч тенге
Актоганский сельский округ
Жамбылский сельский округ
Меркенский сельский округ
Сарымолдаевский сельский округ
Ойталский сельский округ
Рыскуловский сельский округ
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3

1.8 Ақарал ауылдық округі:
1) тармақшада:
"60 219" сандары "66 024" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"61 265" сандары "67 070" сандарымен ауыстырылсын;
1.9 Сұрат ауылдық округі:
1) тармақшада:
"53 842" сандары "56 064" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"54 734" сандары "56 956" сандарымен ауыстырылсын;
1.10 Жаңатоған ауылдық округі:
1) тармақшада:
"54 890" сандары "59 087" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"56 232" сандары "60 429" сандарымен ауыстырылсын;
1.11 Андас батыр ауылдық округі:
1) тармақшада:
"83 346" сандары "91 423" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"87 584" сандары "95 661" сандарымен ауыстырылсын;
1.12 Кеңес ауылдық округі:
1) тармақшада:
"30 490" сандары "32 174" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"31 506" сандары "33 190" сандарымен ауыстырылсын;
1.13 Ақермен ауылдық округі:
1) тармақшада:
"40 351" сандары "44 281" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"41 286" сандары "45 216" сандарымен ауыстырылсын;
Аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау және интернет ресурстарында жариялауды алтыншы шақырылған аудандық мәслихаттың әлеуметтік–экономикалық, қаржы, бюджет пен салық және жергілікті өзін-өзі басқару, индустриялық-инновациялық даму мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркеуге алынған күннен бастап күшіне енеді және 2019 жылдың 1 қантарынан бастап қолданылады.
Аудандық мәслихат сессиясының төрағасы Ж. Оспанова
Аудандық мәслихат хатшысы І. Ахметжанов
Меркі аудандық мәслихатының
2019 жылғы 16 мамырындағы
№ 47-2 шешіміне қосымша
Меркі аудандық мәслихатының
2018 жылғы 28 желтоқсандағы
№ 40-2 шешіміне 1 қосымша
2019 жылға арналған Меркі ауданының ауылдық округтерінің бюджеті
Санаты
Ақтоған ауылдық округі
Жамбыл ауылдық округі
Меркі ауылдық округі
Сарымолдаев ауылдық округі
Ойтал ауылдық округі
Рысқұлов ауылдық округі
Сыныбы
2019 жыл
Ішкі сыныбы
сомасы,
Атауы
мың теңге
1
2
3